Skocz do zawartości

Dotyczy: co sobie mężczyźni wyobrażają na randce.


Rekomendowane odpowiedzi

A co sobie kobiety wyobrażają na randce...
Ledwo kilka minut znajomości, już mnie łapią za fujarę czy jądra. Ja chcę porozmawiać przy kawie a te wchodzą pod stolik, rozpinają mi rozporek i robią loda przy ludziach. Nie radze sobie z tym. Wiem, że inni faceci tez tak mają. Jest to frustrujące, i uwłaczające godności. Kobiety może przestańcie się zachowywać jak napalone zwierzęta!

Panowie, wpisujcie jakie was przykrości i molestowania spotkały na randce ze strony kobiet. Wiem, że to częste, więc każdy ma na pewno coś do dodania. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol

 

Może nie na randce, ale raz byłem molestowany przez lekarkę, parę lat temu. No stwierdziła że z osłuchania płuc zrobi sobie zabawę w dotykanie moich pleców. W sumie nawet nie była brzydka, może jak by nie to że miałem ze 39 stopni gorączki, to bym nawet wziął numer :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@AdamPik jeszcz3 oznacz @JudgeMe niech jej gula skoczy. @JudgeMe czy Wy nie rozumiecie, że w przeciwienstwie do Was ktore calutki czas przebywacie w strefie komfortu, przecietny mezczyzna naraza sie w ciagu zycia na setki odrzucen i nie ma takiego wyboru w kobietach jak Ty w mezczyznach, przez co nie ma zamiaru marnowac czasu na pojedyncza sarenke taka jak Ty ktora gra w gierki psychologiczne na zasadzie "domysl sie w co gram a ja zagram jeszcze w co innego". TO JEST TAKA WSKAZOWKA DLA CIEBIE, zebys nie traktowala jak zboczenca faceta ktory spdawdza czy go traktujesz powaznie czy oczekujesz zaangazowania bez rewanzu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.