Skocz do zawartości

nieudane oświadczyny z youtube - kompilacja


Rekomendowane odpowiedzi

Ci goście zostali zniszczeni psychicznie w ciągu chwili (nie licząc tego, którego zmyła fala).

Najbardziej mi żal tego, który dostał instrumentem w głowę.

 

W ogóle z racji tego, że w tak zwanym związku małżeńskim facet zapewnia znacznie więcej niż kobieta, więc to panie powinny prosić na klęczkach przy berle o przywilej zostania żoną.

  • Like 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Dziewoje się cenią, ale za kilka lat......z nostalgią będą wspominać niewykorzystaną szansę, chyba że kto inny zajmie miejsce tych zawiedzionych.

 

Za kilka lat będą miały świadomą miłość z wyboru, bo do prawdziwej miłości trzeba dojrzeć, o czym siuśki z pewnego forum nie mają pojęcia. 

Prawdziwą miłość wybraną świadomie, a nie jakieś tam dziecinne zakochanie. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym nie był tak krytyczny wobec tych kobiet. Nie mają obowiązku powiedzieć "tak". Może naprawdę nie chcą się hajtać z takimi kolesiami? To raz. 

 

A dwa- typy urządzają szalenie chujowe szopki - oświadczyny w miejscu publicznym z jakimiś kurwa grajkami, kamerzystami. No kurwa. (swoją drogą - skoro pacan wykosztował się i na kamerzystę i na grajków to na pierścionku na pewno nie oszczędzał)

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lupele napisał:

Ja to bym nie był tak krytyczny wobec tych kobiet. Nie mają obowiązku powiedzieć "tak". Może naprawdę nie chcą się hajtać z takimi kolesiami? To raz. 

 

A dwa- typy urządzają szalenie chujowe szopki - oświadczyny w miejscu publicznym z jakimiś kurwa grajkami, kamerzystami. No kurwa. (swoją drogą - skoro pacan wykosztował się i na kamerzystę i na grajków to na pierścionku na pewno nie oszczędzał)

Masz racje. Aczkolwiek jak już sie wdepło w gówno to trzebaby jakoś zręcznie się z tego wyrwać i się za bardzo nie ubrudzić. I zgadzam sie z tymi szopkami. Wielka  miłość laf foreva and ewa and ewa ludzie pozbawieni osobowości i godności jak dla mnie. Jedyna rzecz przed którą klękałem to kibel jak zgonowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 to chyba jakis fejk.
2 piepszy ze lale poznał 3 miechy temu i juz sie oswiadcza%-)
3 cos mu poszło nie tak%-)
4 sie styki przegrzały
5 za nia sie az dymiło%-)
6.zjebało styki mechanizm walcz albo uciekaj%-)
7.udało sie.ale fala spaprała efekt
8 spalone styki
9 cos było nie teges
10 nawet fajna%-)tak sie robi emocje%-)







 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Pikaczu napisał:

1 to chyba jakis fejk.
2 piepszy ze lale poznał 3 miechy temu i juz sie oswiadcza%-)
3 cos mu poszło nie tak%-)
4 sie styki przegrzały
5 za nia sie az dymiło%-)
6.zjebało styki mechanizm walcz albo uciekaj%-)
7.udało sie.ale fala spaprała efekt
8 spalone styki
9 cos było nie teges
10 nawet fajna%-)tak sie robi emocje%-)
Pika co ty wiesz o miłosci :)








 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 1.01.2016 at 00:06, Pikaczu napisał:

1. to chyba jakis fejk.
 

A właśnie pierwszy przypadek jakże prawdziwy i częsty.

Klasyczny przypadek zakochanego romantyka i drugiego co bzyka -  jedyny plus jest taki że może się obudzi.

Mam takiego kumpla (macho), który robił/robi bezczelne podjazdy do lasek które ja pierwszy wyrywałem.

Bywało rożnie. Z jednymi byłem ja, a z większością on , aż go znienawidziłem.

Ale w końcu zrozumiałem o co chodzi w tym burdelu ;) .

 Nie mam żalu. Dzięki niemu otworzyły mi się oczy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Miały prawo odmówić, miały prawo nie chcieć się wiązać i odmówić - nie można je za to potępiać. 1 nagranie bardzo realne, po prostu dwóch ją dupczyło i ten co podszedł z buziakiem był na maksa zakochany, bardzo hujowa sytuacja która może skończyć się morderstwem.

 

A co po odmowie? A to zależy. Ja bym się nie obrażał, szok, emocje, dlaczego mam być zły na kogoś, kto nie chciał spełnić mojego pragnienia? No ale pewnie byłbym zły... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta co zdradziła - podła. Ta co jebnęła gitarą - niech spierdala po czymś takim. No ale reszta po prostu uciekła, co miały zrobić? Pocieszać faceta który czuje się jak dureń i inni na niego patrzą? Ucieczka to najlepsze wyjście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał żeby ode mnie uciekła, bo jakby została i mnie pocieszała, musiałbym robić dobrą minę do złej gry, byłoby to dla mnie koszmarnie trudne, być może niemożliwe. Ogólnie zjebały, ale dla tych gości tak było lepiej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Marek Wolf napisał:

Ja bym wolał żeby ode mnie uciekła, bo jakby została i mnie pocieszała, musiałbym robić dobrą minę do złej gry, byłoby to dla mnie koszmarnie trudne, być może niemożliwe. Ogólnie zjebały, ale dla tych gości tak było lepiej.

 

Ja w sytuacji jw. ( ale bez publicznej szopki) niestety usłyszałem tak. Najgorsze świństwo jakie może zrobić kobieta mężczyżnie, to zamążpójście np.       w sytuacji " syndromu zamykanych drzwi ". Coś tam u tych ludzi szwankowało z komunikacją, jeśli ci goście zaliczyli takie wtopy. Wg. mnie jest to świetna nauczka dla nich. Mogło być inaczej. Pamiętam analogiczną historię sprzed lat. Kumpel poznał laskę, zaiskrzyło u niego, wielka miłość, oświadczyny. Niestety kolega usłyszał tak ( nie miała nikogo innego pod ręką ). Po kilku miesiącach młoda małżonka pojechała w delegację, poznała gościa na widok którego zostawiała za sobą ślad jak ślimak. Mieszkanie, w którym młodzi uwili sobie gniazdko należało do żony kumpla. Ta miła pani wróciła z delegacji z kochankiem. Rozwód itd. Dla kumpla byłem tamponem emocjonalnym. Piliśmy wódkę, a on mi opowiadał i przy tym płakał. 

 

Żona z kochankiem w jednym pokoju, a kumpel w drugim. W końcu doszło do niezłej awantury. Sytuacja jak z filmu Kieślowskiego.  Tak, że kosz jest najlepszym i najuczciwszym wyjściem z takiej sytuacji. Im mocniejszy kop w doopę, tym lepiej. Bardziej wychowawczo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Właśnie przed chwilą przyszło mi na myśl, że takie oświadczanie się kobiecie, to poniżenie dla mężczyzny. Przecież samo klękanie przed nią i robienie z siebie pajaca już stawia go niżej od kobiety. O czym więc, my tu mówimy? Czy się mylę?

 

 

 

Edytowane przez Oświecony
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.