Skocz do zawartości

Kreatyna


Rekomendowane odpowiedzi

zjadlem tego w swoim zyciu sporo, bardzo sporo i co moge powiedziec. kreatyna mono nawadnia mocno organizm, widac to po 2 tygodniach. kreatyny maja jedna wade, trzeba sporo wody pic podczas ich stosowania, przez co beben rosnie przy tym okropnie. stacki kreatynowe daja rowniez kopa w postaci pompy, lepszego pobudzenia itd. w dziejszych czasach przy takim rozwoju rynku suplementow raczej mono spadlo na dalszy plan ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

najlepsze są estry kreatyny, chociaż są ludzie którzy cenią sobie stary dobry monohydrat, ale chyba najlepiej jeść to na zmianę i nie częściej niż cykl 3 razy w roku, bo inaczej marnuje się potencjał kreatyny, ona jest od tego, żeby poprawić efekty czy wydolność, kiedy już nic nie idzie od dłuższego czasu, brak progresu. Estry od monohydratu różnią się tym, że mają więcej cząsteczek i to przedłuża czas przyswajania się, ale zarazem on się przyswoi, natomiast jak bierzesz więcej monohydratu niż potrzebuje twój organizm, to go wysikasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kumpel mój chce do diety i białka dorzucić kreatynę. Ma głowę na swoim miejscu, wie co z czym.

Zapytał mnie, czy wiem, co warto kupić, a ja nie wiem. Wiec pytam fachowców. Co możecie podpowiedzieć, macie jakichś faworytów wśród kreatyn?

 

jak masz problem i nie wiesz co kupic, zawsze warto zajrzec na stronke http://pl.bodybuilding.com/store/best-creatine-supplements.html zobaczyc co sie najlepiej sprzedaje i ma dobre opinie.

 

z tego co jadłem smialo moge polecic: 

MUSCLETECH CELL-TECH

UNIVERSAL NUTRITION CREATINE

ARNOLD SCHWARZENEGGER SERIES IRON CRE3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jako świeżak na forum śmigam i patrze co gdzie piszczy.i widze że koledzy maja mała wiedze co do suplementacji oraz treningów i mają jakas mitologie w głowie.

Marku kreatyna to kreatyna.nie liczy sie producent.tylko cena bo proch ten sam.najlepsza kreatyna to mono.dawkowanie standard 30min przed treningiem 10g

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.