Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

Colemanka

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  491
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

307 Świetna

About Colemanka

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

605 profile views
 1. Oj nie, ściany tekstu są wtedy gdy trzeba przewijać Ty jesteś w tej grupie, którą fajnie się czyta. Uwielbiam twoje zrównoważenie i awatary oraz przykładne macierzyństwo, tak samo jak macierzyństwo @gladia i @Amperka. @Lalka rozwija skrzydła. Chcesz mieć więcej dzieci? Jasne że realizuj swoje marzenia ‘z pompą’. Kurczę zawsze musze ‘podjeżdżać’ do góry na to, co to za temat. Żyje pracą i offtopami. Liczę na tolerancje Autora. Forum offtopami stoi
 2. Haha kolego ja mam 42 lata i nastoletniego syna. Wyszłam za mąż w wieku 22 lat, po 4 latach chodzenia ze sobą. Hello? Mój syn tego błędu już nie popełni choćbyś się nie wiem ile naprodukował. A jak uważasz, że młody chłopak powinien wejść w formalny związek w wieku 18 lat, to sobie wejdź. Ale nie podstarzale, łysiejące dziady siedzą na forum sami prowadząc samotne życie uczą młodych jak własne spier*olić. Ehe.
 3. Też się podobnie do @sol zastanawiałam nad ścianami tekstu introwertyków. Dla ekstrawertyków są przynudnawe i to teoretyzowanie. Szczerze to byłam w stanie w skupieniu i analizując zdanie po zdaniu przebrnąć tylko przez ścianę tekstu @absolutarianin. Może dlatego, że mimo względnie niezaawansowanego wieku wiele przeżył i z niejednego pieca jadł chleb. Zawsze liczył wyłącznie na siebie. I pisuje o relacjach międzyludzkich choć nazywa to dyskutowaniem o procesach. Mimo, że innym zarzuca wykazywanie się „niemożnością emocjonalnego rozdzielenia abstrakcyjnych kwestii od własnego życia i jego problemów” sam pisze często bardzo emocjonalnie, hehe. Tylko dla mnie to akurat na plus. Nigdy się też nie chwali. Nie układa się pod nikogo. Ma zasady. Najgorsi są introwertycy, którzy biorą cudze podstawy, myślenie za swoje i powielają niczym kopiarki. Powielają płaszczowo, bo w wcielić w życie ni chu*a. Czyli od razu widać, że to kopia nieudana. A ludzie, których lubię czytać piszą fajnie, krótko i na temat. Nie boją się też odpowiadać na pytania i zwykle mają luz wkoło dupy. To sprawia, że w ich wirtualnym towarzystwie człowiek czuje się komfortowo. Brawo Wy! Ja Cię czytam od dawna, zanim mała się jeszcze urodziła. I zauważyłam to już dawno i podtrzymuję: Ty jesteś dobra dziewczyna tylko zbyt wymagająca od siebie, o wiele, wiele za dużo wymagająca. Masz rację w tym co przechodzi kobieta (ciężkiego ze sobą) po porodzie. Powinno się o tym mówić głośno żeby młode mamy broń boże nie pomyślały, że coś jest z nimi nie tak. Przechodziłam to samo i też z nikim o tym nie rozmawiałam. Coś Ci w związku z tym poradzę (mimo ze nie prosiłaś, wiem, najwyżej odrzucisz): przerzucaj więcej obowiązków na chłopa, nie chroń Go i wysypiaj się, bo się wypalisz (delikatnie powiedziane) i wszyscy na tym stracą. Niech się bierze do roboty w domu i przy małej, a nie żebyś Ty ogarniała wszystko sama i jeszcze Jemu pomagała. Tym bardziej, że nie masz support’u z zewnątrz. Chroń Siebie.
 4. Święta prawda. Szkoda, że rezygnujesz z udzielania się na forum. Niektóre twoje stwierdzenia są trafne do bólu. Wszystkiego dobrego.
 5. Nie zrozumiałam. Co jest twoim celem życia? Dzieci w sensie potomkowie czy jakieś pomysły? Co rozumiesz ‘’przez dzieci rodzone z pompą’’?
 6. Boże w wieku 17-20 lat szukać przyszłej żony? Ciekawe po co młodemu chłopakowi jakakolwiek żona?
 7. Tak wiem, nie da się. Najbardziej mnie bawi: gdy u mężczyzn występują tzw. ‘chude kości’ to wtedy nie jest to wymówka, a gdy u kobiet występują tzw. ‘grube kości’ to jak najbardziej jest to wymówka Innymi słowy: chude kości występują (=fizjonomia), a grube kości nie występują (=bzdura, wymówka).
 8. Zaskoczę Cię: najwyżej oceniani/pożądani się kulturyści o drobnych stawach czyli wąskie nadgarstki, drobne kolana. Dlatego, że nałożone na to mięsnie robią większe wrażenie niż na endo.
 9. Nie zgadzam się co do ‘karykatury’. Rozumiem, że pod pojęciem ‘wąski szkielet’ masz na myśli głównie wąskie barki = krótkie obojczyki. Uważam ze można to poprawić rozwojem bocznego aktonu barków (poszerzyć ramę) przy pilnowaniu żeby nie zbudować kaptura, bo to rzeczywiście rozwaliłoby sylwetkę w tym przypadku. Jeżeli barki są spadziste to już większa kicha. A generalne to Cię rozumiem, bo dla mnie piękne są szerokie barki, nawet u kobiet w mojej ocenie wyglądają zajebiście. Dziwie się, że pływanie Ci ich nie poszerzyło. Kiedyś pływałam w klubie studenckim, to barki i plecy się ładnie wyłoniły, reszta ciała się mocno wyszczupliła, wyrzeźbiła. Można tez nadrabiać udami i dupskiem. Dla mnie duże uda są u faceta najseksowniejsze z całej sylwetki. Takie żeby można było aż złapać za to mięso nad kolanem. Jak idzie żeby tak sprężynowały na boki. Niestety rzadko spotykane. Podsumowując: to nie rób masy tylko zrób te barki (to można w domu hantelkami). Może tez nie rób za dużo cardio. Dla ektomorfika to strzał w kolano. Co to znaczy, że nie masz już nic do zaoferowania? Masz siebie 🙂 Kobiety zwykle maja skłonność do autoreklamy, a Ty taka krytyczna? Czemu?
 10. Ja nie brałam, bo: Z powodu, który opisałam: bez sensu robić nowe dzieci skoro opuściło się stare czyli się nie sprawdziło w tej roli (członka rodziny). Samotne matki nie są atrakcyjne dla mężczyzn, bo oni nie chcą inwestować w cudze dzieci. Chłopy nie chcą ładować kasy w (wpół)utrzymanie dwóch domów i najczęściej ich po prostu nie stać. Ludzie są rozczarowani po rozpadzie związku, przestają wierzyć w miłość i nie potrafią już zaufać ponownie, są wypaleni związkowo. Są starsi, mniej atrakcyjni, libido spada wiec i parcie na związek spada, rynek matrymonialny jest przebrany. Zabezpieczają swój majątek. Ale przede wszystkim chodzi o kasę. Po co się pakować w nową inwestycję, skoro stara nie wygasła. Przecież tu na forum większość (jak nie wszyscy) po rozwodach nie ożeniła się/nie wyszła za mąż ponownie. Po prostu najwyżej kogoś ‘ma’ czy się spotyka bez większych zobowiązań. Nie znajduje ani jednego powodu by ponownie się ożenić czy wyjść za mąż. A Ty podpowiesz jakiś?
 11. Haha właśnie pokazałeś jak potrafisz wykorzystać znajomość typu osobowości do podniesienia skuteczności efektywnego porozumiewania się. Ja Cię proszę o prostą rzecz jak podanie od jakich wyrazów angielskich pochodzą te skróty (ponieważ znając siebie wiem, że mi to pomoże), a Ty zamiast odpowiedzieć na moja prośbę (czy tez odmówić, ewentualnie zignorować, do czego masz prawo), udzielasz mi jakiś nieinteresujących mnie informacji dając do zrozumienia, że wiesz lepiej ode mnie co mi może pomoc, a co nie i jeszcze twierdzisz, że wiesz jak się z moim typem najlepiej porozumieć. Powiem Ci jak się najlepiej porozumieć (z każdym niezależnie od typu): jak ktoś się o coś pyta, to udzielić mu odpowiedzi na to pytanie, a nie gadać ze mu ta odpowiedz nie jest do niczego potrzebna. Dobra, nie dogadamy się. Wycofuje prośbę. Kłaniam się.
 12. Skoro rozwiniecie tych skrótów wiele nie daje, to po co w ogóle robić ten test?
 13. Dokładnie. Ja nie jestem nawet w stanie zapamiętać co mi wyszło 😜 EScostam. Słuchaj a byłbyś tak uprzejmy napisać od jakich angielskich słów pochodzą poszczególne literki? Może wtedy spojrzenie na czyjeś literki będzie mi cos mówić. Chętnie się dowiem jaki kto jest ale nie chce mi się za każdym razem rozwikływać tych skrótów. W ogóle nie znoszę skrótów. Takie tematy przelatuje na szybko i nie wyłapałam, sorki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.