Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

fikakowo

Użytkownik
 • Content Count

  193
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Świetna

1 Follower

About fikakowo

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

326 profile views
 1. Dziwne podejście mają niektorzy tutaj. Jak kobieta wskoczy do łóżka od razu to nie nadaje się na związk bo się będzie puszczać ale jak facet wskoczy od razu to spoko.
 2. @absolutarianinNiby dlaczego vlogerzy i influencerzy mają stracić coś na tym? Wszyscy siedzą w domu w internecie więc raczej zyskają na tym. Ja osobiście teraz widzę wysyp fitnessowców, ktorzy pokazują ćwiczenia w domu. Na pewno na tym zyskają niż stracą.
 3. Najbardziej rozjebało mnie to Aksamitne Getto. Pierwsze slyszę, żeby ktoś wmawiał kobietom, że ich rola to sprzątaczka,kucharka i sekretarka a mężczyznom stanowiska prezesów. Żadna z tych tępych rur nie wpadnie na to, że na stanowiska prezesów idą ci, którzy na to zasługują ale lepiej osadzić jakiś cymbałów tylko, żeby proporcje płci się zgadzały.
 4. Kolejny który się nie nauczył czytać w szkole... Napisałem wyraźnie, że spytałem RAZ, czy widzimy się wieczorem i tyle, a ty bezmyślnie powtarzasz po swoich kolegach z komentarzy, którzy też nie umieją czytać. Ktoś tu wrzucił teorię, że pytałem 100 razy i wszyscy to podłapali. Brawo.
 5. U mnie wszystkie kobiety jak zwykle panikują i dostają pierdolca co częściowo przechodzi na mnie niestety, mimo że mam totalnie gdzieś tego wirusa.
 6. @ManiekNie odnoszę się już do tej laski tylko do waszych teorii z kosmosu, przez które według was zostałem wystawiony. Nie pytałem nigdzie dlaczego mnie wystawiła i gdize popełniłem błąd bo to nie jest istotne, a wy piszecie milion powodów i na temat mojego zachowania. Oszukała mnie i tego gościa, bo tak sobie zaplanowała od początku i innych też to czeka, bo sprawia jej to radość najwyraźniej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.