Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

     Witajcie Panie!

 

    Kiedyś, przed wojną i za raz po niej było normalnie. Tzn. Baby znały swoje miejsce, wiedziały że nie należy wpierdalać się w sprawy męskie.

Wiedziały że tego nie ogarniają, bo życie jest skomplikowane i lepiej zdać się na Samca, żeby godnie przeżyć. Wiedziały że trzeba uszanować jego problemy i stany milczenia. Wiedziały że Chłop się martwi o byt rodziny i nie należy mu przeszkadzać. Kiedyś Chłopy nie miały za dużo rozrywki, dla tego ich męskie rozkminy odbywały się w knajpach, Baby to potrafiły uszanować. Chłop musiał się pozbawić stresu związanego z codzienną tyrką.

\

Dla tego, dla swojej ochrony, i pielęgnacji równowagi emocjonalnej, stworzyły coś takiego jak:

 

KOŁO GOSPODYŃ WIEJSKICH.

 

  Słuszna idea!

 

Baby też mają swoje rozkminy. Lubią pogadać sobie w swoim gronie, bez obawy że jakiś samiec się wtrąci i zaburzy Wasz "spokój" emocjonalny.

 

Dla tego mam pomysła.

 

Stworzymy rezerwat w rezerwacie!

 

Będziecie tam mogły sobie obgadywać facetów, atakować ich personalnie, komentować posty, i co tylko zapragniecie!

 

My faceci, nie będziemy mogli mieć wpływu na Wasze komentarze, nie będziemy mogli zamieszczać postów. Zostawimy Was tam same. To wy będziecie tworzyć ten rezerwat w rezerwacie.

 

 

 

Ale!

 

Żeby był porządek proponuje aby tylko moderzy mogli robić porządek w tym dziale. Czasami będzie trzeba trochę uciszyć panie i Wasze emocje. 

 

Poddaje temat pod dyskusje męsko - damską.

 

 Admin i moderzy zadecydują!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przeciwna! Niech się wtrącają, nawet do koła gospoś :D Coś się wtedy dzieje w piwnicy. :D Mi już nie przeszkadza, że na pięterku tylko faceci gadają, ale tu powinni się mieszać. Tylko jeden powinien mieć zakaz ;):D No może dwóch :lol:

 

No już sama nie wiem, może to jednak dobry pomysł. W sumie miałabym tam spokój :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeglądam forum dopiero od kilku dni i zastanowiło mnie to, że nie ma w Rezerwacie takiego miejsca. Obawiam się jednak, że Koło Gospodyń wiało by pustkami jak Dom Kultury w "Wólce Dolnej" :D . Cały czas mamy możliwość aby poruszać babskie tematy a Rezerwat tętni życiem dopiero, gdy pojawiają się samce.

 

A może rzeczywiście Koło Gospodyń to zmieni :-) ?

 

Proponuję nazwę Buduar - kobiece, intymne, z klasą.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak nie uniknie się komentarzy do treści z Buduaru, w taki czy inny sposób, ale tutaj byłby szlaban. :) Z drugiej strony to rezerwat tętni życiem właśnie dzięki interakcjom M/F. Zobaczymy. Niech reszta się wypowie. :)

Ja proponuje nazwę: Sąd rodzinny i opiekuńczy - bo typowe, bez klasy, i wywleka wszelkie sprawy intymne :lol:

No właśnie, wywlekanie spraw intymnych, b. prywatnych jest ryzykowne. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś czegoś nie skojarzy. :D Można sobie kuku zrobić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, wywlekanie spraw intymnych, b. prywatnych jest ryzykowne. Nigdy nie wiadomo, czy ktoś czegoś nie skojarzy. :D Można sobie kuku zrobić :(

Buduar jest miejscem intymnym, do którego zaprasza się tylko wybranych, zaufanych. To pomieszczenie tylko dla kobiety, pomiędzy sypialnią a salonem przeznaczone min. do odpoczynku. W tym sensie intymne :)  O żadnym "wywlekaniu" nie było mowy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

MiJa jak buduar miałby być intymny to Panowie nie mogliby w ogóle  widzieć żadnego naszego postu. 

 

Nie musimy widzieć waszych postów, jesteście zazwyczaj dość monotematyczne i powtarzalne, jak się widziało jedno babskie forum w internetach to tak jak by się widziało wszystkie  ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A obiecałam sobie, że moja noga tutaj nie postanie. Adolfie, bądź czujny, strącę Cię szybciej niż myślisz z tronu Naczelnej Gospodyni Wiejskiej.

 

MiJa jak buduar miałby być intymny to Panowie nie mogliby w ogóle  widzieć żadnego naszego postu. 

 

Tylko w sumie my możemy widzieć posty panów w części "męskiej", więc opcją maksymalną byłoby milczenie panów w tym temacie. Inna sprawa, że nie widzę takiej potrzeby. :D

 

Po co zakładać nowe forum kiedy to jest rewelacyjne. I nie ważne jaki temat w rezerwacie i tak prędzej czy później jest wesoło. A jakie słowne gierki Panowie. 

 

A co z Kabaretem Szowinistycznych Panów? 

 

Kabaret to słowo klucz. :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.