Skocz do zawartości

Dziwna (?) Fantazja partnerki


Uczonypragmatyk29

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Krótko  -  otóż w temacie owej dziwnej (?) Fantazji partnerki 

 

"Uczony - mam taką fantazję - umówmy się na mieście w hotelu, gdzie nikt nas nie zna...ubierzmy się elegancko i spotkajmy się w barze hotelowym o 21 --> udawajmy, że się nie znamy, że to nasze pierwsze spotkanie - uprawiajmy seks jak nieznajomi"

 

Jak to interpretować?

 

Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Uczonypragmatyk29 napisał:

Uprawiajmy seks jak nieznajomi"

 

Jak to interpretować?

 

Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie 

Myślę że chodzi o kasę. Za każdym razem będziesz stawiał jak za pierwszym razem . Twoja partnerka ma łeb nie od parady. 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, Uczonypragmatyk29 napisał:

Witajcie,

 

Krótko  -  otóż w temacie owej dziwnej (?) Fantazji partnerki 

 

"Uczony - mam taką fantazję - umówmy się na mieście w hotelu, gdzie nikt nas nie zna...ubierzmy się elegancko i spotkajmy się w barze hotelowym o 21 --> udawajmy, że się nie znamy, że to nasze pierwsze spotkanie - uprawiajmy seks jak nieznajomi"

 

Jak to interpretować?

 

Dziękuję za opinię i pozdrawiam serdecznie 

Spoko. Biurowy outfit. Kobieta przy ścianie i zdarte majtki spod czarnej spódnicy. Miałem na żywo fajnie. Jeśli nie macie gdzie można tak zrobić w delegacji to róbcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No litości. Fajna fantazja. Zróbcie to w pracy po godzinach albo w hotelu. Rozpoczęcie w windzie albo na korytarzu dodatkowe emocje. Zameldój się sam i powiedz w recepcji że koleżanka wpadnie na chwilę. Po bzykaniu odeślij ją i ofprowadz do taksówki o 3 nad ranem. Nieco potarganą by pani z recepcji widziała. Rano jej uśmiech bezcenny.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.