Skocz do zawartości

Działania taktyczne kobiet


Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, Tarnawa napisał:

Diego na cyce i 50 

Młode wojsko sie buntuje :)

 

Jako oficer rezerwy kumam czacze ;) - ale knebel to przesada!

 

1 godzinę temu, Endeg napisał:

Ordnung muß sein. 

Nie takie rzeczy potrafiły dojść do rozpierdzielu z braku porządku i/czy złej organizacji.

 

 

 

Jawohl!

 

Niemniej jednak nie uwazam, ze update do postu, nawet w postaci dodatkowego wpisu robi jakikolwiek burdel.

 

Sugeruje modyfikacje silnika forum o rozwiazanie, jakie z powodzeniem stosuje sie w podobnych "solucjach" - czyli jesli autor dodaje nowy wpis, to on automatycznie zostaje dopisany do poprzedniego wpisu autora, jesli jest ostatnim w wątku. Tak to działa i nie ma spiny. Tak czy siak - niczego to nie zmienia ;) 

Liczy sie ostatni wpis.

 

I tyle w tym przedluzonym off-topie, w kwestii ktorego jakos "zandarmeria" sie nie burzy - a chyba powinna! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, VascoDaGama napisał:

 

Haha, trafiona, zatopiona. Kupisz mi szaliczek? Tylko nie wiem czy mi się spodoba.

 

I tu jest twój problem, Vasco :) - nie spotkałeś baby, której mógłbyś "zaufać" nawet w tak prozaicznej kwestii :D

No, chyba, że kupiłaby ci piwo - to zupełnie inna bajka, co nie?

:D

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DonDiego.
Masz jakieś konstruktywne uwagi co do zasad panujących na forum? Zgłoś je w odpowiednim wątku, a nie tu próbujesz emocjami gównoburzę rozpętać.
Nie polecam tego robić, bo tu miłosierdzia nie uświadczysz.

Także zalecam powrót na ziemię i do tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem tak sobie kurwa czytam czytam.no po dzisiejszych porannych bzdurach dzisiaj widze pełno bzdur.głosy w mojej głowie mówia mi ze kot nazista nadejdzie%-)ale przynajmniej sniezek pada%-)chyba ze to kokaina to ide na sanki%-)zawsze chciałem wiatrak na własnosc mieć%-)


Dobra co łaczy wszystkich facetów którzy sa w spierdolonych zwiazkach/po slubie czy w jakiejs innej relacji?jest jeden punkt który ich łaczy wszystkich.

                                  BRAK OTRZASKANIA Z BABAMI I BRAK WYCIAGANIA WNIOSKÓW

to jest tak kurewsko proste.nie ukrywam kazdy jest na jakis sposób ograniczony,nie mówie ze strikte umysłowo ale z kumatoscią to czasem nawet ja mam problem.ale...

jest baba wchodzi na łeb,wniosek?nastepna za chuj mi nie bedzie wchodziła na łeb
jest baba odpierdala numery.kolejny numer to strzała nara.kolejna baba juz po pierwszym numerze dostaje ostrzezenie a po kolenym numerze nara.
jest baba dres niunia karierowiczka czy chuj wie tam jaki inny wynalazek?no to oczywiste jest to ze kolejna baba juz nie moze byc wehikułem
jest baba jakaś skrzywiona?(dobra wiem sa wizje naprawienia)ale kolejna baba juz nie moze byc skrzywiona
ma baba jakies obciazenia?dobra kwestia rozmowy.jak nie to nastepna bez jakis obciazeń

tak kurwa to jest tak proste

a co sie widzi w zyciu?jest zawodnik i co chwile dobiera sobie takie same baby tylko w innych opakowaniach.lepsze wynalazki nie wiem jak to robia ale znajduja sobie baby o identycznym twarzowym.kurwa jak siostry baby wygladaja.nie wiem gdzie oni je znajduja i czy maja jakis kurwa specjalny wykrywacz ale chuj tak sie dzieje.

rozumiem ze po jakims tam okresie zwiazku ZWIAZKU NA POZIOMIE NIEŚWIADOMYM CZYLI TAKIM ZE NIEMA SIE NAJMNIEJSZEGO POJECIA O ZACHODZACYCH PROCESACH W BANI cos sie po jakims czasie pierdoli,a bo to emocje kurwa a bo cos tam sie zmieniło(chuj ze wszystko po staremu jest) ale postrzeganie sie zmieniło.

kumam ze po paru latach no cos sie moze natyle komus w bani popierdolic ze za chuj sie tego nie zauwazy wcześniej

albo ze jedna ze stron jest najzwyczajniej tepa jak kant kuli

ale wniosek jeden brak otrzaskania z babami.i potem ladują zawodnicy a bo baba odjebała numer a bo to a bo tamto.ale zaraz zaraz gdzie ten zawodnik był i co robił ze dopiero teraz sie budzi z reka w nocniku?bo niunia szpary dawała to juz nie widział tego ze odpierdala akcje?co zwiazał sie z pierwsza baba w swoim zyciu?kobiety sa zajebiste pod jednym wzgledem.nie chodzi mi tu o sukowatosc.widzi kolesia.jest z nim.ale typ odpierdala takie same gamoniowate zagrywki co inni.dlatego jest taka instytucja"domysl sie" co sie stało? "nic"ja rozumiem ze to jest nagminne ale w głównej mierze tak sie dzieje bo kobiety nie potrafia powiedzieć co i jak,najczesciej daja szanse ale nie powiedza oco kaman taka wiecie szansa pułłapka%-)no daje ci szanse a koles juhu bede sie starał jeszcze bardziej.a niunia po jakims czasie misiu to koniec,chuj ze mu nie powiedziała oco chodzi.ale koniec%-)

juz nie bede pisał o przeniesieniach.trudnej sztuce rozmowy w związku.ale moze kiedy napisze oooo systemach obronnych kobiety.nie...to nie jest temat o shit testach%-)


kuniec%-)





 

Edytowane przez Pikaczu
jako ze chujem wiało oststnio na forum to cos napisałem.ale nie jako temat ale jako post%-)
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, te moje "związkowe" to zawsze podobny fenotyp miały. Nie związkowe to trochę też :blink:

 

Ale ok Pikacz, następnym razem żadnych kurew, wariatek, ćpunek, mężatek, dzieciatek, oszustek..., długo można by wyliczać :D

Wezmę se taką od pługa, tego jeszcze nie przerabiałem. Albo polismenkę (to żart).

 

edit. polismanke znaczy :D

Edytowane przez wroński
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Pikaczu napisał:

Nie wiem tak sobie kurwa czytam czytam.no po dzisiejszych porannych bzdurach dzisiaj widze pełno bzdur.głosy w mojej głowie mówia mi ze kot nazista nadejdzie%-)ale przynajmniej sniezek pada%-)chyba ze to kokaina to ide na sanki%-)zawsze chciałem wiatrak na własnosc mieć%-)


Dobra co łaczy wszystkich facetów którzy sa w spierdolonych zwiazkach/po slubie czy w jakiejs innej relacji?jest jeden punkt który ich łaczy wszystkich.

                                  BRAK OTRZASKANIA Z BABAMI I BRAK WYCIAGANIA WNIOSKÓW

to jest tak kurewsko proste.nie ukrywam kazdy jest na jakis sposób ograniczony,nie mówie ze strikte umysłowo ale z kumatoscią to czasem nawet ja mam problem.ale...

jest baba wchodzi na łeb,wniosek?nastepna za chuj mi nie bedzie wchodziła na łeb
jest baba odpierdala numery.kolejny numer to strzała nara.kolejna baba juz po pierwszym numerze dostaje ostrzezenie a po kolenym numerze nara.
jest baba dres niunia karierowiczka czy chuj wie tam jaki inny wynalazek?no to oczywiste jest to ze kolejna baba juz nie moze byc wehikułem
jest baba jakaś skrzywiona?(dobra wiem sa wizje naprawienia)ale kolejna baba juz nie moze byc skrzywiona
ma baba jakies obciazenia?dobra kwestia rozmowy.jak nie to nastepna bez jakis obciazeń

tak kurwa to jest tak proste

a co sie widzi w zyciu?jest zawodnik i co chwile dobiera sobie takie same baby tylko w innych opakowaniach.lepsze wynalazki nie wiem jak to robia ale znajduja sobie baby o identycznym twarzowym.kurwa jak siostry baby wygladaja.nie wiem gdzie oni je znajduja i czy maja jakis kurwa specjalny wykrywacz ale chuj tak sie dzieje.

rozumiem ze po jakims tam okresie zwiazku ZWIAZKU NA POZIOMIE NIEŚWIADOMYM CZYLI TAKIM ZE NIEMA SIE NAJMNIEJSZEGO POJECIA O ZACHODZACYCH PROCESACH W BANI cos sie po jakims czasie pierdoli,a bo to emocje kurwa a bo cos tam sie zmieniło(chuj ze wszystko po staremu jest) ale postrzeganie sie zmieniło.

kumam ze po paru latach no cos sie moze natyle komus w bani popierdolic ze za chuj sie tego nie zauwazy wcześniej

albo ze jedna ze stron jest najzwyczajniej tepa jak kant kuli

ale wniosek jeden brak otrzaskania z babami.i potem ladują zawodnicy a bo baba odjebała numer a bo to a bo tamto.ale zaraz zaraz gdzie ten zawodnik był i co robił ze dopiero teraz sie budzi z reka w nocniku?bo niunia szpary dawała to juz nie widział tego ze odpierdala akcje?co zwiazał sie z pierwsza baba w swoim zyciu?kobiety sa zajebiste pod jednym wzgledem.nie chodzi mi tu o sukowatosc.widzi kolesia.jest z nim.ale typ odpierdala takie same gamoniowate zagrywki co inni.dlatego jest taka instytucja"domysl sie" co sie stało? "nic"ja rozumiem ze to jest nagminne ale w głównej mierze tak sie dzieje bo kobiety nie potrafia powiedzieć co i jak,najczesciej daja szanse ale nie powiedza oco kaman taka wiecie szansa pułłapka%-)no daje ci szanse a koles juhu bede sie starał jeszcze bardziej.a niunia po jakims czasie misiu to koniec,chuj ze mu nie powiedziała oco chodzi.ale koniec%-)

juz nie bede pisał o przeniesieniach.trudnej sztuce rozmowy w związku.ale moze kiedy napisze oooo systemach obronnych kobiety.nie...to nie jest temat o shit testach%-)


kuniec%-)





 

Pikuś wsie są podobne? Ni chuja,one udają nasz ideał jak moja calineczka moją rodzinę próbowała naśladować,baby są jak kameleon a później krok po kroku swoje wzorce wtłaczała i mnie przerabiała tylko mnie to uwierało.

Twoja wczesniejsza teoria ze na tym samym poziomie powinnismy sie dobierac bardzo do tego pasuje

Edytowane przez Tarnawa
machłem sie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Tarnawa napisał:

Pikuś wsie są podobne? Ni chuja,one udają nasz ideał jak moja calineczka moją rodzinę próbowała naśladować,baby są jak kameleon a później krok po kroku swoje wzorce wtłaczała i mnie przerabiała tylko mnie to uwierało.

Twoja wczesniejsza teoria ze na tym samym poziomie powinnismy sie dobierac bardzo do tego pasuje

Finansowym poziomie, przedewszystkim...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary ale to jest podstawa zeby sie dobierac na tym samym poziome.materialnym.intelektualnym itd.wiadomo ze dziedziny psychologii pierdola czasem kocopoły bo psychologia społeczna powie swoje a ewolucyjna swoje a nastepny od relacji powie inna mańke a nastepny ze zwiazki po etapie upadku emocji itd powinny sie kończyc TO WSZYSTKO MA SWOJE PODŁOZA I W DANEJ MAŃCE SIE SPRAWDZA ALE KURWA JEGO MAC MOWA JEST CAŁY CZAS O NIESWIADOMYCH PROCESACH.typu oststnio ogladałem wykład jakiegos psora który twierdził ze gdyby instytucja zdrady nie była ewolucyjnie potrzebna to by jej nie było.no kurwa byłbym w stanie sie z tym zgodzic gdyby obecnie ludzkosc nie była zacofana i nie była na przełonie rozwoju emocjonalnego i logicznego.BO NA POZIOMIE LOGICZNYM I DA SIE CPANKO EMOCJONALNE UTRZYMAC I SPRAWIC ZEBY INTYMNOSC W ZWIAZKU BYŁA CALY CZAS ZAJAWKA A NIE ZE PO ROKU ZWIAZKU W WYRZE JEST KLAPA ITD.bo kumam ze jak jest sie znudzonym swoja babą i widzi sie inna albo rucha inna to emocje sa takie jak kiedys.bo nowa baba.bo lepiej stoi,a co w zwiazku z tym?emocje emocje emocje emocje.zero logiki.gdyby na poziomie logicznym ludzkosc obecnie była(dobra wiem idylle jak komunizm teraz tworze)albo chociaz wieksza grupa ludzi to nie było by.rozwodów.mamusiek niedojebanych z dziecmi bo jej sie odwidziało albo mis był taki przechuj akrobata ze myslała ze ona go zmieni a on poszedł wpizdu do innej itd%-)no i nie było by zdrad%-)

Przykładowo instytucja prostytutki by padła wpizdu gdyby faceci byli bardziej kumaci.nie dosc ze płaca.dostaja towar i usługe marnej jakosci to jeszcze musza ruchac%-)

Edytowane przez Pikaczu
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pikaczu napisał:

no to chyba logiczne ze na pewne rzeczy sie pracuje%-)no dobra nie którzy biora kredyt na chate i zakładaja wspólne konta bankowe oraz podczas jednej nocy cały zyciorys daja jak na cv%-)

Ot to nic dodać nic ująć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.