Skocz do zawartości

Doda i Nergal (wydzielony z "Co zmienić w rezerwacie?")


Rekomendowane odpowiedzi

Mówiąc o "podłożu antyreligijnym" miałam na myśli ich skandale, nie podłoże samego związku. Niekoniecznie widziałabym w ich przejściowym związku chwyt marketingowy, może poprostu pani Dorota jest ukierunkowana tylko na - wedle kariery -"facetów z wyższej półki" czego sama oczywiście nie pochwalam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie podłoże antyreligijne? Przecież cały ten związek to chwyt marketingowy, żeby Adaś mógł się jeszcze lepiej na plecach Dorotki wypromować i brylować na celebryckich salonach.

 

Nie znasz go...

A ja podejrzewam, że chodziło o znalezienie dawcy dla Nergala

podobno sporo na nim zarabiają, a Doda była wysoko popularna i nadawała do tej akcji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Adama osobiście od 8 lat. Od niedawna już nie jest moim kumplem, bo nie mogę patrzeć na to co wyrabia.

 

W jego środowisku (podziemiu) wszyscy są nastawieni do niego na anty.

 

I wyjątkowo nie winiłbym tutaj Doroty, pomimo że jest jaka jest. Jak Adaś był chory na białaczkę, to robiła wszystko żeby mu pomóc, uruchomiła całą lawinę kampanii na rzecz przeszczepu szpiku kostnego. A on jak tylko wyzdrowiał, kopnął ją w de.

 

Też słyszałem Twoją wersję Bracie Janie, ale nie sądze, by była prawdopodobna. Za dużo niespójności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vincent, jest pewna pozytywna (a jednocześnie jednak nieopowiadająca się za katolicyzmem i konserwatyzmem więc nie zobowiązująca poglądowo pana Adama) inicjatywa, którą już dawno chciałam zaproponować panu Adamowi poprzez kogoś z jego otoczenia. Jesli byłbyś otwarty na ewentualną sugestie, chętnie nawiązałabym kontakt na PW. Oczywiście mam nadzieję, że jako dżentelmen dochowasz dyskrecji.

Ani Doroty ani Adama nie oceniałam w kontekście domniemanych motywów ich związku natomiast język wypowiedzi pani Doroty odnośnie Biblii jak i to, co pan Adam z Biblią zrobił świadczą o tym, że to nie tyle oni padają ofiarą "nietolerancji" co raczej sami "nietolerancję" dla innych przekonań reprezentują gdyż używają "metod eskalujących" konflikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. 

 

Adam wyczuł koniunkturę, zobaczył gdzie fajnie i przyszłościowo się podczepić, pod jaki prąd światopoglądowy i dlatego podarł tą Bibilię. Zapytałem go kiedyś czy to samo zrobiłby z Koranem, nie odpowiedział. On jest jak chorągiewka. Rozumiesz? Pajac i pseudointelektualista, którego można raz dwa zagonić do narożnika, ale laski na to lecą.

 

Poza tym, zerwałem z nim kontakt i nie zamierzam go odnawiać. Wkurwił mnie nieziemsko na otwarciu swojego nowego klubu, gdzie byłem oficjalnie zaproszony. Aż trzasnąłem drinkiem o blat i wyszedłem zniesmaczony.

 

Nie życzę mu źle, ale facet się miota.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś, dawniej to był fajny facet. Nie zepsuty, nie zmanierowany.

 

Niestety coś się stało z nim dziwnego. Gdzieś tak od 2011 roku odbiła mu palma.

 

Podarcie Biblii było tylko i wyłącznie kolejną jego zagrywką, żeby było o nim głośno.

 

Bo on wszystko w życiu robi na pokaz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam Adama osobiście od 8 lat. Od niedawna już nie jest moim kumplem, bo nie mogę patrzeć na to co wyrabia.

 

W jego środowisku (podziemiu) wszyscy są nastawieni do niego na anty.

 

I wyjątkowo nie winiłbym tutaj Doroty, pomimo że jest jaka jest. Jak Adaś był chory na białaczkę, to robiła wszystko żeby mu pomóc, uruchomiła całą lawinę kampanii na rzecz przeszczepu szpiku kostnego. A on jak tylko wyzdrowiał, kopnął ją w de.

 

Też słyszałem Twoją wersję Bracie Janie, ale nie sądze, by była prawdopodobna. Za dużo niespójności.

Podobno zakupił sobie fajny motor ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Artyści" to zwykłe kurwy Vinc (oprócz Anji, ona ma problem dużego kalibru  :D  ).  Syćko co robią jest pod publiczkę.

Swojego czasu rozbijałem na czynniki pierwsze tzw. "działalność artystyczną" i jakoś mi wyszło, że pożytku z tego nijak nie ma.

Ani mi przybędzie, ani mi zostanie, ot ulotna przyjemność bądź wkurw. To samo mogę powiedzieć o chmurach ale z nich choć jakaś korzyść.

Gdyby nie pijar a rozliczanie od rzeczywistych działań/jakości/itd. te pierdolone nieroby by z głodu zdechły, czego im serdecznie życzę w nadchodzącym roku.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roflzor, jednemu "artyście" swojego czasu wyperswadowałem żeby nie brał tej fuchy od lisa w njuswiku. Hołdek ją chapsnął.

Mój błąd.

Nie miałby teraz ciul co do gara włożyć B)

Znaczy ten "mój". Bo Hołdek reputacji się pozbył wieki temu.

Edytowane przez wroński
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"
To było Guantanamo i Armageddon, tak mogę opisać naszą noc w areszcie. Ściany były wysmarowane ekskrementami, chyba świeżymi. Nie mogliśmy wyjść do toalety. Nasi rosyjscy fani przywieźli nam z pobliskiego fast-foodu kawę i jedzenie, oni też byli zaszokowani tym, co się stało
— napisał „Adaś twardziel”."

 

http://wpolityce.pl/gwiazdy/197414-nergal-poczul-w-rosji-armageddon-guantanamo-i-pieklo-gdzie-twardzielska-mina-czciciela-szatana

 

Pajac. I tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

"
To było Guantanamo i Armageddon, tak mogę opisać naszą noc w areszcie. Ściany były wysmarowane ekskrementami, chyba świeżymi. Nie mogliśmy wyjść do toalety. Nasi rosyjscy fani przywieźli nam z pobliskiego fast-foodu kawę i jedzenie, oni też byli zaszokowani tym, co się stało
— napisał „Adaś twardziel”."

 

http://wpolityce.pl/gwiazdy/197414-nergal-poczul-w-rosji-armageddon-guantanamo-i-pieklo-gdzie-twardzielska-mina-czciciela-szatana

 

Pajac. I tyle.

 

 

Nie czytam DoRzeczy czy WSieci ani Gazety Polskiej, ale autor wyjątkowo celnie opisał Adasia. Brawo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.