Skocz do zawartości

Ogłoszenie wynajmu mieszkania i reakcja matek


Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, MaxMen napisał:

@calandra To Gumtree jeszcze istnieje. 

Z ogłoszenia i tak nie widać kto pisze, ale większość ludzi ma w miarę aktualne fb a jak madki mają bombelki to już zdjęć nie brakuje. 

Ja też chyba ze dwa dni wcześniej złożyłem też temat o wynajmie i też tam mam kilka spostrzeżeń odnośnie wynajmujących. 

Istnieje i ma się bardzo dobrze.

Pewnie masz rację, że u większości tak jest.

Podobno jak słyszałam od znajomych i od męża, ja nie jestem osobą reprezentatywną i obracam się też w takim środowisku.

 

Ale na pewno nie jestem jedyną osobą, która tak ma. Więc pewnie jakbym szukała pokoju lub mieszkania do wynajęcia, to przez Ciebie mogłabym zostać od razu skreślona, jako osoba, która jest bezrobotna. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, calandra napisał:

Ale na pewno nie jestem jedyną osobą, która tak ma. Więc pewnie jakbym szukała pokoju lub mieszkania do wynajęcia, to przez Ciebie mogłabym zostać od razu skreślona, jako osoba, która jest bezrobotna

Ja się dogadałem z kolesiem co miał pusty profil, po prostu przeniosłem rozmowę na tel. Jak nie było w profilu szlachta nie pracuje i stada gówniaczków to chciałem sprawdzić kto i co a i z laską chłopaka korespondowałem mailowo przez inny serwis. Nie widziałem ich nic nie wiedziałem a jednak się z nimi dogadałem i mieszkanie wynajęli. Zresztą możesz przeczytać jak to u mnie poszło 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, MaxMen napisał:

Ja się dogadałem z kolesiem co miał pusty profil, po prostu przeniosłem rozmowę na tel. Jak nie było w profilu szlachta nie pracuje i stada gówniaczków to chciałem sprawdzić kto i co a i z laską chłopaka korespondowałem mailowo przez inny serwis. Nie widziałem ich nic nie wiedziałem a jednak się z nimi dogadałem i mieszkanie wynajęli. Zresztą możesz przeczytać jak to u mnie poszło 

Super, że się dogadałeś ;)

A ja się dzisiaj dowiedziałam, że ktoś może wystawiać poważną propozycję wynajmu na Facebooku.

 

Zawsze takie ogłoszenia na Facebooku wydawały mi się nie poważne i zbyt rzadko tam bywam.

 

Przeczytałam Twój wątek. Fajnie, że Ci się udało.

Co osobiście zauważyłam to informację o tym, że jest ono nieumeblowane. Dlatego z góry bym się na nie nie zdecydowała.

 

I szczerze to rozumiem niechęć wynajmu mieszkania takim rodzinom o których piszesz, człowiek przezorny zawsze ubezpieczony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@calandra Ogłoszenia na fb są takie same jak gdzie indziej i prędzej się rzuca ludziom w oczy. W wielu miastach masz grupy Ogłoszeniowo- Sprzedażowe itp U nas się tam lokalnie handluje wszystkim Od mieszkań/domów (wystawiane również przez agencje) poprzez samochodyAGD na używanych butach kończąc. Tak samo ludzie szukają pracy,  usług a firmy ją oferują jak i różne swoje usługi. Jak potrzebuje coś z poza lokalnego terenu to wchodzę na OLX a o tym serwisie jak mu tam było gumtrii to już laaata temu zapomniałem i jak i zapewne wielu jego użytkowników. 

Edytowane przez MaxMen
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.