Skocz do zawartości

Monogamia


Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, dyletant napisał:

musisz ją czymś urzec

 

3 godziny temu, dyletant napisał:
3 godziny temu, Tornado napisał:

łużka?

?

ZALECAM Waszmościowi NIEUSTANNE URZEKANIE KOBIETY przez przypierdalanie i wytykanie  jej błędów.

....i tym optymistycznym akcentem śmieci lecą, przed skokiem w HIPER PRZESTRZEŃ.

?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, MrSadGuy napisał:

Wiem jedno, nigdy więcej nie walę się bez gumy (nie ma znaczenia czy stała partnerka czy nie), a w przypływie pożądania zdarzało mi się. Jakbym miał pecha to miałbym przejebane bo teraz niewiadomo czy laski nie mają jakiś weneryków, pomijając już zapłodnienie bo wiem, że potrafię się opanować i "nie wtrysnę" bez zabezpieczenia.

To że nie wtrysniesz spermy nie znaczy że nie zaplodnisz panienki bo w preejakulacie też są plemniki. 

 

Co do tematu to nie muszę się nad tym zastanawiać bo moja lubi kobiety i też czasami jakąś sobie wyszukujemy wspólnie, Sam też mogę na jakieś łowy się wybrać bez problemu. Na początku myślałem że coś nie tak i że pewnie by chciała jakiegoś pytonga dodatkowego lecz przed związkiem oraz i w późniejszym okresie było parę sytuacji które mi udowodniły że chce mieć tylko jednego mężczyznę i ewentualnie czasem wspólne kobiety. Więc taki układ mi odpowiada jak najbardziej ;)

 

mogę brać I nie muszę się dzielić. 

Edytowane przez Optimus Prime
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.