Skocz do zawartości

Manipulacja ulegają najlepsi zawodnicy


Rekomendowane odpowiedzi

Słucham sobie audiobooka

 

Nie wiem na ile jest to podkoloryzowane. Jestem wątek niestety w późniejszej części książki dziewczyny gangstera, która omotoła nie tylko gangsterów i przejęła biznes po śmierci męża,ale także głównego bohatera-agenta wywiadu, komandosa, funkcjonariusza policji i CBŚ. Historia jest w rozdziale 10. 
 

Bohaterka wydała w 2 lata 1 milion dolarów,a główny bohater pożyczył jej 100tys. złotych.
 

Edytowane przez ManOfGod
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, ManOfGod napisał:

ale także głównego bohatera-agenta wywiadu, komandosa, funkcjonariusza policji i CBŚ.

Pewnie jeszcze UOP i BIO (Biuro Interwencji Obywatelskich, Białystok).

 

34 minuty temu, ManOfGod napisał:

Bohaterka wydała w 2 lata 1 milion dolarów,a główny bohater pożyczył jej 100tys. złotych.

Czy to dużo? To zależy.

 

--

Wkurza mnie, że ktoś brednie nazywa historią opartą na faktach. Oglądałem jakiś czas temu kilkuodcinkowy dokument o gościu, który szukał zaginionego skarbu Konfederatów z USA. Ostatni odcinek - facet poznał już lokalizację, ale w drodze do tego miejsca... Doznał wypadku, wylądował w szpitalu i koniec filmu, mimo że we wszystkim pomagało mu kilka osób, a skarbu tropił od 10 lat 🙂

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.