Jump to content

Hatmehit

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  2,581
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

2,062 Świetna

9 Followers

About Hatmehit

 • Rank
  Starszy chorąży sztabowy

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta
 • Interests

Recent Profile Visitors

9,614 profile views
 1. @Rnext Kumin jest dobry do wszystkiego! Właśnie przywiozłam 3kg świeżutkiego z Egiptu.
 2. Tak, szczególnie to widać po ilości klinik legalnie oferujących ten zabieg w relatywnie niskich cenach XD Powinna tutaj istnieć równoległa opcja - podwiązanie jajowodów dla kobiet. A tak to musimy zasilać cudzy kapitał (Niemców, Czechów)
 3. No niektórzy są. Są też nieogarnięte babki. I co? I nic, niczego to nie dowodzi, ludzie po prostu są różni. Czasem warto przefiltrować dlaczego na takich trafiasz. Mój jest nieogarnięty w pewnych sferach, ale w innych zdecydowanie bardziej niż ja. To naturalne. Liczy się to, aby swoje ogarnięcie uzupełniać i współpracować, a nie liczyć na ideał. Ale w sumie po co ja się tutaj produkuję.
 4. Oj kochani, tutaj nie tylko „zgniłe” owoce forum piszą na priv, nie oszukujcie się Po niektórych kolegach byście się nie spodziewali. W stanie wolnym, tyle atencji to ja na socialach nie zbierałam. Ale ma to swój urok - ułatwia nabieranie dystansu do „męskich mężczyzn” XD
 5. Nie znoszę brudu i bałaganu, wzbudza we mnie wręcz (niesłuszną) pogardę wobec mieszkańca takiego domu. Na punkcie kurzu mam obsesję. Staram się codziennie odkurzać podłogi wszystkich pomieszczeń (ponad 10 + korytarze i schody) oraz dwa razy w tygodniu przetrzeć półki, stoły, blaty. Plus co 3-4 dni mycie podłóg mopem parowym. To sporo, ale mam w domu grube dywany, puchową pościel i zasłony, więc kurz się zbiera momentalnie. Jednak dzięku takiej rutynie w zasadzie go nie ma. W jakichś gorszych przypadkach wjeżdża płyn antystatyczny, ale nie warto przesadzać z chemią. Mężczyźni cz
 6. Na szczęście mam od tego technologię i ludzi🥲 Nie wiem czy pisanie do kogokolwiek, aby „stulił pizdę” to niewyparzony język - mi to bardziej przypomina jakieś braki osobowościowe.
 7. @zuckerfrei Ej chłopie, weź się może zapisz na jakiś kurs panowania nad agresją?
 8. Wiadomo, ja w tym widzę tylko skok na kasę. Sama lubię pierdzielić o kobiecości, wysoko cenię sobie ten archetyp i pewnie mogłabym takie gadanie sprzedawać. Lecz kurde dla mnie to lekkie wyrachowanie, po prostu. Żyję w swoim świecie, jestem trochę odklejona. Jak miałabym innym ludziom „kazać” płacić za moje wizje, które nie miałyby u nich zastosowania? @meghan fajnie to opisałaś.
 9. Owszem, czasem ma obrzydliwe i prymitywne poczucie humoru. Na co dzień raczej nie, ale zdarza mu się powiedzieć coś, czego bym się nie spodziewała. Kurde- też jest człowiekiem XD
 10. @meghan Ja to w ogóle nie widzę sensu takich kursów. Co mają one wnieść do życia kobiety, które je zakupiła? Tematy tam poruszane są stereotypowe, banalne lub niepotrzebne. Nie każda kobieta jest kobieca, jednak takimi kursami raczej nie wyrobi sobie nowej natury, będzie w tym sztuczna.
 11. @RENGERS Czasem Cię nie znoszę, ale przyznam - potrafisz rozbawić Więcej takich snów i miłego dzionka!
 12. Oczywiście. Już mieliśmy zgrzyty dotyczące przyjmowania kolędy czy chrztu dzieci. Jednak póki są to tylko problemy teoretyczne, to zostawiamy je na później. Ja nie jestem wybitnie uległa, jestem przebrzydłą dyskutantką Ale czasem bardziej liczy się dla mnie spokój niż udowadnianie własnych racji. On uważa chrzest za najlepsze co może dać dzieciom. Dla mnie to brednie i zabobony. Przy czym wiem, że on do niczego mnie i dzieci zmuszać nie będzie, liczy na szczere chęci, a nie wymuszanie coniedzielnej mszy. Oboje będziemy mogli przekazywać swoje poglądy, ale z szacunkiem wobec drugiej strony. Bę
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.