Skocz do zawartości

Gruby redpill od byłego męskiego striptizera


Rekomendowane odpowiedzi

Po 20 min odechciało mi się tego słuchać, pomimo dużej ilości czasu tu spędzonego i obserwacji rzeczywistości, jestem tym mocno zniesmaczony. Wniosek? Jeden z wielu, nigdy nie całować pani bezpośrednio po powrocie z wieczoru panieńskiego, najpierw odkazić rozpuszczalnikiem typu Nitro. 

 

W Polsce pewnie nie jest lepiej, puścić babę z łańcucha to się zabije na zakręcie, a idź pan w chuj. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.01.2021 o 22:52, Jorgen Svensson napisał:

Po 20 min odechciało mi się tego słuchać, pomimo dużej ilości czasu tu spędzonego i obserwacji rzeczywistości, jestem tym mocno zniesmaczony. Wniosek?

Ja bym powiedział, unikać imprezowych lasek. Też byłem zniesmaczony, aż trudno w takie rzeczy uwierzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, mac napisał:

Klasyka to laska oskarżająca kolesia o to, co dokładnie sama robi. Ależ to się w moim życiu sprawdziło kilka razy, a pewnie to większość przypadków. 

Ale takiej krzywej akcji jak w tym wywiadzie to nigdy nie słyszałem ani nie widziałem. To jest szczyt hipokryzji, ale tak perfidnej że nawet mnie, zgorzkniałego człowieka, to przerasta. Po takich doświadczeniach jakie miał ten gościu to raczej już nie da się zaufać kobiecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Istnieją po prostu dwie rzeczywistości jedna dla chadów/semichadów a druga dla reszty. Większość gości nie ma zielonego pojęcia jak wygląda życie atrakcyjnego faceta, a nawet jeśli do nich coś dotrze to to ignorują bo nie mogą psychicznie i emocjonalnie znieść prawdy. Ten wywiad z striptizerem to jedna z takich sytuacji. Ciężko się tego słucha, w dodatku towarzyszy temu nieprzyjemne uczucie nawet mimo zaznajomienia z redpillem, no i własnych doświadczeń życiowych.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.