Skocz do zawartości

Dubaj - piekło luksusu


mac

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiarygodne bogactwo w kontraście z ogromną nędzą. Nie byłem i nie wybieram się. Jednym Dubajem, z jakim miałem do czynienia to ten w najlepszej IMO grze wojennej ostatnich lat, która... nie jest grą wojenną. Za to ma dużo w sobie z Josepha Conrada.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje pomieszkac w Dubaju i na Bliskim Wschodzie oraz pojechac do Indii.

 

Generalnie to co piszecie to prawda, ale w moim odczuciu zgadza sie tylko wywozenie gowna na pustynie.

 

Chcialbym napisac wiecej, ale nie nadaje sie to do publikacji.

 

P.S. nie jest tak drogo, hotel ze sniadanie jakies 3-4 tys PLN miesiecznie

Edytowane przez Johny_B
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, maroon napisał:
11 godzin temu, Ace of Spades napisał:

Podobno w Burkina Faso też ludziom żyje się lepiej niż w Polsce.

Byłeś? Czy z perspektywy 28m2 wynajmowango apartamentu oceniasz? 

Cytat

Aż mi żal dupę ściska, że nie urodziłem się w Chinach, zapierdalałbym teraz w pocie czoła a siedział przed kompem dłubiąc w nosie.

Chińczyk ma większą swobodę gospodarczą niż Polak. Do poziomu średniego biznesu nikt ci się nie wpierdala, biurokracja mniejsza niż u nas. Oczywiście do lukratywnych biznesów i dużej skali trzeba mieć błogosławieństwo partii, ale to jak wszędzie zawsze trzeba komuś smarować od pewnego momentu. 

W takim razie nie pozostaje mi nic innego jak życzyć Tobie abyś w pełni doświadczył chińskiego dobrobytu, jeśli nie w tym to w przyszłym wcieleniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.