Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

ZortlayPL

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  661
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

611 Świetna

About ZortlayPL

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

523 profile views
 1. Dzisiaj z pełnym przekonaniem i całkowitą pewnością mogę powiedzieć, że rozumiem co miał na myśli Sokrates mówiąc: "Wiem, że nic nie wiem".
 2. Kolejny puchar świata dla brata 🏆🏆🏆 Mam dwóch wujków, obaj są mocno po 50tce, obaj ręce mają urobione po łokcie, pamiętam że jak byłem młody to od rana do wieczora pracowali, niedosypiali, żeby tylko domy pobudować, ziemię uprawiać, rodziny utrzymać wielodzietne. Mówię o czasach ponad 20 lat wstecz. Teraz mówią wprost "Nelek (mój pseudonim w rodzinie), po 50tce to człowiek na nic już nie ma siły". I rzeczywiście, chociaż dalej pracują to już ograniczani to zdrowiem, to wiekiem, a i dnia nie ma, żeby nie musieli uciąć popołudniowej drzemki w fotelu. Co do możliwości i wiedzy to mieli takie możliwości jak coś zakombinowali, bo nie wszystkiego było w opór jak dzisiaj, a wiedza ograniczała się do medialnej propagandy czyli TV, radio, gazety. My też tacy byśmy byli na ich miejscu, a gdyby oni byli na naszym to oni by teraz psioczyli na "staruszków" na braciasamcy.pl
 3. Bracie @Still czekam na ZASADĘ NR 2 PS. Daj namiary na te kuzyneczke na profilu randkowym;) zerkniemy tylko
 4. Już widzę ludzi którym migam na czerwono, jak dochodzą do wniosku, że trzeba mi spuścić wpierdol w maseczkach jako czychającego na ich bezpieczeństwo, albo wskazać mnie jako kocmołucha który pewnie się nie myje albo ma podejrzane kontakty (homo)seksualne. W tym ciemnogrodzie jakim jest polskie społeczeństwo, o napiętnowanie nietrudno. @mindo pomysł fajny, ale gość Twojego pokroju napewno zdaje sobie sprawę z mentalności polskiego społeczeństwa. W pełni się zgadzam z bratem @OdważnyZdobywca polskie społeczeństwo to ciemnogród, nikt nie chce być wskazany palcem. Polak sam zeżre, a drugiemu nie da.
 5. Zanotowane! Krwawy Sport: wszystkie części są fajne czy tylko te z Van Damme? Często bywa tak że pierwsza ewentualnie druga część są ok a dalsze to "odcinanie kuponów". Jak oceniasz? Dzięki bracie za podanie roku produkcji filmów, będzie mniej problemu z odszukaniem właściwej wersji. Większości nie oglądałem, ale szybko nadrobię zaległości o Twoje pozycje. Tylko IP Man coś mi mówi, ale i tak go sobie obejrzę jeszcze raz oraz Fighter in the wind - zanotowane. Dziękuję. Ten Polski z 2006? A to nie komedia czasem? Nie przepadam za polskimi produkcjami, ale jak poświadczasz, że dobre, to obejrzę. Bo ten polski film Serce do Walki 2019 to odradzam, ostry kibel! Szkoda czasu. Ten? https://www.filmweb.pl/film/Wojownik-2011-499338
 6. Nikt nie śmieszkuje. Gdyby obudzić mnie o 3ej w nocy to byłbym w stanie na poczekaniu przypomnieć sobie Main Theme. Jedyne co ograniczało ten film to technologia kinematografi. Gdyby zrobili remake to na pewno byłaby miazga.
 7. Mistrzostwo bracie @Still, jedyne czego nie zrozumiałem to fragmentu powyżej. Czy ktoś mógłby rozjaśnić go przygłupowi?
 8. Bracia, jestem niesamowitym fanem filmów których fabuła dotyczy drogi na szczyt wojowników, profesjonalnych bokserów, karateków, no wiecie o co kaman. Dzielny bohater pokonuje swoje słabości i przeciwności losu i odnosi zwycięstwo rozwalając wszystkich drani na swojej drodze, czyli to, co tygrysy lubią najbardziej! Filmy które gdy jest okazja chętnie oglądacie ponownie. Wrzucajcie tu swoje ulubione tytuły.
 9. A mnie przykuła ta część o orbiterze który krążył koło niej 6.5 roku? Serio? Komuś się chce tyle czasu nadskakiwać bez jak autor mówi zakutaszenia?
 10. A co w tym dziwnego? Każdy musi zajebać w ścianę rzeczywistości aby wyjść z matriksa kobiet. Szkoda chłopiny, chociaż go nie znam to jak przypomnę sobie siebie po rozpadzie mojego 4letniego związku. Byłem wrakiem... a i to mało powiedziane. Czeka go trudny czas i albo jego łajba popłynie na skały albo zadokuje u Nas. Spróbuj go dostarczyć do Nas na warsztat.
 11. Tak. To tłumaczy ilość tematów jaką zakładamy o tym wirusie. Frank daj spokój, my nie panikujemy tylko zbieramy info, aby trzymać rękę na pulsie. Znacie ten kawał? Dlaczego w trakcie katastrof w pierwszej kolejności ewakuuje się kobiety i dzieci? Żeby można było w ciszy i spokoju pomyśleć nad planem działania.
 12. Tylko co jest atutem a co brakiem, bo np. z racji upośledzenia (niewidocznego okiem) mam bardzo rozwiniętą percepcję w stosunku do ludzi normalnych, objawia się to możliwością bacznego obserwowania świata i bycia jak to się mówi obytym, bystrym, mającym własne zdanie na wiele wiele tematów które potrafię obronić i przekonywac innych aby podzielali moje poglądy, potrafię skojarzyć zdarzenie sprzed miesiąca i połączyć je z tym co się dzieje dziś, no ale dla kobiet jak wiemy to gówno znaczy. Dla mnie to plus, dla kobiet nerdostwo.
 13. @Rolbot Jak rozmawiać z kobietami żeby wogóle były zainteresowane, żeby nie słyszeć ciągle nie nie i nie. O tym jak to robisz że same do Ciebie chcą przychodzić? Dla mnie to czarna magia, coś nieosiągalnego. Bardzo cierpię z tego powodu, czuję się gorszym gatunkiem mężczyzny, gdyż nie mam żadnego dostępu do kobiet poza prostytutkami.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.