Skocz do zawartości
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Łabędź

Użytkownik
 • Zawartość

  178
 • Donations

  200,00 zł 
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

87 Świetna

O Łabędź

 • Tytuł
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Dom Samca

  Też jestem dobry w robótkach ręcznych, więc może się przydam To kiedy się będzie można zapisać na turnus? A tak całkiem poważnie to idea bardzo ciekawa, ale pracy przy tym mnóstwo. Myślę że pomysł należy do Marka i to on powinien to poprowadzić, ale jakiś fundusz na który można by wpłacać pieniądze na ten cel, to czemu nie. Sam bym dołożył swoją cegiełke.
 2. Skoro nie mają opoprów przed mordem, to może powinny iść na pierwszą linie frontu we wszystkich konfliktach zbrojnych. Co do tematu pełna zgoda, przez uwarunkowania społeczne zostaliśmy postawieni pod ścianą, można nas oskarżać o to samo co baby, ale kary dostajemy nieporównywalnie większe.
 3. Sztuka odmawiania.

  @StonekZiemniaczany mniam mniam, zładło mi się to "ł". Pycha byo. Usp znowu się mi zjadło.
 4. @Radzyminiak spoko, rozumiem że emocje tobą targają, mówiąc o kompromisie nie miałem na myśli że masz iść zapierdalać na roli u teścia. Raczej chodziło mi o dialog, szczerą rozmowę, postawienie przez Ciebie pewnych granic ale i wysunięcie rozwiązań, pokazanie dobrej woli. To chyba zrozumiałe i sam bym się na to nie zgodził, żeby zrezygnować z zawodu który jest dla mnie pasją (teatr), na żecz roli i gospodarki. A teraz pozwól że Cię zapytam o to Czy rozmawiałeś o tym ze swoim być może przyszłym teściem? Jaka była jego reakcja? O to mi właśnie chodzi. Jeśli jeszcze takiej rozmowy nie było to warto się do niej sumiennie przygotować i odbyć ją w 8 par oczu. Jej rodzice, ona i Ty. Być może podczas twojej argumentacji w jej matce się coś otworzy i stanie za dobrem córki, wkońcu piszesz że dobra z niej kobita. Rozmowe najlepiej nagrać, żeby później przeanalizować i pokazać dziewczynie, że na przykład tatuś wcale nie wyraża woli współpracy i nie chce jej dobra. Co do swoich oczekiwań względem dziewczyny, to nie bój się ich wysówać. Masz prawo oczekiwać choćby trochę poświęcenia z jej strony, jeśli kocha i macie być w związku. Ale pamiętaj że od siebie też trzeba coś dać, to działa w obie strony i na tym polega kompromis. Rozważ zatem bilans zysków i strat i odpowiedz sobie czy stać Cię na ten związek, czy nie poświęcisz więcej niż możesz zyskać. Niestety w tej sytuacji jaką teraz widzę, muszę się z tym zgodzić. Jak obecnie kobiecie brak innych pasji i zainteresowań to ciąża i dzieci staną się jej hobby. Chociaż wcale nie mówię że to źle, wszystko zależy od tego czy Ty autorze będziesz taki stan akceptował. Na przykład na YT są kobiety które z ciąży i wychowania dzieci zrobiły pasję w życiu, prowadzą kanał, bloga, doradzają innym i jest im tak dobrze.
 5. O to mi właśnie chodzi, o ten sentyment. Tak jak ty do gitary ja jestem przywiązany do motocykla, klasyk który ma już swoje lata a jego wartość raczej z roku na rok spadać nie będzie. Zwłaszcza jak utrzymam jego dobry stan. I właśnie żeby to zrobić zainwestował bym w taką powłokę jak Line-x. Wyglądało by to mniej więcej tak A jak miałbym położyć tą tą powłokę na auto, to najchętniej na takie
 6. Cóż jej tatuś chciał mieć w córce i przyszłym zieńciu patobka do roboty na polu. W rolnictwie pomoc jest potrzebna zawsze i wszędzie. Pozatym wydać ją chciał za dobrą partię, najlepiej z hektarami i pokaźnym majątkiem, co by córa miała jakieś zabezpieczenie na przyszłość. Teraz z jego punktu widzenia oddaje córe dla gołodupca co będzie czychał na posag/majątek. Mówisz że burak? Może i tak ale przywiązany do ziemi i majątku, który nie chce źle dla córki. W twoich oczach to on ją wykorzystuje, ale wiedz że w pewnym wieku każdy rodzic zdaje sobie sprawę że tego co zgromadził za życia do grobu nie zabierze. Więc na pewno myśli o tym, żeby to na co całe życie pracował się nie zmarnowało i przyniosło dobro córce i wnukom. Napisałem ten długi wstęp, żebyś zrozumiał jego punkt widzenia, bo będzie Ci bardzo ciężko utrzymać związek jeśli twoja partnerka (przyszła żona) odetnie sie od ojca. Relacje rodzinne są w naszym kraju bardzo ważne, takie mamy programowamie społeczne i katolickie. Więc może warto jeszcze raz wziąć sprawe na warsztat i rozważyć jakiś kompromis. Co do partnerki to już inna kwestia. Tak jak moi przedmówcy, uważam że powinniście mieć jakieś plany na życie, zanim zapanie decyzja o ślubie (najlepiej z rozdzielnością majątkową, no chyba że liczysz na spadek po teściu). Hobby, zaintetesowania czy pasje w życiu są bardzo ważne, ważniejsze nawet od wykształenia. To dzięki nim znajdziecie tematy do rozmów. Wydaje mi się że każdy ma w sobie jakieś pasje, wystarczy je tylko odkryć. Życzę Ci że pomożesz swojej dziewczynie takie odnaleźć.
 7. Ten produkt już znalazł nabywców, w okolicach Inowrocławia jest warsztat który robi takie powłoki i interes się kręci. Chodziło mi raczej o obiektywną ocenę tego rodzaju lakieru, no ale może to źle zadane pytanie bo o gustach się podobno nie dyskutuje. Ja tam wole spędzać czas na odprężającej jeździe w ładnym terenie, niż ze szmatą przy aucie. @Tomko no się wie, jak cena lakieru przekracza wartość auta to nie będziesz w to inwestował. Wydaje mi się że coś takiego raczej jest rozwiązaniem dla kogoś kto odnawia klasyki. Jakieś starsze bryczki, które swoją wartość podnoszą wraz z wiekiem, jak dobre wino.
 8. Sztuka odmawiania.

  @Tomko kumpel zawiedziony był że Ci jego niunia nie przypadła do gustu. A ty przecież nie będziesz udawał, czy próbował polubić na siłę. Ciekawy jestem jak tam teraz wasze relacje z kumplem się układają? Bo pewnie już jakiś czas od wesela miną, kobita go pod pantofel wzięła czy da się z nim wyskoczyć na piwo? Osobiście znałem (celowo w czasie przeszłym) kilka par w których za cholerę nie trawiłem baby i niestety znajomość nie przetrwała tej próby, a szkoda bo to fajni goście byli. No ale pańcia im robiła tak długo pranie mózgu że wkońcu zmiękli. Jak to mówią kropla drąży skałę.
 9. Program polsatowski Take me out. Zgroza.

  A ja teraz właśnie zgeneralizuje jednym słowem, Kozojebcy. I sobie zobaczcie sami.
 10. A ja tu widzę pewną ciekawą rzecz - postępowano zgodnie z odpowiednimi procedurami prawnymi. Czyli jakie te procedury są? Brawo piątka siadać. Procedury dają większe prawa płci pięknej, tak to zostało wymyślone. Przynajmniej teraz tak to widzę.
 11. Sztuka odmawiania.

  @Piter_1982 hehe dobre to, warte rozważenia, kobietopedia też mu się przyda. Dał bym lajka ale mnie wyszły, sorki.
 12. Program polsatowski Take me out. Zgroza.

  Ja pieprze, brak mi słów, w jakim kierunku ten świat zmierza. A jest ich w Europie coraz więcej. Przykre jest to jakie tłumy to przyciąga. Widowisko dla gawiedzi jak w średniowieczu.
 13. Słuchajcie braciszkowie, jakiś czas temu rozmawiałem z kolegą na temat zabezpieczenia lakieru przed korozją. Temat zszedł na nowe typy powłok lakierniczych i usłyszałem od kolegi o tym innowacyjnym systemie Line-x. Jak się on wtedy wyraził " po pomalowaniu auta tą powłoką za X lat odkopią go archeolodzy i będą badać jak teraz dinozaury". Podobno jest on tak trwały że, zabezpieczy karoserie i nie tylko przed odpryskiem, przetarciem lecz nawet wgnieceniem. Obejrzałem kilka filmów na YT i muszę powiedzieć że wygląda zachęcająco, zobaczcie sami jak potrafi usztywnić i zabezpieczyć powierzchnię. Znalazłem informacje że są w Polsce warsztaty które to wykonują, niestety koszt wacha się od 6-10tys w zależności od auta. No i struktura powierzchni nie wszystkim może przypaść do gustu, jest to tzw. "baranek". Piszcie co sądzicie, a może ktoś miał z tym już styczność, to liczę na obiektywną opinie. Dzięki pozdrawiam.
 14. Program polsatowski Take me out. Zgroza.

  Tu masz trochę lepsze panny. No nie wiem czy bym chciał tam pójść. Program w całości można znaleźć w sieci, jak cię interesuje to zapytaj wujcia gogla.
 15. Żarty podszyte prawdą lub niekoniecznie 2.0

  Ja pier... Padłem.
×