Skocz do zawartości

"Konkurent" wypisuje i nęka moją myszkę


deleteduser90

Rekomendowane odpowiedzi

Zrzuty ekranu to nie dowód, zawsze możesz w paincie zrobić. W razie sprawy karnej i tak prawdopodobnie skończyło by się albo koniecznością podania hasła do portalu (ewentualnie kontaktem z portalem, ale bywa ciężko) jeśli to jakieś social media albo kontaktem z operatorem GSM jeśli to SMS. 

 

Zgłoś jak najszybciej i to nie groźby, a ryzyko samobójstwa. Nie mogą zignorować, będą się bali, że jeśli nie zareagują a coś się stanie to ich potem rodzina pozwie. A więc pełna troska o delikwenta. Tak uczciwie mówiąc to jeśli jest chory to potrzebuje leków i szpitala a nie kary więzienia.

Edytowane przez Piter_1982
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, BlacKnight napisał:

A co kurła, coś ci królewiczu nie pasi??

 

Dla mnie to się kupy nie trzyma i nie zdziwiłbym się gdyby gówno wylało ale ze strony dziewczyny.

Ale że niby jakie? Przecież on przyznał że to wszystko zmyślał i że nic między nimi nie było. Nie przedstawił zdjęć,  screenów nic... wiec co może wylać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja ostatnia to sama mówiła, że do niej piszą później się z jednym spotkała i myślała. że ja nie zareaguje a było tak iż pożegnałem ją no cóż nie spodziewała się tego ale widać, że już nie miała do mnie szacunku i myślała, że będę biegał za nią jak spermiarz a taki chuj zdziwiła się jak ją pożegnałem oczywiście z kulturą. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Analconda napisał:

nim spotkać i mu wytłumaczyć pewne sprawy.

Ale pomydl, gość jest zdesperowany, może mieć sprzęt, może rzucić się z pięściami, ty np. nie przygotujesz się i dostaniesz oklep, może odwalić jakaś maniane, to nie takie proste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Adrianoob napisał:

Ale że niby jakie? Przecież on przyznał że to wszystko zmyślał i że nic między nimi nie było. Nie przedstawił zdjęć,  screenów nic... wiec co może wylać?

Jeżeli ktoś chce znajdzie sposób jeżeli nie znajdzie powód.

 

W tym wypadku jest to wyjście z tej sytuacji.

95% lasek już dawno by było na policji albo cokolwiek zrobiło zamiast siedzieć i pisać z jakimś czubem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Boromir napisał:

Ale pomydl, gość jest zdesperowany, może mieć sprzęt, może rzucić się z pięściami, ty np. nie przygotujesz się i dostaniesz oklep, może odwalić jakaś maniane, to nie takie proste.

No dokładnie,  ja się przecież nie będę szarpać ze świrem. Jak coś to gaz po oczach od razu na wejściu gdy będzie  w zasięgu i na ziemie później tel na policję. 

2 godziny temu, BlacKnight napisał:

Jeżeli ktoś chce znajdzie sposób jeżeli nie znajdzie powód.

 

W tym wypadku jest to wyjście z tej sytuacji.

95% lasek już dawno by było na policji albo cokolwiek zrobiło zamiast siedzieć i pisać z jakimś czubem. 

No dobra ale moim zdaniem jakby gość miał jakieś dowody że mu ciągnęła albo ją ruchał to by pierwsze poleciał od razu z grubymi dowodami. Najcięższe działa by wytoczył żeby mi dojebać że wyruchał moją dziewczynę tak czy nie? A on nic praktycznie nie wysłał,  ani ich wspólnego zdjęcia,  ani screena że np. "Było super, musimy to kiedyś powtórzyć."  Nic z tych rzeczy. Gdyby takie coś było to na pierwszym miejscu by poleciał gruby dowód tak mi się wydaje.

 

Albo filmik jak jej się spuszcza na twarz, a tu nic.... ja jej wierzę,  nie mam powodu nie wierzyć póki co. Wierzę jej, rucham, lody otrzymuję i jest spoko póki co. Gdyby był dowód wtedy good bye baby!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.12.2020 o 22:08, Adrianoob napisał:

moja myszka ukochana ma takiego chłopaka znajomego który nie chce się odczepić od niej

On po prostu myśli,  że ona jest dla niego stworzona i że bez niej jego życie nie ma sensu. 

Za pół roku to Ty będziesz do niej wypisywał i sie leczył. 

A kolejny kutang na karuzeli będzie bronił ukochanej myszki.

Kurwa ale to jest brazylijski serial....

10 godzin temu, Adrianoob napisał:

A on nic praktycznie nie wysłał,  ani ich wspólnego zdjęcia,  ani screena że np. "Albo filmik jak jej się spuszcza na twarz, a tu nic.... 

Może nie każdy jest prostakiem. A może naprawdę ją kocha i wierzy że wróci .... 

A Ty byś wysłał ?

Edytowane przez ntech
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, ntech napisał:

Za pół roku to Ty będziesz do niej wypisywał i sie leczył. 

A kolejny kutang na karuzeli będzie bronił ukochanej myszki.

Kurwa ale to jest brazylijski serial....

Może nie każdy jest prostakiem. A może naprawdę ją kocha i wierzy że wróci .... 

A Ty byś wysłał ?

Ja jakoś po prostu mu nie wierzę,  bo nie dostałem dowodów więc jest coś takiego jak domniemanie niewinności.  Z tego co wiem to domniemanie winności nie występuje  :)

 

Nie myślę żebym za pół roku się przez nią leczył skoro ponad 3 lata jestem z nią i nie robi problemów baba. Chyba nie jest taka zła. 

13 godzin temu, Boromir napisał:

Najlepsze rozwiązanie, zostaje kwestia, czy po takiej akcji będzie dalej nękał, czy odpuści ?

Myślę że  nie odpuści bo niezbyt ma chyba zajęcie w życiu.  Sobie upatrzył jedną dziewczynę jakby innych nie było na chodniku debil....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Adrianoob napisał:

Nie myślę żebym za pół roku się przez nią leczył skoro ponad 3 lata jestem z nią i nie robi problemów baba. Chyba nie jest taka zła. 

Mam nadzieję że się mylę.

Ale może sprawa ma drugie dno o którym wie tylko myszka.

To musi być silna miłość żeby po 3 latach wciąż atakować tę samą myszkę.... 

Lub o czymś nie wiesz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, ntech napisał:

Mam nadzieję że się mylę.

Ale może sprawa ma drugie dno o którym wie tylko myszka.

To musi być silna miłość żeby po 3 latach wciąż atakować tę samą myszkę.... 

Lub o czymś nie wiesz....

E no to chyba że byli parą gdy miała 15 lat :) innej opcji nie ma;)

 

Ale wtedy by mi o tym ten desperat powiedział tak myślę.  A zreszta chuj z nimi obojętne mi to co było miedzy nimi w 2015 roku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.