Skocz do zawartości

Męski Tinder kobiecym okiem


Rekomendowane odpowiedzi

Myślę, że autorka rzeczywiście trochę zepsuła eksperyment bo takowy profil normalnie miałby pewnie sporo lajków.

Jednak gdyby dała zdjęcie normika z wyglądu to taki wynik jak najbardziej byłby prawdziwy.

Wystarczy zerknąć do zbiorczego tematu na forum odnośnie portali randkowych.

Niektórzy potrafią dostać nawet 0 matchy lub minimum bez odpowiedzi mimo, że nie są zdeformowani i jakoś tam wyglądają. 

Moim zdaniem wnioski @CrazyWitch anyway wyciągnęła poprawne, że portale tego typu są rakiem,

można sobie tam zjebać ostro samoocenę jako mężczyzna i często nic z tego nie będzie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co dziwne do mnie cały czas piszą laski. Wiadomości są typu "hej :)", ale ciągle wzbudzam jakieś zainteresowanie. Nie chce mi się z nimi pisać, bo wole zainwestować czas w dziewczynę z którą mam już jakieś plany i próbuje zbudować relacje. A w ciągu dnia mam bardzo mało czasu. Nawet im nie odpisuje, bo za dużo pracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@alii nie chcę mi się już z Tobą dyskutować. Najpierw przeczytaj dokładnie pierwszy post. Czy ja gdzieś pisałam o ilości lajków, które się pojawiły, czy o matchach? Czytaj ze zrozumieniem, proszę :)

Mnie ten mały eksperyment utwierdził w pewnym przekonaniu. Ty możesz się z tym nie zgadzać i przeprowadzić swój.

Dobranoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam zachęcam więcej rezerwatek do tego typu eksperymentu, chodzi o to by skonfrontować własne wyobrażenie o tym jaki typ faceta i zachowania się podoba i czy byłby skuteczny w tinderowych realiach. Również zachęcam forumowiczów do zakładania kobiecych profili i przez np. tydzień spróbujcie znaleźć jak najwięcej fajnych facetów (wg Was fajnych) by sprawdzić to samo + czy po takim czasie nie zaczniecie facetów traktować z góry skoro tylu chętnych.

 

BTW faktycznie coś słabe wyniki... @CrazyWitch wkleisz przykłady Twoich rozmów? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Bruxa napisał:

BTW faktycznie coś słabe wyniki... @CrazyWitch wkleisz przykłady Twoich rozmów? :P

Niestety nie pomyślałam o zrzutach ekranu rozmów, których było bardzo mało. Czasami tylko wysłałam "najciekawsze" profile koledze, żeby sprawdzić czy jego reakcja jest podobna do mojej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest. Co prawda nigdy nie robilam eksperymentu jako facet, ale jako typowa próżna kobieta od czasu do czasu potrzebuje zapewnienia, że jeszcze nie wypadłam z obiegu i raz na kilka miesięcy, raz na rok wrzucam dosłownie na 15-20 minut swoją aktualną fotkę na portal randkowy. Staram się by była jak najbardziej realistyczna więc nie robie zdjęć z góry by sie wyszczuplić.  Makijażu też nie uskuteczniam bo nie lubię. W ciagu tych 20 minut moja samoocena wybija w kosmos bo panowie walą na mój profil drzwiami i oknami, a nie jestem typem modelki. Brunetka, czarne oczy, z nadwyżką tego i owego tu i tam. 

Dodam, że na profilu poza moim zdjęciem i nickiem nienma żadnych informacji o mnie, o tym co lubie, czym sie zajmuję. Nic. Samo zdjęcie wystarczy bo przyciągnąć zainteresowanych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.