Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Bo nie , poproś jakiegoś emocjonalnego tampaxa  :lol:

 

red, nie daj się prosić. :wub:

 

Bo natura lubi rotację.

 

A tak poza tym red zapodałeś dobry temat do Koła- robótki ręczne.

 

poduszka akceptujesz?

 

Yyyy... nie znam się wybitnie na robótkach ręcznych. :D Robiłam kiedyś trochę na drutach i wychodziło całkiem przyzwoicie, nie wiem czemu przestałam. Podobno na szydełku można wyczarować piękne rzeczy, ale jest trudniejsze niż druty. A Ty, co robisz, Pokorna? ;)

Z rzeczy manualnych jestem bardzo dobra jeśli chodzi o czesanie i wszelkie sploty. Dużo rzeczy umiem zrobić i wychodzi mi to bardzo ładnie, jestem fryzjerką mojej przyjaciółki, koleżanek i rodziny. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pika, żarty się Ciebie trzymają. :P

Ale musisz mieć pięknie w domu, Pokorna. :) Kiedy zaczęłać robić te wszystkie rzeczy? Mogłabyś wstawić coś Twojej roboty? Chętnie zobaczę i powyrzucam sobie, że przestałam robić na drutach, nim mój talent (niezaprzeczalny) zdążył się rozwinąć.

Ja uwielbiam, ogólnie lubię włosy, mam na ich tle bzika. :D

Tak się jeszcze wczoraj zastanawiałam, jakich perfum używasz? Natchnęło mnie, bo byłam w perfumerii. Gdybym miała zgadywać, to wykluczyłabym raczej zapachy cytrusowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja lubię lekkie zapachy, a zwłaszcza zapachy owoców cytrusowych, ciężkie odpadają, zaliczam odlot przy takich.

 

Naukę robótek ręcznych zaczęłam w wieku 6 lat, najpierw druty były i tak po kolei. Makrama w podstawówce, kilometry  sznurów przerobiłam robiąc kwietniki w prezentach.

 

Patchwork polecam bo ponownie różne ciuchy można wykorzystać tworząc nowe rzeczy. Teraz 2 patchworki będę szyć jako prezenty.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy ja lubię lekkie zapachy, a zwłaszcza zapachy owoców cytrusowych, ciężkie odpadają, zaliczam odlot przy takich.

 

Naukę robótek ręcznych zaczęłam w wieku 6 lat, najpierw druty były i tak po kolei. Makrama w podstawówce, kilometry  sznurów przerobiłam robiąc kwietniki w prezentach.

 

Patchwork polecam bo ponownie różne ciuchy można wykorzystać tworząc nowe rzeczy. Teraz 2 patchworki będę szyć jako prezenty.  

 

Słabo trafiłam w takim razie. :P Kiedyś lubiłam cytrusowe, ale już mi się znudziły. Teraz wolę słodkie - latem lekkie, a zimą cięższe. Ambra, cynamon, goździki, zapach grzanego wina - zapachy, które są ciepłe i dają mi lekki "odlot". ;)

 

Patchworki wyglądają świetnie. :)

 

Mamusi kiedys kupiłem dolce gabbana.jak na mój nos najlepsza linia zapachów dla kobit

 

D&G zdaje się miał linię z ambrą, może o tych mówisz? Ten zapach był cudowny, ale nie na moją kieszeń. :D

btw, grzeczny synek, masz +100 do sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam sie bujałem w przedziale d&g,dunhil.burbery,teraz śmigam na lakoscie%-)

ogólnie wole kupić raz a porzadnie niz sie bujać z czyms nie trwałym.no i wole na kobicie tez porzadny zapach a nie ogladac co 5 minut prysznic z zapachowej wódy(szyjka źle smakuje wtedy%-) )Gdyby jeszcze trafić na taką u której cierpiał bym na brak cekolu w diecie było by swietnie%-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ze kumasz to git.ale wiekszosc kobiet nie potrafi nawet stanika nosic,juz nie wspominam otym że tapetą rozpierdalaja sobie całkowicie cere i wygladaja potem jak sliwki%-)

to ze cekol na ryjku ma olejki i inne chuje muje to nie znaczy ze zabarwiony tynk= talk nie wysusza ryjka.a wysusza i to bardzo + gratis zapchane pory oraz bonus od własnego pseudo poczucia piekna czyli poodbarwiana cera.czyli bez tapety urody nima%-)

niech sie lale pójda poopalać lepiej%-)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.