Skocz do zawartości

Odkrywanie kart podczas podrywania


Lexmark82

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Pytanie skierowane wyłącznie do ludzi którzy mają swoje dzieci z poprzednich związków/ małżeństw. 

Chodzi o sytuację gdy nie byłem jeszcze na randce i piszemy sobie swobodnie prze komunikator, lub są to pierwsze randki.

Target : Kobiety około 30 (26 do 32) lat bez dzieci z wiadomych względów i moich doświadczeń

Kiedy odkrywacie karty i informujecie potencjalną "randkowiczkę" o posiadanych dzieciach ?  
 

Czemu pytam, zauważyłem pewną tendencje u kobiet z którymi pisałem iż następuje pewne dziwne ochłodzenie rozmowy (lub nawet zerwanie kontaktu po czasie) na komunikatorze po przekazaniu informacji o dzieciach z poprzednich związków. Moim zdaniem sytuacja mogłaby ulec zmianie gdyby jednak poznać kobietę co najmniej na 3 randkach i już ją zainteresować swoją osobą ( z czym nie powinno być problemu).

 

Taką taktykę zastosowała moja była, więc o moją moralność nie pytajcie :))) nie to jest sensem pytania ?

Pozdrawiam i liczę na merytoryczne odpowiedzi 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również, jak na razie, poznaję kobiety wyłącznie w realu. O dzieciach mówię jak pytają albo gdzieś przypadkiem wplotę na którymś spotkaniu. Nie robię z tego tajemnicy, ale też się z tym nie afiszuję. Nie bolałoby mnie to gdyby laska miała z tym problem i zrezygnowała ze znajomości - wolny kraj. Staram się nie tworzyć fałszywego obrazu swojej osoby.

 

Interesująca sprawa: jedna panna (wiek 25, nigdy nie zamężna, bez dzieci) powiedziała mi wręcz że zastanawiała się nad tym, że jej wcześniej nie powiedziałem że mam dzieci. Że generalnie jak bym nie miał to by to było mocno dziwne, w moim wieku. Nie wiem na ile wierzyć w tą jej opinię, brzmiało przekonująco, ale kto to wie co ona tam miała w głowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.