Jump to content

sargon

Starszy Użytkownik
 • Posts

  2,204
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  7
 • Donations

  0.00 PLN 

sargon last won the day on March 23 2023

sargon had the most liked content!

2 Followers

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

sargon's Achievements

Starszy chorąży sztabowy

Starszy chorąży sztabowy (12/23)

5k

Reputation

 1. Bardzo konstruktywna krytyka. Jak na Janusza - trzeba coś dorzucić o "przegrywizmie", bo dyskusja musi trwać w korycie spod budki z piwem "zawsze tak było". A`propos przegrywizmu - Jesteś moim ulubionym sfrustrowanym mitomanem. W przerwach od pięciokątów, list z dupami znajdowanych przez zazdrosne kochanki, żagli, motorów - zdążyłeś jeszcze najebać tyle postów na tym forum, że piastujesz się w topce userów A - jeszcze udzielasz się na forach branżowych ! maroon - nie ma rzeczy niemożliwych, kiedy kłamiesz
 2. Tyle, że są , ale chuj z kulawym jajcem się nimi interesuje xD Ostatnio wrzuciłem coś na inwestowaniu, żeby sprowokować odnowienie dyskusji - jeden mac zareagował. Tutaj też - temat wrzuciłem od strony naukowej, i wyraźnie dałem znać w kilku wypowiedziach, że to nie jest narzekanie czy kolejny temat do przerzucania się januszowymi mundrościami. Lubię badania, statystykę, mapki, wykresy, itp. To jest moje hobby. No i oczywiście lokalne janusze już zaczynają sprowadzać temat do wprowadzania cipki na ołtarz - w kontekście flexowania, że oni to nie, nigdy - czy w ogóle nie doczytali, o co chodzi w badaniu i temacie.
 3. Bo w moim sercu jest Białystok, a moja miłość to Białystok ! <knurze dźwięki narastają>
 4. Tak, w sensie - obwinianych przez NIL o całe zło świata, i że głosili obecne twierdzenia kowidowe 2 lata za wcześnie (de facto o to chodzi) To był wniosek bodajże pełnomocnika Martyki , dokładnie już nie pamiętam.
 5. Po prostu NIL przegiął nawet jak na standardy sądów PO-PiSu. NIL zamienił się w sąd kapturowy, bez posiadania ku temu żadnych uprawnień. Prokuratura - na wyraźne wnioski poszkodowanych - wysłała obserwatorów, aby NIL zaczął się zachowywać jak ludzie, a nie banda nazistowskich kurew.
 6. Ale to nie o to chodzi, żebym słuchał z polskiej tubki kopii (nawet dobrej) różnych angielskich tubek , które "wyjaśniają mi świat". Ja sobie sam świat objaśniam, np. czytając badania w oryginale, i patrząc, na ile to się pokrywa z rzeczywistością. To jest właśnie ten nieszczęsny ludzki kolektywizm , który także przeniknął do RedPilla, i de facto samo narzekanie na RP to jest narzekanie na przekazy jakichś guru, z których każdy "dodaje coś od siebie" Już są offtopy narzekające, czy januszujące "po cho chopu taka wiedza he he" , choć zupełnie nie to było moim celem
 7. Skracam tylko wnioski z badań. Ale w zasadzie to w sumie tak. Nie rozpisują się nad metodologią, więc zwykły Pearson, średnia wieku kobiety 24,8 , mężczyzny 25,5. Przy tej próbie wynik może być już wiarygodny, korelacje w porywach średnie. ..ale - najbardziej zdumiewająca jest właśnie ta różnica zmiany korelacji pomiędzy cechami. Inteligencja, dobroć i lojalność są prawie nieistotne w porównaniu do "woli założenia rodziny", stabilności, męskości i cech fizycznych. Ciekawe, jak by wyszło na znacznie większej próbie, w przekroju wiekowym. Te cechy to też niekoniecznie właśnie Alfa-ruchacz, ale taki Beciak-w-starym-stylu. @RENGERS byłby niepocieszony
 8. Uważaj na "wstęp", mnie prawie wcięło po 3 linkach do innych badań Mało się mówi, bo i paradygmat "nauk społecznych", czy ogólnie klimacik uniwersytetów jest mocno lewicowo-feministyczny ostatnio. Mężczyźni - zwłaszcza w przestrzeni naukowej czy publicznej - boją się formułować oczekiwania, ze względu na - wybuchy oburzenia, potępianie, stygmę społeczną, czy wręcz ordynarny "doxxing" / mobbing. Linda czy Starowicz wiosny nie czynią, a i im się dostaje za wypowiedzi, gdyż białorycerstwo nadal silne jest i prężne. Afera "raper + Mia Khalifa" potwierdza sytuację nawet wśród niby niegrzecznych raperów/hiphopowców. Scena "metali", którą obserwuję bliżej - to już w ogóle dramat - są już prawie wyłącznie dwa obozy "janusz ajron majden wielki samiec jak żony nie ma w pobliżu", albo totalni sojowcy-feminiści.
 9. Może za mało konkretnie to ująłem - wraz ze wzrostem atrakcyjności kobiety (bezwzględnej, czy względnej - kobiecie się polepsza - realnie lub w wyobrażeniach) - jej wymagania względem potencjalnego partnera rosną z różnym tempem, niektóre wielokrotnie mniej. Np. lojalność, dobroć i inteligencja rośnie bardzo mało, jako wymaganie coraz bardziej atrakcyjnej kobiety. Oczywiście - nie są to jakieś nowości. Tylko tutaj zostało to w jakiś sposób skwantyfikowane i pomierzone. W pierwszej wiadomości wymieniłem korelacje, w grupie mniej istotnych - od najmniejszej do największej. W grupie najbardziej istotnych - od największej do najmniejszej. Z grubsza, ex aequo mogą być pomieszane. Dość wysoko jest "stabilność emocjonalna", co jest ciekawe, sparowane ze "starszy wiekiem" i "męskością", wskazuje na męską dojrzałość jako cechę równie istotną, co fizyczne. Oczywiście - konia z rzędem temu, co każda kobieta rozumiała tutaj przez pojęcie "męskość". Stabilność emocjonalna jest bardziej mierzalna, a wiek - już w ogóle prosty do zmierzenia. I nie chciałbym, żeby to był jakiś temat do narzekania - tylko bardziej jako coś naukowego.
 10. Tak, na tym się robi biznes - w krajach zachodnich. Ludzie oddają, za kasę. Potem to się przerabia i sprzedaje. Myślę, że niesmak wywołuje głównie to, że robi się to z honorowego krwiodawstwa. Wiesz, to ma taki klimacik, jak madki sprzedające na grupach FB jedzenie otrzymane z MOPSu. Teoretycznie HK mają jakieś tam przywileje, jak już oddają długie lata, niemniej - pewien niesmak jest.
 11. Ok. Dobrze, że potrafisz wyłuszczyć problemy. 1. Rodzina i znajomi cisną : Generalnie - to nie oni żyją Twoim życiem, i ani nie wiedzą, co przeżywasz, ani nie ponoszą pełnych konsekwencji Twoich wyborów. 29 lat to jest czas, kiedy się ciśnie na kobiety zresztą - a nie na facetów. Także nie bardzo rozumiem. To nie jest sytuacja, kiedy jesteś na pustyni, bez wody, i musisz pić własny mocz - jak Ci się żadne laski nie podobają to nie masz obowiązku być z kimkolwiek "ot tak". Jesteś facetem, i Twoje życie powinno się kręcić wokół własnych osiągnięć, a nie tego, czy przypadkiem Ci jajeczka nie wysychają i za rok już nie zajdziesz i zostaniesz starą panną. Wykluczając przypadki losowe - masz spokojnie jeszcze prawie dekadę na założenie rodziny, do tego czasu wystarczy, jak będziesz ogarniał siebie - zdrowie, finanse, karierę, bo to jest ważne. Relacje - też - z własną rodziną i przyjaciółmi, jak są wobec Ciebie w porządku. Ale nie jesteś laską, żeby desperacko szukać zapładniacza , jak się zbliża 3 z przodu xD 2. Nieatrakcyjne. No i tutaj - nic nie poradzisz. Jak nie masz jakichś zaburzeń, że masz niskie libido, i ogólnie brak pociągu - to Małego nie przekonasz. Jak laska się nie podoba, to się nie podoba. Dodatkowo jak są jeszcze miałkie - czyli nie będzie z tego innych ważnych wątków do dobrego LTR - to po co się męczyć ? Nie twierdzę, że nie warto dawać szans na zapoznanie się. Czasem bywa, że taka 6 umie tak zaczarować śmigło, i się stara - że po zaznajomieniu się ma +2. Ale - jako facet - nie musisz desperować. Laski przychodzą i odchodzą, Twoich zdolności czy przeżyć nikt nie odbierze. No, może Alzheimer
 12. Miło, że się tak troszczysz, aczkolwiek - ewidentnie nie masz pojęcia, "co działam". Wiadomo - nie jest to kolejny sensacyjny artykuł z polki(at).pl, czy onet, tylko faktyczne badania, nudny tekst, tabelki, etc. Mogłeś zauważyć, że ten temat to nie jest to też jakieś biadolenie, czy dramy. Ot - badanie. Naukowe. Każdy ma jakieś hobby, ja do kawusi lubię sobie czytać badania. Niekoniecznie z dupy, choć medyczne też lubię.
 13. "The current research tests the hypothesis that women have an evolved mate value calibration adaptation that functions to raise or lower their standards in a long-term mate according to their own mate value. A woman's physical attractiveness is a cardinal component of women's mate value. We correlated observer-assessed physical attractiveness (face, body, and overall) with expressed preferences for four clusters of mate characteristics " https://journals.sagepub.com/doi/full/10.1177/147470490800600116 Im wyższa atrakcyjność kobiet, tym rosną ich wymagania wobec potencjalnych partnerów. Ale rosną nierównomiernie. Niektóre wymagania rosną bardziej, inne mniej. Im bardziej atrakcyjna kobieta, tym bardziej w dupie ma to , czy facet jest: - inteligentny - lojalny - dobry i wyrozumiały - ambitny - oddany i wierny - ma dobry status społeczny Natomiast wraz z atrakcyjnością kobiety rośnie zapotrzebowanie na takie cechy , jak : - pragnienie domu i dzieci - seksowność - stabilność emocjonalna - atrakcyjność fizyczna - wiek (starszy) - lubi dzieci - sprawny fizycznie - dobrze zarabia - wyższe wykształcenie - dobrze wygląda - męski - potencjalna zdolność zarobkowa *odnośnie dzieci - o ile kobieta chce mieć dzieci Wnioski : Czarowanie na Woody Allena zdarza się tylko na filmach - intelektualista to najwyżej taki Clark Kent, albo Bruce Wayne. Spermienie i podbijanie ego laskom nadmiernymi komplementami może mieć jedynie zgubne skutki, jeśli samemu nie podnosi się jednocześnie cech fizycznych, wyglądu i zarobków.
 14. No nic dziwnego, skoro jednak jest to spore przestawienie przemysłu, i to takie, że skutkuje też problemami z eksportem i bardzo ciężkim uzależnieniem surowcowym. Niemcy to tysiąc trybów Gesellenschaftów, przemysłowych, branżowych, rzemieślniczych, pracowniczych, oni bardzo niechętnie przyjęli to ekololo-pierdololo, łyknęli tylko po zapewnieniu, że będą liderować tej rewolucji i rząd niemiecki załatwi przez UESSR, że cały świat będzie łykał dokładnie niemieckie patenty i produkty. Niestety, ale pierwsza wizyta Macrona w tej sprawie nie zaowocowała sukcesem - dziadzio Biden przyznał, że zielona rewolucja jest fajna i ok, i trzeba ją robić. Następnie pomachał bilionami $$, które USA mają w to wtłoczyć. A na koniec dodał - że USA będą wspierać zielone firmy, ale amerykańskie, i jak Europa coś chce, to może podwykonawstwo robić. Spowodowało to pewną panikę, ale i usztywnienie stanowiska Niemiec w innych sprawach, m.in wizyty w Pekinie, spokojne dalsze prowadzenie rozmów z Putinem. A, bodajże z inicjatywy Włochów , UESSR wrzuciło koncept na "rozliczenie i rewizję zielonych polityk pomiędzy 2026-2028". Już kombinują furtkę. Może się okazać, że Polska, jeden z wiodących producentów baterii EV, w 2028 będzie "wiodącym trucicielem Europy, wykorzystującym dzieci w Kongo do swoich zbrodniczych praktyk gospodarczych". Nie takie fikołki UESSR robiło.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.