Skocz do zawartości

Jak przestać się obwiniać za to, że coś mnie podnieca?


self-aware

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, leto napisał:

Nie niestety tylko po prostu istnieje. Taki jesteś i chuj innym do tego.

No można i tak do tego podejść.

 

17 godzin temu, scrufa napisał:

Możesz dominować w życiu codziennym i relacji z partnerką ale żeby zaspokoić swoje fantazje pozwolisz jej dominować w sypialni

Często łóżko jednak się gdzieś tam krzyżuje z codziennością.

 

11 godzin temu, darktemplar napisał:

To zapłać  i skorzystaj. Co komu do tego? I nie musisz być w ogóle w związku, chyba że już jesteś.

Teraz to nie problem, można skorzystać za kasę. Natomiast jak będę w związku to już tak, ponieważ nie chciałbym partnerki zdradzać.

 

@Libertyn - Ciężko będzie porzucić wartości z tego forum ;) I nie wiesz tego czy są normalne bo nie wiesz co mnie kręci, także wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Jeden lubi pocałować kobiety stopę a inny potrzebuje być ciągnięty publicznie na smyczy i obciągać obcym kolesiom kutasy ku uciesze swojej pańci (aż tak hardcorowo to u mnie nie jest jakby co :P).

 

@Maranzano - A nie wiem, muszę poczytać sobie o tym.

Edytowane przez self-aware
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minutes ago, self-aware said:

Często łóżko jednak się gdzieś tam krzyżuje z codziennością.

Eeee, różnie to bywa. Najbardziej uległa (nawet jak na moje standardy trochę po bandzie) w łóżku kobieta, którą znałem, w codziennym życiu jest wysoko postawioną ekspertką na stanowisku kierowniczym, twardą ręką prowadzącą swój zespół, no naprawdę, trochę taka samica alfa :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

7 godzin temu, self-aware napisał:

@Libertyn - Ciężko będzie porzucić wartości z tego forum ;) I nie wiesz tego czy są normalne bo nie wiesz co mnie kręci, także wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma. Jeden lubi pocałować kobiety stopę a inny potrzebuje być ciągnięty publicznie na smyczy i obciągać obcym kolesiom kutasy ku uciesze swojej pańci (aż tak hardcorowo to u mnie nie jest jakby co :P).

Mój fetysz w razie nieodpowiedniego wykonania może zaprowadzić na oiom, więc jednak wiem co mówię.

 

Dziewczyny go podzielające często mają zaburzenia i zachowania autodestrukcyjne.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@self-aware zaburzenia obsesyjno kompulsywne charakteryzują się właśnie natrętnymi myślami oraz potrzebą wykonywania czegoś. Najczęściej właśnie dotyczy to rzeczy sprzecznych z Tobą. Np. siedzisz z jakąś osobą, (dodajmy jeszcze, że czujesz się niekomfortowo) i masz wewnętrzną ochotę przywalić tej osobie, albo (jak to kobieta) rzucić się na nią z kutasem ?

Potem czujesz się winny, gdyż uważasz siebie za złego człowieka.

Oglądałeś film "Joker"? Bardzo ładnie to tam pokazali (plus masę innych zaburzeń u tego człowieka).

Można to leczyć psychotropami (wizyta u psychiatry prywatnie, plus jakiś seronil etc).

A jeszcze lepiej naturalną witaminą - Niacyną - która dodatkowo fajną fazę wywołuje ? polecam firmę Swanson ale koniecznie wersję 500mg ;) na allegro kwitnie handel :) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.