Skocz do zawartości

Zbicie ceny wynajmu


Młody98

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, zastanawiam się nad negocjacją warunków najmu mieszkania, ze względu na epidemie jestem zmuszony zamieszkać w tym czasie w inny miejscu, mieszkanie stoi puste. Myślicie że są jakieś solidne argumenty aby zmniejszyć opłatę, jak to wygląda ze strony właściciela mieszkania bo wiadomo straci ale jeśli jest mieszkanie na kredycie to i tak ma możliwość wzięcia wakacji kredytowych na czas epidemii. 

Nie wiem czy temat w dobrym dziale, najbardziej mi tutaj pasował, jeśli pasuje gdzieś lepiej to proszę o przerzucenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkanie to też nie lokal pod działalność którą zmuszony byłeś zamknąć wtedy myślę, że można a nawet trzeba negocjować, ale mieszkanie hmm niekoniecznie. Zależy też jeszcze jaki wpływ ma to na twoje zarobki bo jak żaden to nie widzę podstaw do negocjacji. To że tam nie mieszkasz nie jest żadnym argumentem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaprzyjaźniona firma, która zajmuje się organizowaniem najmu długoterminowego, ogłosiła że tylko co 14 najemca zgłosił do początku kwietnia prośbę o zmniejszenie albo przełożenie płatności za czynsz. Ale oni jednak mają doświadczenie w dobieraniu klientów (zaświadczenie o pracy, sprawdzenie w BIK) i zarządzają czterocyfrowym zbiorem lokali.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.