Jump to content

fikakowo

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  664
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

218 Świetna

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

833 profile views
 1. Wiem, że to nie jest samo spuszczenie się, ale ja jakoś dawałem radę jak byłem w związku codziennie, no może nie całą noc.
 2. Ja to przynajmniej codziennie mogę, a wręcz muszę i mnie to nie męczy,
 3. Jeśli spuszczenie się raz na 2-3 dni to taki osłabiający wysiłek dla tego typa to się nie nadaje do łóżka. Słaby z niego ruchacz.
 4. A jeszcze wczoraj, mówiłem mu żeby został na forum tylko ograniczył wyżalenia. A tu jeb i znowu.
 5. Niczego nie usuwają, tylko wkładają implant i tyle.
 6. Ciekawe co by było gdyby miała syna? Albo gdyby dowiedziała się że jest w ciąży a płeć dziecka to chłopiec. Chyba aborcja, już się spotkałem z takim wpisem feministki, która jak będzie miała syna to usunie.
 7. @Squarex2321 Po tytule myślałem, że chcesz popełnić samobójstwo. Na szczęście nie. Ja bym został i dalej czerpał wiedzę, tylko ograniczyłbym posty z jakimiś wiecznymi żalami.
 8. @rarek2 Typowe. Jak nie dostaje się czego się chce to zaczyna wymślać bzdury i jaki to okropny byłeś, żeby zracjonalizować sobie to jakoś i usprwiedliwić się przed samą sobą.
 9. @Punisher98 Nie wiem po chuj Cię zapraszają skoro już dawno nie jesteście razem. Bez sensu. Chyba, że to pomysł byłej.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.