Skocz do zawartości

Znikający kondom


deleteduser80

Rekomendowane odpowiedzi

Uważam że jak się ma ~`16 lat to koleś może łatwo wpaść w bagno zwane tacierzyństwem(KOLEŚ, bo to kobieta wybiera kto się w nią spuści - choć wątpię aby wiele kobiet chciało zaciążyć w dzisiejszych czasach z kimś kto nie wiadomo czy zarobi na dziecko, no ale 500+ i te sprawy...Ino te głupie aka "Carpe Diem" tak miewajo ;) ), ale mając 25 lat człowiek się potrafi kontrolować(a jak nie potrafi to potem są problemy - nieodpowiedzialność wynika z tego jak dla mnie).

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, skoro pijesz do mnie że niby ja coś tam napisałem wcześniej itd., to  ja Ci powiem że z tego co piszesz jesteś SM z dwoma bomblami po dwóch rożnych ojcach i niby że jak to się stało - grypa żołądkowa i bujdy z preejakulatem z wikipedii i co jeszcze powiesz jak zajdziesz trzeci raz oczywiście z innym ojcem od tych dwóch co poprzednio... 

Jak mówiłem wcześniej - racjonalizacja kobiet nie zna granic :( 

P.S.

Ciekawe czemu Twoje kożelanki tak nie majo..Przypadek? nie sondze...

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Jak mówiłem wcześniej - racjonalizacja kobiet nie zna granic :( 

A co ja sobie racjonalizuje? 

To co jest w tym temacie nie ma związku z moimi "bomblami", więc możesz sobie darować. 

Mówię o czymś co jest biologicznie możliwe i DLATEGO tabletka PO była konieczna. Przezorny zawsze zabezpieczony. Lepiej zapobiegać niż się potem martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Bohun napisał:

Skoro tak dbasz o antykoncepcję to jakim cudem masz dwa bomble z dwoma różnymi ojcami? Tu właśnie ta twoja racjonalizacja...

Pozdro

Ffs. Jakbym nie dbała, to według Twoich dziwnych założen mogłabym mieć dziecko co 9 miesięcy z innym ?

Tak się składa, że z oboma byłam w poważnych relacjach, a drugie dziecko było planowane.

 

Temat nie jest jednak o moim życiu, tylko o takich sytuacjach. 

Po co mnie atakujesz skoro ja Cię nie zaatakowałam?

Edytowane przez MalVina
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

18 godzin temu, Mroczek napisał:

- kobieta zaszła w ciążę  z inicjatywy mężczyzny - uzależnial ją finansowo - zrobił z niej wariatke - odebrali jej prawa rodzicielskie - wrobil ją w przestępstwo i sąd orzekł o jej pobycie w zakładzie psychiatrycznym. 

Chyba z Plebanii  od Janusza Tracza tą historię wziąłeś. ? Bo tam było identycznie.

 

@Bohun Znam osobiście kobietę, która wpadła przy stosunku bez wytrysku, czyli została zapłodniona preejakulatem. Więc to jest możliwe. Nie pisaliby o tym wszędzie w internecie i stronach edukacyjnych gdyby to była bzdura.

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, fikakowo napisał:

 

@Bohun Znam osobiście kobietę, która wpadła przy stosunku bez wytrysku, czyli została zapłodniona preejakulatem. Więc to jest możliwe. Nie pisaliby o tym wszędzie w internecie i stronach edukacyjnych gdyby to była bzdura.

Tylko bardzo dziwne że te kobiety zapłodnione tym "preejakulatem"(buk tak widocznie kciał) mają dokładnie tyle dzieci ile chcą i z tym z kim chcą ;) 

P.S.

Nawet jeśli znasz taki przypadek JEDEN to nic nie oznacza ;)

Autorka, mistrzyni antykoncepcji jakoś ma dwa bomble z dwoma ojcami, czyżby podwójna preejakulacja nastąpiła ? ;)

Przestań być stulejarzem i tyle.  

Pozdro

Edytowane przez Bohun
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Bohun napisał:

Tylko bardzo dziwne że te kobiety zapłodnione tym "preejakulatem"(buk tak widocznie kciał) mają dokładnie tyle dzieci ile chcą i z tym z kim chcą ;) 

To znasz te kobiety? Przecież twierdzisz, że tego nie ma, więc to niemożliwe. Sam sobie przeczysz. Btw. Polecam się dokształcić w tych tematach, żebyś sam bąbla nie zmajstrował. Starowicza chocby poczytaj?

 

Poza tym o co ta kłótnia ? Bo nie podoba Ci się że kobieta wzięła tabletkę dzień po mimo, że nie było wytrysku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Bohun napisał:

Autorka, mistrzyni antykoncepcji jakoś ma dwa bomble z dwoma ojcami, czyżby podwójna preejakulacja nastąpiła ? ;)

Odwal się od mojego życia, bo to nie twój interes. Skoro nie ogarniasz podstaw biologii to już twój problem.

1 minutę temu, Bohun napisał:

To Ty się powinnaś dokształcić, Starowicz to za wiele, polecam książkę do biologii z 4 klasy szkoły podstawowej oraz co więcej książkę do matmy z tejże klasy ;) 

Pozdro

Widać, że nic ci nie dała, skoro uważasz że jak się spuścisz na brzuch to jesteś bezpieczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Bohun napisał:

Tylko bardzo dziwne że te kobiety zapłodnione tym "preejakulatem"(buk tak widocznie kciał) mają dokładnie tyle dzieci ile chcą i z tym z kim chcą ;) 

P.S.

Przecież napisałem "wpadła" czyli nie chciała mieć dziecka z tym kolesiem i była serio wkurwiona.

 

9 minut temu, Bohun napisał:

Nawet jeśli znasz taki przypadek JEDEN to nic nie oznacza ;) 

Pozdro

A no właśnie oznacza. Kiedyś ludzie uważali, że wszystkie łabędzie są białe, aż w końcu znalazł się jeden czarny, co już obalało tezę, że wszystkie łabędzie są białe. Z reguły są, ale już 1 czarny na milion już  obala tą tezę. Więc tak samo ten JEDEN przypadek, który według Ciebie nic nie oznacza obala tą tezę, że zapłodnienie preejakulatem nie jest możliwe. 

Edytowane przez fikakowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Bohun napisał:

Twoje życie nic mnie nie interesuje, jedynie kontekst w jakim się wypowiadasz.

Pozdrawiam

Jak widać bardzo Cię interesuje, skoro wtrącasz ciekawostki z mojego życia, w dodatku dodajac od siebie chamskie kłamstwa, mimo, że nie ma to żadnego związku z tym tematem. Ogarnij się człowieku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.