Skocz do zawartości

Zabawa w KJS czyli amatorskie rajdy


jaro670

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, bawił się ktoś z naszej braci w KJS czy inne amatorskie ściganie ? 

Wydaje się to mega fajną zabawą i jeśli się nie popłynie w ulepszaniu fury to można to robić podobno za stosunkowo niewielkie pieniądze jak np w Seicento, Lanosie itp.

Zabawa fajna tylko ma jeden mankament że trzeba mieć pilota i stąd pytanie; czy są jakieś formy ścigania gdzie nie trzeba pilota ?

Chętnie poznam wszelkie za i przeciw tego sportu. Z góry dzięki za info.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kjs czy karting to naturalna droga do rozwijania kariery późnej. Oglądem filmiki z kjs wielokrotnie, i myślę że to coś więcej niż zabawa, to pasja i życiowa droga. Osobiście nigdy nie jeździłem, brak czasu i funduszy, aczkolwiek osobiście z takich sportów przed plandemią regularnie latałem bokiem po placu, kilka gruzów przerobiłem.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są imprezy bez pilota, chociażby typu time attack. KJS zajebista sprawa, bo za kilka tysiaków możesz kupić już przerobione auto. Ale jak to chyba z każdą motoryzacyjną zabawą, koszty mimo wszystko rosną szybko. Sam jeżdżę terenówką z V8 typowo na czas, żadne błotka i każda impreza to duży wydatek dla zwykłego etatowca z fuchami jak ja. 

A jak coś się zdupczy w aucie to już w ogóle, ratuje to, że sam przy tym gracie grzebię :) Mimo wszystko adrenalina i cała ta otoczka wynagradza wszystko, co musisz w ten temat włożyć. Moim zdaniem warto, dla samej nauki jazdy, nie raz zdobyte umiejętności w terenie owocowały na co dzień. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.