Skocz do zawartości

Wolność w remoncie.


GriTo

Rekomendowane odpowiedzi

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie, więc nic :D

A Wróblewskiego warto posłuchiwać.

Czy jest piewcą Kaczyńskiego to nie mam pojęcia. 

Ale wielu twierdzi, że JarKacz nie dał się nabrać/kupić, wie o co chodzi z plandemią i dlatego chcą go przewrócić bo w realizacji planu przeszkadza. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróblewskiego slucham od dłuższego czasu, stoi w opozycji do tego co robi rząd. Trafia do mnie jego ocena sytuacji. Często swoje wywody popiera badaniami, książkami, które można zobaczyć w stopce; wiele dobrych publikacji z jego polecenia przeczytałem. 

 

Odnośnie Kaczyńskiego i jego bandy, wiele osób przypisuje mu jakieś zamierzone działania oparte na jakiejś głębszej strategii. Myślę, że jest wprost odwrotnie, wydaje mi się, że brzytwa Hanlona wyjaśnia ocb:

 

,, Nie domniemywaj złej woli, jeśli rzecz daje się zadowalająco wyjaśnić głupotą"

 

To po prostu zwykli, niekompetentni, butni idioci, którzy dla władzy poświęcą własny naród, wycierając sobie przy tym swoją gębę wszelkimi wartościami. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Rnext napisał:

Artykuł dostępny tylko w prenumeracie, więc nic :D

Dokładnie to samo co kolega powyżej.

 

Cytat

Jak do tego doszło, że założyciel polskiego "Newsweeka" dziś o protestujących kobietach mówi "tłum wypierdalaczy"?

Zdecydowanie z tym stwierdzeniem się nie zgodzę. Słucham audycji Warsaw Enterprise Institute od dłuższego czasu i w sferze ekonomiczne jak i politycznej Pan Wróblewski jest zdecydowanym krytykiem obecnego obozu rządzącego. Nie znaczy to iż stoi też na barykadach tęczowej rewolucji, ma swoje przekonania zupełnie inne od "redaktorków" GW, w których łepetynkach nie mieści się że człowiek może samodzielnie myśleć i nie popierać ani  jednej strony ani drugiej a iść własną drogą.

 

Polecam obejrzenie poniższej debaty z Świetlicy Wolności,:

 

 

 

Edytowane przez Templariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.