Skocz do zawartości

To mnie właśnie wkurwiło w swięta


SennaRot

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 29.12.2015 at 22:17, kaien napisał:

Ty jako młody młokos byś się porzygał, a dojrzały mężczyzna przyjął to ze spokojem. Ucz się od niego. On i tak zrobi swoje.

 

kaien,

Pozwól że w odpowiedzi lekko się uśmiechnę. Uprzejmie ale gdy przyjrzysz się dokładniej - lekko kpiąco. Tłumaczyć czemu - nie mam zamiaru bo nie chcę obrażać Twojej inteligencji.

S.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Trochę odświeżę temat i dorzucę coś od siebie.

Mnie wkurza nie tyle postawa samic - wiadomo, czego po nich się spodziewać. Wnerwia mnie czasami prawdziwe frajerstwo niektórych "facetów".

Znam kilka takich przypadków. Gość ma żonę i dzieci... ale jakaś locha zakręci dupą, to ten głupi leci za nią. Ta wie, czego chce i urabia go po swojemu. Efekt jest taki, że gość ma w dupie własne dzieci, ale te obce traktuje jak swoje. Byleby loszka była zadowolona.

Czegoś takiego kompletnie nie rozumiem. Na co on liczy? - Że obce dzieciaki będą chodzić koło jego dupy na starość? Że locha będzie z nim po sam grób? Póki ma kasę, to pewnie będzie się go trzymać, ale później? Jego własne dzieci już teraz mają go w dupie. Wszystkie trzymają stronę matki i sporadycznie odwiedzają ojca. Jemu jakoś nie bardzo zależy na relacjach z własnymi dziećmi i z wnukami. Ważniejsze są dzieciaki jego lochy.

W tej sytuacji wkurza mnie postawa "facetów", którzy pozwalają na to, aby obca baba w tak nimi manipulowała.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Dobi napisał:


W tej sytuacji wkurza mnie postawa "facetów", którzy pozwalają na to, aby obca baba w tak nimi manipulowała.

 

Takie typy są tak ciemne, ze myślą, że swoją postawą i spełnianiem zachcianek loszki zdobywają ją i urabiają. Nie rozumieją, że są tylko zmanipulowanymi przez nią pionkami w grze, jej grze. Robią, skaczą, podskakują tak jak Ona zagra. Przy tym myślą, że to oni rozdają karty. Ale muszą mieć ubaw te kobiety swoją drogą.

 

Za dobre zachowanie nagroda i tak oto w bukiecie kobiecych nagród najczęściej spotykamy:

 

- sex - komentować chyba nie muszę i przedstawiać przykłady jak faceci potrafią zpiździeć aby zamoczyć chyba też nie

- pochwała, aprobata - klasyczny opisywany mechanizm już tutaj wiele razy

- często wystarczą obiecanki nadzieja - dla najgorszego sortu orbiterów

 

a wszystko po to aby ugotować żabę ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.