Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

sargon

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  390
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

429 Świetna

About sargon

 • Rank
  Kapral

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pewnie dlatego, że faszyzm nie ma nic wspólnego z rasizmem. Faszyzm to kult silnego państwa. Rasizmem zajmowali się narodowi socjaliści, bo wyższość rasowa to część ideologii nazizmu. Niestety lewackie dzbaniarstwo nie odróżnia już, i stosuje to zamiennie, w wielkiej ekscytacji. Poziom umysłowy lewizny jest niestety tragiczny, no ale w sumie - to ideologia dla mas.
 2. ehhh...2 minuty na "zrobienie kosmogramu".... Kiedyś to się chociaż na astronomii wypadało znać i mieć tablice. p.s. aspekty przez godności to też aspekty
 3. Polskie wychowanie samców w matriarchacie wychodzi z każdej szpary Czas, pieniądze, przysługi - wszystko się należy kobiecie zawsze i wszędzie. Tutaj typowa sytuacja wysługiwania się samiczki samcem urasta do nie wiadomo jakiej obrony Częstochowy honoru kobiety. I cały czas mindset niewolnika u facetów... 1. nowy00 jedzie tego dnia do roboty 2. mógłby pół godziny dłużej pospać 3. ale musi podwieźć pańcię 4. na rutynową wizytę do dentysty 5. pańcia siedzi na dupsku na urlopie - ogólnie ma wolne 6. pańcia ma połączenie do dentysty zbiorkomem - 10 minut 7. nowy00 musi jechać łącznie - w tę i z powrotem - prawie 1 godzinę. (zrozumiałe - pewnie droga trochę na około, nawrotki, zakazy wjazdu, poranne korki, światła - w dużych miastach zbiorkom często jest szybszy i ma proste trasy, do tego ułatwienia typu buspas). 8. bilet na zbiorkom kosztuje pewnie kilka zł. 9. jazda + stanie w korku samochodu przez godzinę to trochę więcej 10. do tego stracony czas nowy00, bo pewnie zamiast wstać pół godziny później, musi wstać pół godziny wcześniej - bo nawrotka, itp. Może szit test, a może zwyczajna roszczeniowa postawa Polskiej Księżniczki. Serio, przerażające, jak zwykłe wygodnictwo księżniczki z powodów wyjętych z dupy urasta - nawet tutaj - do głębokich duchowych rozkmin "związek to nie tylko wymiana dóbr". No właśnie że często tak. Związki to wymiana. Korzystna dla stron. No chyba że bierzemy sobie na usługi osobnika gatunku Pantoflus Lizus, no to wtedy wymiana jest jeszcze bardziej doskonała - on dostaje niesamowite doświadczenia, ona zasoby i usługi.
 4. A ile to masakr z użyciem broni palnej jest w Czechii czy w Niemczech ? Tam jest kilka razy więcej broni, niż u nas (na osobę). O, była jedna. W Niemczech facet zabił kilka osób. Z kuszy. Do tego tygodniki dla kobiet zaczęły drukować teksty, jak szybko opatrzyć ranę od noża. A na peronach dworców pojawiły się tabliczki ostrzegawcze przed "żartami" - "Uwaga! Goście Merkel popychają pod pociągi!" Jakby wszystko ustalać na podstawie urojonych lub wyolbrzymionych lęków kobiet, to nadal siedzielibyśmy po jaskiniach, bez ognia - bo przecież ogień jest niebezpieczny.
 5. Ale profil na Tinderze masz "samochody kręcą bączki, wokół mojego śmigłowca na prywatnej wyspie na oceanie" ? Czy tylko absy ? Bo zakładam, że będąc w związku facjaty nie pokazujesz.
 6. A potępienie dla hien cmentarnych ? 🤭 Większość piszących rozpoznała problem, ale ja nadal myślę, że to jest trolling. Zaczynanie ze zbulwersowaniem tematu honoru, po czym podawanie siebie, jako przykład osoby łamiącej jedną z podstawowych kulturowych zasad etycznych dla większości mężczyzn. Biologicznie każdy facet chce ruchać, kogo może i mu pasuje. W cywilizacji osiadłej - nie rucha się cudzych kobiet z własnej grupy. To sprawa zarezerwowana wobec obcych, i to wyłącznie dla "zasłużonych" - czyli np. podbój, wojna. Poziom wyżej jest, że w ogóle na żonę trzeba sobie zasłużyć (być wojownikiem albo inny rodzaj inicjacji, mieć dużo kóz czy krów, itp - jest mnóstwo kultur, które tak działają jeszcze). Oczywiście są grupy antyspołeczne, które mają swój "honor", np. złodzieje, przestępcy, wykolejeńcy. Dlatego tradycyjnie są poza społeczeństwem, a bywało, że można ich było zabić na miejscu w każdej chwili.
 7. Pomijając już oczywisty trolling.... Honor to raczej sprawa społeczna, niepisana umowa w grupie mężczyzn. Żeby istniał honor, większość grupy musi go przestrzegać, usuwając zgniłe jabłka z grupy. Wtedy to ma sens. Kiedy honoru wymaga się od kogoś w niehonorowym towarzystwie - to jest to tylko marna próba manipulacji i wykorzystania tej osoby. Na honorowe postępowanie trzeba sobie zasłużyć, podobnie jak na szacunek.
 8. 1. Kiedyś miałeś pociąg seksualny do jednej koleżanki. 2. Teraz nie masz pociągu w ogóle. 3. Wiesz na sto pro, że nie jest to w wyniku problemów zdrowotnych, hormonalnych, dietetycznych, psychicznych (lęk, wyparcie). 4. Z drugiej strony masz wymagania jak w pełnym związku, tylko żeby kobieta nie uprawiała seksu w ogóle. Ciężko na to odpowiedzieć poradzić. - Zakonnica świecka poślubiona Jezuskowi ? Może chcieć bombelka, czyli seks. - Osoba religijna, tak totalnie - że seks tylko dla prokreacji raz na rok. Osoba z takimi blokadami psychicznymi może znosić nieźle brak seksu. - Lesbijka lub bi do współmieszkania - o ile tolerujesz figle z inną kobietą jako nie zdradę. - Himalajka z podobnym usposobieniem. Szanse znalezienia faktycznie takiej - bliskie zera. Moim zdaniem nie ma całkowicie aseksualnych kobiet, i kiedyś zaswędzi w odpowiednich okolicznościach. Ale nie do Ciebie, i cały związek pójdzie w pizdu. - osoba niepełnosprawna, taka, że nie może. Tylko to dodatkowe obowiązki jednak, może myśleć, że jesteś z nią z litości.
 9. Zadałeś pytanie o dojazdy dzieci 20km. Czy to jakieś dziwne, że jak ktoś miał takie doświadczenie to odpowiada ? I nikt Ci kurwa nie mówi, że to było jakieś wygodne. Bo nie było. Był dom, rodzicie nie srali kasą, więc trzeba było dojeżdżać. W zimie bywało wstawać o 5, żeby dojechać na WF o 7. Wygodne ? Średnio. Ale w życiu nie można mieć wszystkiego zawsze i wszędzie pod nos. Jak upierasz się zrobić z dzieci rozpieszczonych inwalidów to droga wolna. Chyba że już się zachowują jak burczymuchy, i tupią nóżką jak im się coś nie podoba. Przynajmniej są Twoje w takim razie.
 10. Ludzie Ci doradzają, ale Ty trochę wydziwiasz. To wygląda trochę na to, że założyłeś ten temat, tylko żeby ktoś potwierdził decyzje, które już podjąłeś. 1. Żona nie weźmie kredytu na mieszkanie, domu nie sprzeda, remontów nie zrobi ani nic nie dołoży i ogólnie ma w dupie. Co, mamy wpaść do niej i jej pogrozić, żeby zgodziła się na Twoje warunki ? xD xD xD 2. Ty nie masz nic, wszystko łożyłeś w dom, stać Cię najwyżej na 2-pokojowe mieszkanie, ale nie chcesz brać kredytu, bo masz 40. 3. Ja dojeżdżałem do liceum 30km. 4 lata. Plus 1 rok studiów. Dało się. Wielu piszących tak samo. Twoje dzieci chcesz trzymać pod kloszem, tak że : żadnych dojazdów, żadnej bursy, żadnego internatu. Ok. Zostaje wam nauczanie domowe. Też wykonalne. Mówiąc w skrócie - nie myślałeś o przyszłości, i obudziłeś się z ręką w nocniku. A ponieważ jesteś bardzo zasadniczy, żadna opcja Ci teraz nie pasuje. Nie ma lekko. Jedyne, co może pasować do tak mało elastycznej postawy, to: a. wrzucasz intercyzę (o ile jeszcze nie masz) b. kupujesz na siebie to mieszkanie 2 pokoje c. wynajmujesz dopóki dzieci nie wejdą w dorosłość. Mówisz im, że jak będą się dobrze uczyć, i dostaną na studia, to będą mogły tam mieszkać na studiach (ale rachunki będą musieli sami opłacać). d. dzieci normalnie dojeżdżają do szkoły, albo ta bursa. Tak wygląda dorosłość. e. po studiach dzieci na swoje, albo jak będziesz uważać. Mieszkanie zostaje jako zabezpieczenie dla Ciebie f. żonie mówisz, że jak chce mieszkać potem w mieście, to niech się podzieli sprzedażą domu. Sytuacja będzie rozwojowa i nieprzewidywalna, więc to spekulacyjny punkt. Ewentualnie : Znajdujesz nową, zajebistą pracę i kupujesz po 2 latach za gotówkę
 11. Jakoś cichutko o tym w całym zamieszaniu LGBTQWERTY / Laskowski / Zatoka Świń / Celebryci. A, bo to zwykła, systemowa pedofila państwowa była, pewnie dlatego.
 12. Oj, wystarczy wejść na jakiś metart, tam są z reguły dość ładne zdjęcia dziewczyn od 5 do 9. Z darmowych, tu są moje typy 9/10 : Alisa - dałbym nawet 9,5 /10 Tu 9/10, bo za mało ognia w oku. Takich naturalnych rudzielców się prawie nie widuje 9/10 edit: jak chcesz więcej, to sobie wejdź na profile, niektóre mają sporo albumów, cropujesz znaki wodne. profit : od razu masz nudesy dla podkręcania atmosfery
 13. Widziałem kiedyś bardzo śmieszną stłuczkę z "pańcią" w roli głównej. Światła, skręt w prawo. Jest zielone. Pierwszy w kolejce SUV nie rusza. Mija 5 sekund. Pierwsze trąbienia. Mija 10 sekund trąbi już prawie każdy. Nic. 30 sekund....nic. Zaraz zmieni się na czerwone - licznik przy światłach 5...4...3... W końcu jeden z kierowców ze środka kolejki się wkurwia, wyjeżdża z korka na pełnej, omija, skręca..... ...i wtedy SUV magicznie ożywa i na pełnej z piskiem rusza i wbija w wyprzedzającego od strony pasażera. Za kierownicą SUVa - pańcia z korpo, co jej dokumenty pospadały i szukała ich pod siedzeniem, i było to bardzo pilne, i w ogóle po co ten hałas ludzie, nie to zielone to następne. Osobiście dożywotnio odebrałbym "pańci" prawo jazdy. Ale wiadomo, czyja to wina oficjalnie - testosteronu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.