Skocz do zawartości

Ból stawu łokciowego


deleteduser68

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku miesięcy dokuczają mi bóle stawu łokciowego. Urazu nabawiłem się podczas robienia remontu.

Niestety współczesna medycyna nie jest w stanie mi pomów w tej (wydawałoby się, że dość błahej) sprawie. Żadne magnetoterapie i inne cuda mi nie pomagają. 

Wiem, że niektórzy z was interesują się medycyną niekonwencjonalną, stąd moje pytanie: wiecie co może pomóc na takie urazy? Może ktoś zmagał się z podobnym problemem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączam się do pytania.

Mam podobną nawracającą kontuzję. Kiedyś zbyt przesiliłem lawą rękę podczas przenoszenia ciężkich elementów. Ręce były obciążone niesymetrycznie w pozycji jak do martwego ciągu.
Z początku nie zwracałem na to uwagi, ale teraz, po ładnych kilku latach przy bardziej intensywnych ćwiczeniach (zwłaszcza pompki, wyciskanie na ławce czy uginanie ramion) ból bardzo szybko wraca.
Przy podciągnięciach na drążku ból nie występuje wcale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo z założenia nie działają.rodzaj bólu? (V.) jak staw został uszkodzony?jakies problemy z plecami oraz nerwami?

msm podobno odkłada sie w mózgu.dlatego pare firm z odzywkami wycofało w 2006/7 produkty z msm

 

Ból jest promieniujący. Przeciążyłem staw jak montowałem instalacje elektryczną. Szybko chciałem skończyć robotę, to teraz mam.

Oprócz lewego stawu łokciowego, to jestem zdrowy jak koń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje chrząstkę rekina dostępna w każdej aptece lub wszelkiego rodzaju przetwory żelatynowe kisiel galaretki lub zimne nóżki.

Wzmocnią ścięgna stawy itp.

 

Jeśli to uraz mechaniczny powinno pomóc mnie pomaga i troszkę daj kończynie odpocząć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.