Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZortlayPL

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  774
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

715 Świetna

2 Followers

About ZortlayPL

 • Rank
  Starszy Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

858 profile views
 1. Dakota!!! Don't go!!! Ja też chcę bana @Patton. Trzymajcie się bracia✌ tak na szybko otaguję najbliższych mi braci @Still @SzatanKrieger @Adolf @[email protected] i wszystkim którzy ze mną pisali w tematach, dziękuję, że tak dzielnie znosiliście moje "przegrywstwo" na mnie też już czas, nie wnoszę tu nic wartościowego.
 2. Czy ja wien? W jeden dzien panna moze sobie chłopaka znalezc na tinderze czy gdzie tam. Eee co to za bzdurne myślenie? Dlaczego bzdurne, dobrze gada. Kobieta zawsze ma kolejeczkę na miejsce swojego faceta. Ładna ale brzydki głos. Następ... ooo nie ma nikogo więcej... Większość nie może sobie wybrzydzać bracie. Może Ty tak masz to jesteś szczęściarz. Mną interesuje się jedna kobieta rocznie, jakbym robił tak jak każesz to nadal bym był prawicowy.
 3. Ja nie chce znowu być zależnym od kobiet i tego czy któraś da dupy czy nie (najczęściej nie). Nie dawajcie rad pod siebie gdzie macie koleżanki od FWB i inne "przelaciółki". Możecie se nie fapać, ja mam tylko "renatę" i "terenię"
 4. Mało widziałeś 😉 On mówił o mężczyznach, nie o szczeniakach.
 5. Ale ogólnie trzeba mieć świadomość, iż są kolesie którym nasze kobiety oddałyby się w pół sekundy gdyby tylko stanął taki im na drodze i kiwnął palcem i nie mówię tu o gwiazdach kina czy muzykach. Ja np zdaję sobie z tego sprawę toteż wykorzystuję kobiety dając minimum zaangażowania, bo wiem, że nie ma co inwestować lat w kobietę, aby mogła to zwinąć w kulkę i wrzucić do kosza gdy Chad da jej sygnał do kopulacji.
 6. Ooo coś takiego odwalić, ale Notre Dame spalone więc ciężko...
 7. Jest jeszcze podział na Alfa pozytywny i negatywny. Pozytywny to tez co opiekuje się stadem, przewodzi mu. Negatywny czyli ten co egoizmem się kieruje długo w stadzie miejsca nie zagrzewa. Te szympansy go zabijają (detronizują).
 8. Bracie teraz to i ja jestem mądry, ale wtedy byłem zacementowany w matriksie po samą szyję. Dopiero tamto rozstanie mnie wybudziło edit.neo's matrix aweking.gif
 9. Gdy stajesz na nogach żeby związywać budżet swój i jej, bo panna zarabia 1,5k, kwiaty z okazji i bez okazji, randeczki, wakacje a na koniec: "Spodziewałam się więcej po Tobie..." To było mega upokarzające, ja i moje zaangażowanie poczuliśmy się mniej więcej tak...
 10. Nie popełniłeś błędów. Nie miałeś wiedzy, bo społeczeństwo ma interes w tym, aby mężczyźni nie znali gierek i manipulacji kobiecych, prawdziwego oblicza relacji damsko-męskich. Żaden z Ciebie frajer, nie wmawiaj sobie. Białorycerstwo to domyślny software, który nam się wbija do głowy od dziecka wbrew naszej woli.
 11. Z tego co ja wiem chodzi o pieniądze na kontach oszczędnościowych, lokatach itp. bo rząd może znowu wykonać skok na kasę w stylu OFE. Pieniądze na rachunku bieżącym są bezpieczne.
 12. Manipulacja wstydem, poddawanie męstwa w wątpliwość, czyli KLASYK. KIEDYś przeczytałem bardzo mądry cytat: gdyby rozdzielić kobiety i mężczyzn bez dostępu do siebie to mężczyźni umarliby ze starości albo w walce między sobą (obecnosc kobiet obniża agresję u mężczyzn), a kobiety umarłyby z głodu lub od chorób.
 13. 22 lata? To Ciebie jeszcze siusiak prowadzi przez życie, a nie mózg😂 przejdzie Ci.
 14. Ja najbardziej lubie być podwieszony łańcuchem do sufitu za uszy razem z kobitą. W tym celu nawet specjalne kolczyki porobiłem. Ooo takie ooo
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.