Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Ignac

Użytkownik
 • Content Count

  190
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

103 Świetna

About Ignac

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

441 profile views
 1. Wypada temat chyba zamknąć. Wszystko już zostało powiedziane.
 2. Lektóra tego o czym tu móweimy powinna być obowiązkowa w szkołach
 3. nie znam gościa z wcześniej. Podziwiam jego obecną twórczość. naprawdę facet ma drygo do tego co robi. Choćby jego wystawa w Mandze gruba rzecz
 4. też tak myślę. Chyba tutaj mamy doczynienia z rasowym białorycerstwem. Chłopak się zakochał bez pamięci. Będzie na klęczkach do niej chodził. Psycha mu chyba siada. Nie ma facet dystansu do siebie i obiektywnego spojrzenia. Tutaj są ludzie świadomi. Większość z nas też takie rzeczy robiła i przez to przeszła. Ważne by pojąć że nie warto tego robić. W jego przypadku, no król świata tylko korzystać.
 5. dla mnie też słabo to wyszło. No chyba że to zabieg zamierzony pod publikę i dla atencji. Kurwa koleś z takim potencjałem i zdolnościami płaszczy sie przed babą która nim gardzi.
 6. Długa jeszcze droga przed KG.To co odpierdolił na tym filmie woła o pomstę do nieba. Takie inby to może facet odwalać jak ma 17 lat a nie dorosły facet. Panie Gonciarz kop w dupę tej Pani i wracaj do swojej roboty bo dobry jesteś w tym co robisz. Laski i to lepsze będą się same podkładały. A laska widać jaki typ. Każdy z tego forum w mig rozpoznaje. To unikanie kontaktu z kamerą mówi wszystko. Pruje się poza terytorium od dawna. Czy potrzebuje chada w mojej opini nie, tylko faceta co ją ustawi do pionu dobrze zeszmaci i będzie trzymał krótko. TO laska nie dla białorycerza jakim jest gonciarz tylko dla typa co jej pozwoli być przy sobie a ona będzie skamlała o jego atencje.
 7. bardzo dobry film. Olądałem i polecam
 8. jak na mój gust to dała mu ze dwa razy po pijaku. Potem uwiązała pętlę na szyi. Chłopak był durny. ciągle mydli oczy .a ona korzysta. z tego z tego co wiem to nikt. bez wykształcenia.
 9. zmień podejście. Korzystaj z własnego ciała.
 10. przeskoczyła chyba z 17 razy. Wzrok od szarpanki z życiem. Kto ogląda wiem co mówię.
 11. Dokładnie. U mnie rozgrzewka na sekcji trwała 45 min. Moi koledzy po całych 90 min wfu padali. a ja dopiero byłem gotowy do działania. bjj moje marzenie,ale chyba za stary jestem
 12. Potwierdzam. Nie da się tego oglądać i człowiek się zastanawia o co chodzi. Suby spadły? laska oględnie nie do wzięcia. a chłopak spaniel. O co kaman? o atencje?
 13. szkoda tylko faceta. Panie Krzysztof Gonciarz zapraszamy na forum, Jej też nie znałem wcześniej. Byla w brazyli w ostatnim roku, Więc miło spędziła czas
 14. przez pół życia chodziłem na treningi karate.. Nie było żadnego sprzętu. Dostawaliśmy w dupę maksymalnie. Sala i ćwiczenia i praca nad samym sobą. Nie wiem może przesadzam. Te wszystkie sprzęty wyglądają na bardzo delikatne. Jestem w stanie przeprowadzić trening na podłodze. plusy z siłowni dla mnie +podciąganie +dobór obciążeń
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.