Skocz do zawartości

Trzymanie ramy, kariera, itd HAHA śmiech przez wkurwienie


Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, FraterPerdurabo napisał:

Ambitnie dość, nie powiem.

Najbardziej ta siłownia mnie interesuje. Masz jakiś konkretny plan na 5 razy w tygodniu? To W sumie dość sporo i z pracą oraz innymi obowiązkami robi się dość wymagające jeśli chodzi o regenerację, więc dobry plan treningowy jest niezbędny. 

Dokładnie. Sam swego czasu trenowałem siłowo 5 razy w tygodniu i nie jest to dobry pomysł. Podświadomie robisz lżejsze treningi, na DOMS się nie ćwiczy. Rób treningi "do upadłego", to daną partię dopiero za 2-3 dni będziesz mógł powtórzyć, gdy znikną DOMS. Efekt takich 2-3 mega konkret treningów w tygodniu będzie dużo lepszy, niż 5 średnich. Dzięki za motywację, bo od tygodnia zastój przez nocki, za którymi mój organizm nie przepada, ale od jutra wracanko :).

Jeżeli myślisz nad jakimiś suplementami, to polecam gorąco kre-alkalyn kreatyny. Jest nieco droższy, natomiast nie transformuje do toksycznej kreatyniny, która jest odpadem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.