Jump to content

Xin

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  490
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

583 Świetna

About Xin

 • Rank
  Starszy Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,453 profile views
 1. Niestety, za czasów życia podświadomością, zdarzało mi się tak haniebnie zachować. Kiedyś nawet w korku wjechałem w hak taksówkarzowi, bo taka petarda szła ulicą, że nie zauważyłem, iż korek, który właśnie ruszał jednak się znowu zatrzymuje ... Masakra !
 2. Ja od kilku lat korzystam z tego: https://allegro.pl/oferta/parowar-tefal-convenient-vc140131-6-l-900-w-10585739837?bi_s=ads&bi_m=listing%3Amobile%3Aquery&bi_c=YTJkNDkzMjYtYmE5Yi00ZDQzLTliZmItMTMzMDExNDZjMTI1AA&bi_t=ape&referrer=proxy&emission_unit_id=7fe5daab-5ff8-4755-ad5d-9991b5081ff3 Bardzo polecam, nic się nie dzieje, łatwo się czyści, tani.
 3. Nie była, zycie na Ziemi istnieje ponoć ok. 4.5 mld lat. Pomijając jednokomórkowce itd., najwięcej gatunków na Ziemi powstało ok. 540 mln lat temu, okres ten nazwano tzw. "Eksplozją kambryjską". Polecam eksperyment myślowy z tego tematu: Czyli przyjmując, że 1 rok = 1mm Sumerowie byli 10 metrów temu, A najwięcej gatunków powstało na Ziemi 540 km temu. Pomyślcie tylko jaki to jest ocean czasu. I teraz ile razy te 10 m się mieści w 540 km ? A o tamtych czasach praktycznie nic nie wiemy. Ile cywilizacji mogło powstać, rozkwitnąć, upaść i nawet ślad po nich nie został po takim czasie.
 4. Obserwacja to także rodzaj kontaktu. Nagrane głosy pilotów, zadziwionych prędkością i zachowaniem obiektów jasno dowodzą, że owa technologia dalece wyprzedza naszą.
 5. Np. https://www.theguardian.com/us-news/2021/apr/16/pentagon-ufos-leaked-photos-uap
 6. Zauważam tendencję, iż jeśli na temat czegoś nie powstał news, odpowiednio spreparowany I zaserwowany gawiedzi, to tak, jak by się to nie wydarzyło. Odkrycia takie są zazwyczaj skrzętnie ukrywane I tuszowane, by nie burzyć przyjętego porządku I nie pisać historii od nowa, lecz nie da się już dłużej zamiatać pod dywan znalezisk tego typu. Informacje te można rangą porównać do np. Czarnych projektów. Chyba nie spodziewasz się, że opinia publiczna będzie rzetelnie I uczciwie informowania o znaleziskach kwesrionujacych przyjęty światopogląd. Z resztą ludzie i tak pewnie by to mieli w dupie,
 7. Odkrycia dokonała grupa naukowców z uniwersytetu Cambridge pracując na północnym Atlantyku. Odkryli sztuczną, zatopioną wyspę, która po brzegi wypełniona jest odpadami atomowymi zamkniętymi w niespotykanych na ziemi specjalnych kapsułach. Tylko pobieżne badanie wykazało, że kapsuły są wypełnione pierwiastkami transuranowymi.
 8. Oczywiście, że podano. Słuchaj dokładnie !
 9. https://wolnemedia.net/chca-zaszczepic-na-covid-19-wszystkich-ludzi-do-konca-2022-r/ Powiedział to człowiek, który jeszcze do niedawna tak bardzo lekceważył pandemię, że chciał sobie wstrzyknąć wirusa na wizji. Teraz wezwał przywódców największych gospodarczych potęg z grupy G7, by ludność na całym świecie została zaszczepiona przeciw COVID-19 do końca 2022 roku. https://www.google.com/amp/s/wiadomosci.onet.pl/swiat/koronawirus-boris-johnson-chcial-wstrzyknac-sobie-wirusa-na-wizji/xvy1pyw.amp + https://wolnemedia.net/wielkie-korporacje-planuja-zastapic-zaszcze
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.