Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ignac

Użytkownik
 • Content Count

  134
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Świetna

About Ignac

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mówimy tutaj o preferencjach, dla przypomnienia. Jeden lubi cycki do pasa inny kobiety wartościowe intelektualnie.
 2. Z książek które polecam to Trylogię Achaja. Ziemiańskiego. Przeczytałem 3 razy. A w zeszłe wakacje kontynuację. Pięcioksiąg Pomnik cesarzowej Achai. Lektóra tylko dla wytrwałych każdy tom to jakieś 800 stron widziałem po egzemplarzach z biblioteki, każda następna mniej czytana. Można oczy stracić, ale warto. Polska i jej marynarka przewija się na pierwszym miejscu w połączeniu z mistycznym światem drugiej półkuli. ponadto trylogię Trylogii husyckiej rozpoczynającą się od Narrenturm Sapkowskiego.
 3. Proponuję oprócz działu Popularne. Wprowadzić dział najnowsze wpisy, aby było wiadomo co się dzieje na forum
 4. Bzdury. Znam się to wypowiem, zapraszam Panie aby się wypowiedziały. Co innego kobiety z biustem 85E a 70E. Ten ostatni znam organoleptycznie u kobiety 48l. Piękny. Obcowałem też z 32 latką z biustem 90F. Masakra. Nie polecam. A i B nie polecam. Nigdy. Z wiekiem są coraz mniejsze. Po urodzeniu dzieci jest tylko gorzej. Praktycznie brak piersi. Kobieta w młodym wieku jak ma fajne C to optymalnie. Jak weźmiesz w dłonie to mają je wypełniać.
 5. jak masz 17 lat a ona 15 to jest szansa. Mi się takie cudo udało w wieku 20 lat a ona 17. Ja na studiach ona w LO. Fakt spaściłem sprawę. Ale to inna historia. każdy ma swoje preferencje i trudno je porównywać. Jeden lubi kobiety o pełnych piersiach inny szczupłe wysportowane dziewczyny a inny ostre laski. Każdy lubi coś innego. Jak to ktoś powiedział, waginę mają wszystkie, znajdź taką co ma mózg!
 6. Naprawdę? Vagina tak potrafi zawrócić w głowie? Współczuję. Weź dziewczynę na randkę, pochodździe po knajpach, popływajcie w basenie. Zaproponuje jej wypad na żagle. Ok, zgodzę się haj itd. Pierwsza randka. Wspólny weekend w górach gdzie z gór to tylko widać sufit. Ale potem życie!
 7. Dlatego polecam kontakty z kobietami, które mają w nosie takie portale i skupiają się na sobie. Tym co robią. Im mniej ma dziewczyna na fb i nie ma instagrama tym bardziej doceniam. Od roku sam zacząłem ograniczać moje kontakty z FB. Polecam ten styl bycia.
 8. Poukładane w głowie
 9. Nie będę wrzucał żadnych zdjęć. Anna Przybylska. Wspaniała, zrównoważona kobieta o pięknych oczach. Mało jest takich Aniołów. Jedyna inna która mi przychodzi na myśl to Edyta Górniak. Chowam do kieszeni osobiste preferencje co do urody. Mówię tylko o delikatności i uosobieniu kobiecości.
 10. Nie wiem nigdy nie widziałem. Dla mnnie blondynka z niebieskimi oczami to oaza spokoju i czułości serce się roztapia i się chce. Ale jednocześnie kobieta zaradna, fajny towarzysz życia i mój wybór. Brunetka o piwnych oczach to poplątanie z pomieszaniem. Dzikość, brak czułości, wszystko można, tylko czy warto? Takimi doświadczeniami się dzielę. Nie poddaję pod dyskusje bo ludzie są różni.
 11. Mam manię wyciszenia reklam więc jak lecą zaglądam tylko na obrazki. Widziałem dziś reklamą Lexusa. Logo, cycki, logo cycki kobiety biegającej itd. Już mnie to mierzi, promowanie drogich produktów w połączeniu z sexualnością. Po jakiś 3 miesiącach przerwy znów oglądam tv i jestem zdruzgotany. Przez te kilka miesięcy nabrałem dystansu do tego wszystkiego. Chyba trzeba wyrzucić TV za okno
 12. nie spotkałem nigdy dziewczyny z czarnymi włosami i niebieskimi oczami. NIebieskie oczy to raczej u blądynek, u nich też zielone. Kiedyś myślałem że to fatum bo wszystkie moje miały zielone oczy i blond włosy. Potem jedna brunetka z piwnymi i blondynka z odbiciem mych oczu - coś pomiędzy niebieskim i szarym.
 13. Hej poszukuję ludzi z podobnymi zainteresowaniami. Mam patent żeglarski i w ostatnim roku znów zacząłem jeździć konno i pływałem głównie po Zegrzu. Sztyblety są, w bryczesy się mieszczę. Ktoś ma ochotę? Pisać bez skrępowania.
 14. Witaj. Zawsze pod wiatr i trymuj żagle jak trzeba!
 15. Pierwsza rzecz której szukałem na forum to tryb nocny. Niestety nie znalazłem. Więc jestem za polecam zobaczyć forum DVHK. O ile lepiej się czyta. A wogóle to witam po banicji!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.