Jump to content

fikakowo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  870
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

355 Świetna

2 Followers

About fikakowo

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,369 profile views
 1. https://www.netkobiety.pl/t33006.html Tutaj coś takiego znalazłem, tylko, że to jest na wsi a jak mieszkała w mieście przedtem to jej nie spotkało takie zachowania. No i post z 2011 roku. Na wsi to sobie mogę wyobrazić, że jakieś proste, tępe wieśniaki mogą tak robić, ale nie w mieście.
 2. Ja czasami dostaję, ale rzadko. W ogóle zauważyłem, że kobiety są bardzo skromne w komplementowaniu mężczyzn, nawet jak jest chadem i jest co komplementować. Jak jesteś przeciętniakiem to raczej w ogóle nie dostaniesz komplementów, a jak jesteś przystojny to dostaniesz, ale czasami tylko. Za to kobieta wystarczy, że jest przeciętna i jest zasypywana komplementami.
 3. No ale trąbiłeś albo gwizdałeś czy coś krzyczałeś? Bo z tego wynika, że tylko się zagapiłeś.
 4. W poście mi chodzi o Polaków, zapomniałem dodać. A co do facetów z ze wschodu(Ukraincy, Ruscy) a zwłaszcza bliskiego wschodu to jak najbardziej potrafię sobie takie zachowanie wyobrazic, bo u nich jest zupelnie inna kultura. Muzułmanie przedmiotowo traktują kobiety, wiec faktycznie z ich strony wierzę, że takie zachowanie może występować.
 5. Ostatnio nonstop widzę jakieś posty u feministek, że podobno gwizdanie i okrzyki na kobiety przechodzące po ulicy lub trąbienie na nie z samochodu to bardzo powszechny problem. Mi się osobiście nie chce w to wierzyć. Nigdy w życiu nie widziałem, żeby jakiś facet na ulicy gwizdał na kobietę lub kierowca trąbił. Najlepsze jest to, że pod tymi postami jest wysyp kobiet, które twierdzą, że je regularnie spotyka takie zachowanie ze strony mężczyzn jak tylko się ładniej ubiorą to nawet bywa, że je za cycki złapał ktoś albo klepnął po tyłku na ulicy. I najlepsze jest to, że takich komentarzy jest
 6. Jak dla mnie podryw w realu jest dużo bardziej ryzykowny, bo nie wiesz czy laska ma chlopaka, czy w ogóle go szuka, czy jej się podobasz. Biorąc pod uwagę gust dzisiejszych pań, to pewnie sie nie spodobasz. A w internecie to przynajmniej masz zagwarantowane te wszystkie rzeczy. Tylko wyglądu jak na zdjeciach nie masz zagwarantowanego. Mi się osobiście raz zdarzyło tylko laske tak z 30 kg cięższą spotkac niz na zdjeciach, ale to troche mój błąd, bo nie było zdjęć sylwetki, tylko samej twarzy a mimo to się spotkałem. Mam nauczkę, żeby bez zdjęć sylwetki nie spotykac sie. A tak to cała reszta ko
 7. Niby odradzają wchodzenie w związek w pracy, bo jak potem coś pójdzie nie tak to Ci obrobi dupe przy wszystkich, no ale teraz przecież to samo może zrobić za to, że ją wyruchałeś i olałeś według niej.
 8. Nie wiem czy policja by coś tu nie pomogła na drogach wewnętrznych
 9. Moim zdaniem to nie jest oznaka słabośći.
 10. @LalkaAle to ma być na siłowni czy w domu?
 11. Jeszcze zauważyłem, że na tinderze zasięgi mam teraz dużo słabsze. Miałem przerwę rok czasu od tindera i ilość lajków i par rok temu i dzisiaj to jest przepaść. Rok temu spokojnie z 70-80 par nabiłem a teraz może z 20 a fotki mam identyczne co wtedy. Więc chyba ucinają zasięgi facetom i po prostu spora część lasek nawet na mnie nie trafia. Nie wiem o co chodzi, ale teraz to tym bardziej z tego gówna nie będę korzystał.
 12. Tak, też to zauważyłem kilka miesięcy temu, ale nie aż tak jak mówisz. Mi chyba po 50 lajkach dopiero blokuje i musze chyba dobę czekać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.