Skocz do zawartości

nieudane oświadczyny z youtube - kompilacja


Rekomendowane odpowiedzi

O ile jeszcze bym zrozumiał wspólne ustalenie ślubu w podobnym stylu jak np. decyzję o przeprowadzce (pomijając fakt, że przestałem już dawno widzieć jakikolwiek sens w małżeństwie), to takie padanie na kolana mówi samo za siebie. Poddawanie się niewoli, uniżanie się. Proszenie się o to, żeby resztę życia spędzić z kimś, kto uważa go (oświadczającego się) za narzędzie do spełniania zachcianek i potrzeb. 

 

Ale ludzie tego nie widzą. ,,Tak trzeba, tak się robi''. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I w takim właśnie momencie (klękając i pajacując), to kobieta wybiera, czy z tobą będzie, czy nie. To ona ma tutaj ostatnie zdanie. Jeśli nie (co widzieliśmy na filmiku), to szlag trafia te wszystkie kolacyjki, prezenciki, kawusie, wożenie autem itd., plus stracony czas, siły i pieniądze. Czy to przypadkiem one nie powinny się o nas starać, biegać za nami. Co się porobiło?

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Oświecony napisał:

I w takim właśnie momencie (klękając i pajacując), to kobieta wybiera, czy z tobą będzie, czy nie. To ona ma tutaj ostatnie zdanie. Jeśli nie (co widzieliśmy na filmiku), to szlag trafia te wszystkie kolacyjki, prezenciki, kawusie, wożenie autem itd., plus stracony czas, siły i pieniądze. Czy to przypadkiem one nie powinny się o nas starać, biegać za nami. Co się porobiło?

 

 

 

popyt podaż prosta matematyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Facet powiedział "sprawdzam" i po chwili wyszła cała natura jej królewskiej mości. Nie każdy niestety ma takie szczęście widzieć prawdziwą twarz swojej harpii. W kilka sekund zdjęła maske i pokazała jakie pewnie czekałyby go atrakcje po ślubie. Rzucanie się z łapami, rękoczyny z jej strony, wzywanie policji i odwracanie kota ogonem. Normalnie mam gotowy film przed oczami.
Na szczęście facet wybrał czerwoną pigułke :lol:

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurwa Panowie jaki ja byłem głupi, aż mam ochotę się sam pierdyknąć w łeb tak jak laska tego gościa gitarą a filmie. Zaprosiłem swoją żonę, (w tej chwili prawie już ex) do kawiarni i się oświadczyłem. Piękna powiedziała, że jej nie pasuje pierścionek i nie przyjmie. Zamiast spierdalać jak najdalej od niej to ja na drugi dzień leciałem wymienić i zasuwałem z powrotem błagać, by łaskawa Pani się zgodziła. Czemu mnie nikt wtedy porządnie nie kopnął w jaja?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.