Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ignac

Użytkownik
 • Content Count

  226
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

128 Świetna

About Ignac

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

600 profile views
 1. Jest taka opcja w telefonie blokuj numer.
 2. jak dla mnie to dislike'i tak. Białoryerze nie. Nie piętnujmy.
 3. Na szczęście białorycerzy tutaj niewielu co najwyżej w świerzakowni. Więc po co ich piętnować? Jesteśmy tutaj by sobie pomagać a nie pluć w twarz. W każdym razie ja.
 4. Tutaj chodzi o zgadzanie się z opinią lub nie. Swój komentarz można zostawić w poście.
 5. niezły jest system + i - wiadomo skąd haha dokładnie
 6. HaHa Tia. Kamienie w dłoń... no jakoś nie widzę!
 7. Może nie popularny pogląd ale wpuszczam obie i zagaduję do obu. Kontynuuję rozmowę z bardziej komunikatywną. Jadę pociągiem i chcę miło spędzić czas. Jaka różnica czy jest stara młoda chuda gruba. Jakie to ma znaczenie. Jadę tam gdzie chcę i umilam sobie czas. Wiele razy przegadałem podróż z osobami starszymi czy zanużonymi w książkę. Ważne by miło spędzićczas w pociągu. Nie mam parcia by szukać na każdym kroku sexualnej partnerki.
 8. Moje rady z których korzystam na codzień: - zawsze przełączam reklamy w TV a jak już chcę nie przegapić filmu wyciszam głos. Reklamy działają także podprogowo. Należy o tym pamiętać. - w aucie staram się słuchać muzyki z płyt, Polecam także audiobooki i audycje Marka - jak mam ochotę coś pooglądać, oglądam filmy - nie oglądam seriali TVP TVN , Polsatu itd. Po prostu nie. - jak oś oglądać/słuchać to coś co wnosi coś do naszego życia - rozmawiać z ludźmi na poziomie - mądrzejszymi od siebie - prawie całkowicie przerzuciłem się wieczorem na oglądnie moich ulubionych kanałów na YT - Czytam więcej książek - w sprawie e-maili w pracy i prywatnych. Wyłączy powiadomienia. Sprawdzam jak mam czas/potrzebę. To pozwala pracować efektywniej. - Stosuję AdBlocka podczas oglądania stron w interncie. - Z wiadomości oglądam rano / słucham podczas porannych oblucji polsatu. Ewentualnie o 19 Fakty. I to tyle z TV - Zrezygnowałem z NC+ nie skaczę po kanałach - Wyłączyć wszystkie powiadomienia w przelądarce - Osobom bliskim zakomunikować jestm w pracy jestm zajęty - Być asertywnym. Dzieczyna zrozumie jak jej powiesz zadzwonię jak wyjdę z pracy. Więej korzystać z połączeń głosowych kamerek niż SMS czy messengerów. NIech ktoś ci poświęci w pełni 10 min swego życia niż 10s. w przelocie.
 9. Ale po co się spotykać. Nie widzę potrzeby. Po prostu olej sprawę. Za 2 tygodnie sama się odezwie. WYpróbowane i prawdziwe. Im bardziej laskę olewasz i masz ją w dupie tym bardziej lgnie do Ciebie. Tyle w temacie. Kobiety robią non stop shit testy. Faceci powinni być asertywni. Latanie za kobietą nic dobrego nie wróży.
 10. Widzieliśmy się była miła klimatyczna randka w restauraji. Fajna ułożona kobieta i podoba mi się.
 11. super Przy okazji. Poszukuję nagrania Marka nt. coachingu. Mignął mi na jednym z ostatnich nagrań, ale nie zdążyłem kliknąć. Będę wdzięczny za linka.
 12. Mały uodate z akcji, Laska robi badania czy jest jeszcze płodna. Pytanie. Zwijać się czy już uiekać, a może poczekać na wyniki pakietu intymnego?
 13. Najwięcej kasy idzie na używki. Jak je wyeliminujesz to jesteś już na dużym plusie. Polecam. Widziałem Twój wpis o alkokoku 50x30 to 1500 PLN w kieszeni. Ja z używek przeżuiłem sie na zdrowe odżywianie. Wychodzi o połowę taniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.