Skocz do zawartości

Obcokrajowcy a kobiety w Polsce


Gość jan

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie,

Jak to jest, że wszędzie widzę poludniowcow chodzących za rękę z dziewczynami u nas w kraju. Niektóre damy przywoza sobie panów z wymian studenckich itd. Idzie za tym dziwne poczucie bycia gorszym od nich skoro to oni są wybierani. Wszak to panie wybierają panów, którzy je wybiorą.

Chociaż wydają się oni strasznie zniewiesciali to jednak na nich pada wybór(na mnie wcześniej też padał ale zawsze coś było nie tak w tych związkach). Inne kolory skóry też sobie radzą. Ciągle mam w głowie postać Simon Mol. Czy oni lepiej wyglądaja od Polaków, czy są po prostu inni? Macie pomysł jak z tym myśleniem się uporać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zrobilem taki numer z kolega .Pojechalismy do miasta oddalonego od nas ok 150 km tak zeby nikt nas nie znal ...POjechalismy na ipmprezke ,a wlasciwie pod klub.Zaczelismy sie pytac kobiet gdzie jest cos tam albo jakas ulica w plynnym angielskim ...Wrazenia byly niesamowite .Puszczanie oczek,slodkie usmiechy ,jak bysmy chcieli to wzielibysmy taka diwe do ata i pompowali cala noc ...Mysle ze to mentalnosc polska , ze zachod jest fajniejszy i tak dalej .Ludzie a szczegolnie faceci sa lepsi ,zdolniejsi i co najwazniejsze bogatsi, w dodatku kobiecie ktora gada wobec swich znajomych w lamanym angieskim z ''obcokrajowcem'' daje poczucie bycia wbrana ,ze to wlasie do mnie zagadali a nie do grubszej Martuni z ul.Zamojskiego 10.Chopcy z Wloch,Francji i Hiszpani sa zniewiasciali , slabi i niscy w wiekszosci...Wiem bo pracowalem na zachodzie i mialem z nimi kontakt...Chodzi poprostu stary o poczucie wartosci ,facet z zagranicy podnosi wartosc w oczach kolezanek i samej siebie .To podobny deal jak wtedy kiedy 60-letni Pan wozi sie z 20 letnia blondyneczka kabrioletem po miescie ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak Polak zagada do laski na ulicy to pewnie zboczeniec i chodzi mu tylko o jedno a obcokrajowiec robi to przy okazji :D Poza tym brak zobowiązań - kolo wróci do siebie do kraju i o sobie zapomną, nie ma wspólnych znajomych itd. Poza tym egzotyka, poczucie wyjątkowości itd. Ja też mam coś takiego, że latynoski albo szwedki z blond włosami i niebieskimi oczami wydają mi się atrakcyjniejsze do zerżnięcia niż Polki. Generalnie Polki kojarzą mi się z kurewstwem, fałszem, bólem głowy, materializmem, pogonią za lalusiami z kasą itd. Zresztą jak obce laski pytają mnie o coś po angielsku to też uśmiecham się i staram się być miły, niech nie myślą, że w Polsce to tylko narzekacze i mruki mieszkają. Nawet jak te laski są w pizdu brzydkie :P

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dr Caligari

Hehe, temat-rzeka... Według mnie to dążenie Pań do podwyższenia swojego statusu w oczach innych kobiet. Zwróćcie uwagę - dlaczego Panie tak chętnie prowadzają się z Hiszpanami, Portugalczykami, Turkami czy Grekami, a rzadko kiedy z Ukraińcami, Białorusinami, Rosjanami czy Litwinami?

 

To wynika z pewnego wzorca idealnego kochanka - macho, który jest promowany w mediach Paniom od najmłodszych lat oraz gra skojarzeń. Wzorcem idealnego faceta jest obecnie młody, dobrze zbudowany Latynos o ciemnych oczach i pięknym uśmiechu. Przykłady? Antonio Banderas, Julio Iglesias, Enrique Iglesias, Christiano Ronaldo itd. Wyobrażacie sobie, żeby w teledysku Toni Braxton "Spanish guitar" główną rolę grał Rosjanin? Nie, bo w Polsce Słowianie kojarzą się z biedą, kartoflami, wódką, wąsami, smrodem potu i dresem. A tacy Latynosi? Słońce, plaża, morze, dźwięk gitary, namiętność, wakacje, błysk w oku, romans itd.

 

Jest to o tyle zabawne, że miałem przyjemność studiować za granicą i poznałem kilku Latynosów. Jeden na imprezie popisywał się swoją umiejętnością bekania, drugi zachowywał się, jakby wszystkie kobiety były jego, bo jest z Hiszpanii, pozostali zawsze siadali zawsze w swoim towarzystwie, bo nie umieli dogadać się po angielsku. Tacy kolesie później przyjeżdżają do Polsk na erasmusai i panienki same wskakują im do łóżka, bo "mieć chłopaka z Hiszpanii to taaaaakie romantyczne". Oni za to smiweją się z tego i z każdej imprezy wychodzą z inną Polską. Nie dziwie im się w zasadzie, sam bym tak robił. 

 

Mieszkałem też w życiu z dwoma Francuzami, i muszę przyznać, że bardziej nieogarniętych, zakompleksionych mamisynków w życiu nie poznałem. Zachodzę w głowę, skąd wziął się stereotyp Francuza jako świetnego kochanka?

 

Poza tym jest to zwyczajne dążenie do poznania czegoś nowego, obcowania z egzotyką. Ma to uzasadnienie biologiczne, ponieważ im bardziej zrożnicowany skład genów u każdego z rodziców, tym mniejsze prawdopodobieństwo, że u dziecka wystąpi wada genetyczna.

 

Ja akurat Polki rozumiem, bo sam poznałem ostatnio pewna mulatkę i przyznaję, że oszalałem na punkcie jej egzotycznej urody :) Ale Panowie, nic straconego - życjemy w kosmopolitycznym świecie i nic nie stoi na przeszkodzie, żeby też zapoznawać Panny z innych krajów. Poza tym, po podpisaniu umowy stowarzyszeniowej z UE, spodziewam się zalewu na polskich uczelniach studentek z Ukrainy :) A dla mnie Ukrainki to najseksowniejsze kobiety na świecie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NEO z tego co slyszalem ze jest taki trend ze jak Polak wroci z zagranicy i jakies grono jego kolezaek o tym wie ,wtedy tez zyskuje +50 na atrakcyjnosci :) Slyszalem opinie swich znajomych ktorzy wracali do ojczyzny po 2-3 czy 5 latach pobytu w UK ,Niemczech czy USA :) Takze jak nie wiadomo o co chodzi to wiadomo o co chodzi...MI polki kojarza sie z ladna buzia , materiaizmem ,klamstwem i manipulatorstwem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

Towarzysze z Afryki tańczą i mają statystycznie większe przyrodzenia ale nie sądzę żeb coś ponadto. Mimo wszystko robią co chcą.

Swoją drogą wychodzi trochę na to że poczucie własnej wartości zbudowałem na ocenach kobiet. Długo i na różne sposoby szukam rozwiązania ale może to właśnie geny i pochodzenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doktorku a gdzie Ty teraz sie znajdujesz ? Mialem juz wczesniej Cie o to zapytac ? :) Ja kiedys poszedlem do Francuza na piwko + playstation.Syf,brud nawet nie ogarnal chaty na przyjecie goscia ,delikatny aksamitek :) Inne narodowoasci? Ukrainki sa piekne , ale wlasnie nie wiem gdzie sie zakrecic aby sobie taka przygruchac ? :) Pomiedzy swietami BN a Sylwestrem 2014 jade na Wegry do Budapesztu na pare dni :) Mysle ze uda mi sie poznac jakas fajna wegierke ,slyszalem ze sa slodkie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie chciałbyś być z taką Leidi, która wcześniej była w łóżku ś.p. Simona Mola. Przecież te głupie dupy zadurzyły się w tym kurduplowatym pseudopoecie. Ponoć wiekszość z nich jest nosicielkami takiej współczesnej choroby wenerycznej pod nazwą Adidas. Stary, szukasz tak daleko a masz przy sobie dwie fajne Renie - prawą i lewą. Wobec tego do boju. P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Chyba nie chciałbyś być z taką Leidi, która wcześniej była w łóżku ś.p. Simona Mola. Przecież te głupie dupy zadurzyły się w tym kurduplowatym pseudopoecie. Ponoć wiekszość z nich jest nosicielkami takiej współczesnej choroby wenerycznej pod nazwą Adidas. Stary, szukasz tak daleko a masz przy sobie dwie fajne Renie - prawą i lewą. Wobec tego do boju. P.

 

wiadomo, że nie ale któraś się przyzna ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...

Oni mają mocniejsze geny, są mniej podatni na choroby, zwłaszcza skóry. Lepiej się odżywiają i są radośniejsi (większy poziom serotoniny). Dziewczyna tak tego nie uzasadni, robi to podświadomie. Tym rządzi dobór naturalny.

Północne rasy ludzi, żyjące od pokoleń pod pochmurnym niebem, gdzie połowę roku pada zawsze będą miały problemy w konfrontacji z południowcami, zwłaszcza, że daliśmy swoim kobietom pełną swobodę obyczajową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys zrobilem taki numer z kolega .Pojechalismy do miasta oddalonego od nas ok 150 km tak zeby nikt nas nie znal ...POjechalismy na ipmprezke ,a wlasciwie pod klub.Zaczelismy sie pytac kobiet gdzie jest cos tam albo jakas ulica w plynnym angielskim ...Wrazenia byly niesamowite .Puszczanie oczek,slodkie usmiechy ,jak bysmy chcieli to wzielibysmy taka diwe do ata i pompowali cala noc ...Mysle ze to mentalnosc polska , ze zachod jest fajniejszy i tak dalej .Ludzie a szczegolnie faceci sa lepsi ,zdolniejsi i co najwazniejsze bogatsi, w dodatku kobiecie ktora gada wobec swich znajomych w lamanym angieskim z ''obcokrajowcem'' daje poczucie bycia wbrana ,ze to wlasie do mnie zagadali a nie do grubszej Martuni z ul.Zamojskiego 10.Chopcy z Wloch,Francji i Hiszpani sa zniewiasciali , slabi i niscy w wiekszosci...Wiem bo pracowalem na zachodzie i mialem z nimi kontakt...Chodzi poprostu stary o poczucie wartosci ,facet z zagranicy podnosi wartosc w oczach kolezanek i samej siebie .To podobny deal jak wtedy kiedy 60-letni Pan wozi sie z 20 letnia blondyneczka kabrioletem po miescie ...

 

Hahaha - a ja swego czasu poznalem mlodego studenciaka z Ameryki Poludniowej (bialego ale smaglego) na Erazmusie w Wawie... Mielismy mase wspolnych tematow bo lubie jego kraj, mowie w jego jezyku i wiele razy bylem 'tam'. Chlopaczek sliczny i 'wymowny'. Na ktoryms spotkaniu po ilus drinach gosc do mnie: 'Sluchaj, ale co jest nie tak z tymi Polkami? Poznaje sie, idziemy do domu, zabieram sie do roboty a tu 'NIE'! ' W tym momencie buchnalem smiechem - i powiedzialem - to wlasnie Polki, w Polsce - mozesz byc super zajebisty i one sraja by Cie do siebie dopuscic, leci im po nogach ale i tak uslyszysz nie.... ROTFL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni mają mocniejsze geny, są mniej podatni na choroby, zwłaszcza skóry. Lepiej się odżywiają i są radośniejsi (większy poziom serotoniny). Dziewczyna tak tego nie uzasadni, robi to podświadomie. Tym rządzi dobór naturalny.

Północne rasy ludzi, żyjące od pokoleń pod pochmurnym niebem, gdzie połowę roku pada zawsze będą miały problemy w konfrontacji z południowcami, zwłaszcza, że daliśmy swoim kobietom pełną swobodę obyczajową.

 

Przy czym ostatnie badania nad średnią inteligencji pokazują, że od arykańczyków, mniej inteligentni są tylko latynosi 

 

Hahaha - a ja swego czasu poznalem mlodego studenciaka z Ameryki Poludniowej (bialego ale smaglego) na Erazmusie w Wawie... Mielismy mase wspolnych tematow bo lubie jego kraj, mowie w jego jezyku i wiele razy bylem 'tam'. Chlopaczek sliczny i 'wymowny'. Na ktoryms spotkaniu po ilus drinach gosc do mnie: 'Sluchaj, ale co jest nie tak z tymi Polkami? Poznaje sie, idziemy do domu, zabieram sie do roboty a tu 'NIE'! ' W tym momencie buchnalem smiechem - i powiedzialem - to wlasnie Polki, w Polsce - mozesz byc super zajebisty i one sraja by Cie do siebie dopuscic, leci im po nogach ale i tak uslyszysz nie.... ROTFL.

 

Simon Mol mógłby coś więcej powiedzieć w sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simon Mol obracal sie w bogatym srodowisku, byl znany, byl dziennikarzem I ''walczyl'' byl bojownikiem sprawiedliwosci(jak sie pozniej okazalo lgal jak pies) co dla Pan jest ekscytyjace...A taki Sergio z erasmusa to moze zarwac jedynie mariolke na imprezie integracyjnej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.