Skocz do zawartości

Dotyczy: Kobiety z jakich krajów Wam się najbardziej podobają?


Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Pankoneser napisał:

Zakładasz to co opisywałaś wcześniej. Że ktoś znów ma do Ciebie jakiś problem.

Nie nie zakładam - ja tak po prostu pisze ?. Tak prowokująco ale z uśmiechem. Bo wiesz jak się pisze nie widać mimiki twarzy. Będę wstawiać buźki. W takim przepraszam. Ja tak jak Lubie ludzi tez im mówie na "pan" "pani", tak sobie żartem. 

 

4 minuty temu, Pankoneser napisał:

Uświadamiasz mi, że znów wracam do tematów, które się nigdy nie udawały. A sorry, to nie szczęscie...z reszta niewazne.

Chcesz rozwinąć czy mam może poszukać w postach, czy może wolałbyś nie rozmawiać. Wiesz co było to było. Masz naprawdę fajne życie, kasę, karierę, zdrowie. Nie ma co się martwić i przejmować. Dzieci i kobieta to nie wyznaczniki szczęścia ?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.08.2020 o 20:12, KrólowaŁabędzi napisał:

 ?

@Hatmehit

słyszałam, że Egipcjanie mają piękną, złotawą skórę. Potwierdzasz/zaprzeczasz?

To jest prosta sprawa - jeśli kobieta jest gruba, brzydka i wkurwiajaca z charakteru albo jest męcząca dupe feministka to istnieje spore prawdopodobieństwo, że będzie uprawiać sex turystykę u ciapakow w jakiejś Turcji czy Egipcie. 

Z kilkoma wyjątkami oczywiście bo ładną polke z arabem też widziałem, ale tłuste krowy często dają się uwieść ciapakom. 

Ja uważam, że to dobrze akurat niech wyjeżdżają do Turcji czy Egiptu na stałe to może w Polsce wraz ze spadkiem liczby dracych mordę frustratek będzie również spadek patologii społecznych. 

 

Edytowane przez Mroczek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lalkaa napisał:

Chcesz rozwinąć czy mam może poszukać w postach, czy może wolałbyś nie rozmawiać. Wiesz co było to było. Masz naprawdę fajne życie, kasę, karierę, zdrowie. Nie ma co się martwić i przejmować.

 

Nie chce rozwijać, nie bedę tego pisał na głos i tak za dużo napisałem. Wyśle Ci kiedys PW jak nabije 250 gównopostów.

 

3 godziny temu, Lalkaa napisał:

Dzieci i kobieta to nie wyznaczniki szczęścia

Nawet bym tego nie chciał, teraz. Nie o to chodzi(ło). Przynajmniej nie do końca.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Mroczek napisał:

Ja uważam, że to dobrze akurat niech wyjeżdżają do Turcji czy Egiptu na stałe to może w Polsce wraz ze spadkiem liczby dracych mordę frustratek będzie również spadek patologii społecznych. 

Większość nie jedzie tam na stałe, tylko "podróżuje", skacząc po ciemnej kutang-karuzeli. Potem wracają szukać beciaka w Polsce, czasami z ciemnym gówniakiem. Bo Habibi przerabia kilka takich miesięcznie.

@Mroczek Na cda.pl znajdziesz ciekawy materiał o tym, produkcji HBO. Zatytułowany: Darlin i love you.

 

 

Edytowane przez Morfeusz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.