Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

fikakowo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  260
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

92 Świetna

1 Follower

About fikakowo

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

462 profile views
 1. Ale Ci współczuje chłopie jak pomyśle, że jeszcze aż do listopada masz czekać. Niby wszyscy mówią, żeby się zająć czymś innym i nie myślał o tym, ale tak sie nie da, ludziom jest łatwo tak mówić, bo nie są na Twoim miejscu. Sam przez to przechodziłem i to czekanie do porodu to był dramat. Na szczęście mam już spokój od 2 miesięcy i żyje na nowo.
 2. A to różnie bywa bo po tej mojej wariatce było widać że jest w ogóle w ciąży od 6 miesiąca a w 16 tyg to w ogółe nie było widać prawie. Więc się tym nie przejmuj.
 3. Ja z rok temu to samo napisałem, niektóre odpisują niektóre nie. Pewnie jak ma zapierdol to nie odpisuje a te którym brakuje klientów odpisują, żeby w ogóle mieć klienta. Sam bym zresztą tak zrobił.
 4. Czyli pisanie smsów to lączenie pracy z życiem prywatnym a gadanie przez telefon to już nie? Nie wiem czy Ty dobrze zrozumiałem pytanie w poście. Mi nie chodzi o pogaduchy "co tam,jak tam?" itd tylko umóiwnie spotkania, bo z tego co widze to w 99% ogloszen piszą, że nie odpisują sms. Też pomyślałem o takiej sytuacji jak kiedyś widziałem jak "Chińczyk" Jarosław Maringe wjechał do burdelu z kamerą i pokazywał z 20 telefonów na stole.
 5. Po prostu pytam z ciekawości bo widzę to w 99% ogłoszeń.
 6. Tak jak w temacie. Dlaczego prostytutki nie odpisują na sms? Chodzi mi o prawdziwe powody a nie domysły.
 7. @Dakota Pewnei, że to zrobię, bo jak laska nie znajdzie tatusia to zgłosi się po fundusz alimentacyjny, poszperają, znajdą moje dane ze szpitala, stwierdzą, że jest ojciec i przywalą alimenty zamiast dać z funduszu.
 8. @[email protected] A gdzie ja powiedziałem, że nie złoże tego wniosku o zaprzeczenie? Powiedziałem, że prawnik powiedział, że nie trzeba a nie, że nie złożę.
 9. @Helios Może być też tak, że jej po prostu w ciąży odjebało, bo już widziałem takie sytuacje, że przed ciążą okej, w ciąży odpierdala a po porodzie znowu ok. Mam nadzieję, że tak będzie. Już też niektórzy bracia opisywali tutaj podobne akcje.
 10. @Helios Historia z ciążą dokładnie kopiuj wklej co moja, identycznie mnie traktowała. Chociaż pewnie inaczej się skończy.
 11. Chciała, żeby dzieciak miał jej nazwisko a nie moje.
 12. Na własne oczy widziałem i prawnik tak samo.
 13. @Tyson Dobra wychodzi na to, że nic nie muszę robić bo spojrzałem na akt urodzenia i jestem tam wpisany z samego imienia i jej nazwisko zamiast mojego. Więc taka osoba nie istnieje. Peselu mojego też nie ma. Prawnik mówi, że nic nie muszę robić.
 14. @Kespert Prawnik kazał zapytać ją drugi raz co dokładnie podawała w urzędzie to dalej to samo. A jak jej mówię, że będę składał wniosek o zaprzeczenie ojcostwa to się pyta "po co?"😆 To mnie już rozje*. Mówiłem, że można po dobroci podpisać to u prawnika to też pyta "po co?"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.