Skocz do zawartości

Podbijanie laskom ego


Rekomendowane odpowiedzi

Autorze po pierwsze temat przypomina trochę szyderę i trollowanie chłopaków, którzy mają mniejszą świadomość co to jest kobieta, jak działa i czego chce.

To nie ich wina, że tego nie wiedzą bo nikt im o tym nie powiedział i nie mają doświadczenia w sprawach damsko-męskich. 

Nie uczy się tego w szkole, życiu, nie przekazują tego również rodzice czy społeczeństwo.

Dlatego bądź wyrozumiały i staraj się im to wytłumaczyć nie atakując ich przy tym.

Jeżeli nie będą chcieli cię słuchać odpuść bo na silę nikogo do niczego nie przekonasz.

 

Co do rezerwatu to specyficzne miejsce i nie traktuj tego poważnie.

Miejsce to jest testem tego jak zachować się, rozmawiać, odbijać piłeczki z kobietami.

Jeżeli chłopaki chcą to niech sobie rozmawiają co im ślina na język przyniesie, to ich sprawa. 

Sami wpierw muszą doświadczyć i przekonać się a dopiekanie im w niczym nie pomoże.

 

Jest wiele tematów a te, które cię nie interesują, irytują omijaj bo nie warto robić burzy.

Na forum jest wielu ludzi o różnych poglądach, charakterach, doświadczeniu bądź jego braku.

Najważniejsze by sobie pomagać, wspierać, tłumaczyć, rozmawiać merytorycznie i zaakceptować, że ktoś może być inny.

 

 

PS. Panowie zwłaszcza nowi userzy  @sleepy_hollow @Denzel @I1ariusz bo widzę

po raz kolejny nie obrzucajcie się wzajemnie mięsem i nie przedstawiajcie naszego forum

w złym świetle.

Prywatne animozje zostawcie dla siebie a jak macie zły humor bo zimowa aura nie sprzyja 

to zróbcie sobie przerwę od forum i wróćcie kiedy ochłoniecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Iceman84PL napisał:

Autorze po pierwsze temat przypomina trochę szyderę i trollowanie chłopaków, którzy mają mniejszą świadomość co to jest kobieta, jak działa i czego chce.

To nie ich wina, że tego nie wiedzą bo nikt im o tym nie powiedział i nie mają doświadczenia w sprawach damsko-męskich. 

Nie uczy się tego w szkole, życiu, nie przekazują tego również rodzice czy społeczeństwo.

Dlatego bądź wyrozumiały i staraj się im to wytłumaczyć nie atakując ich przy tym.

Jeżeli nie będą chcieli cię słuchać odpuść bo na silę nikogo do niczego nie przekonasz.

 

Co do rezerwatu to specyficzne miejsce i nie traktuj tego poważnie.

Miejsce to jest testem tego jak zachować się, rozmawiać, odbijać piłeczki z kobietami.

Jeżeli chłopaki chcą to niech sobie rozmawiają co im ślina na język przyniesie, to ich sprawa. 

Sami wpierw muszą doświadczyć i przekonać się a dopiekanie im w niczym nie pomoże.

 

Jest wiele tematów a te, które cię nie interesują, irytują omijaj bo nie warto robić burzy.

Na forum jest wielu ludzi o różnych poglądach, charakterach, doświadczeniu bądź jego braku.

Najważniejsze by sobie pomagać, wspierać, tłumaczyć, rozmawiać merytorycznie i zaakceptować, że ktoś może być inny.

 

 

PS. Panowie zwłaszcza nowi userzy  @sleepy_hollow @Denzel @I1ariusz bo widzę

po raz kolejny nie obrzucajcie się wzajemnie mięsem i nie przedstawiajcie naszego forum

w złym świetle.

Prywatne animozje zostawcie dla siebie a jak macie zły humor bo zimowa aura nie sprzyja 

to zróbcie sobie przerwę od forum i wróćcie kiedy ochłoniecie.

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolego - święta racja. Kończę te przepychanki słowne. Skupiam na czytaniu forum i dawaniu wsparcia w Świeżakowni bo tam potrzeba kroplówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Iceman84PL napisał:

...

Jest wiele tematów a te, które cię nie interesują, irytują omijaj bo nie warto robić burzy.

Na forum jest wielu ludzi o różnych poglądach, charakterach, doświadczeniu bądź jego braku.

Najważniejsze by sobie pomagać, wspierać, tłumaczyć, rozmawiać merytorycznie i zaakceptować, że ktoś może być inny.

 

PS. Panowie zwłaszcza nowi userzy  @sleepy_hollow @Denzel @I1ariusz bo widzę

po raz kolejny nie obrzucajcie się wzajemnie mięsem i nie przedstawiajcie naszego forum

w złym świetle.

Prywatne animozje zostawcie dla siebie a jak macie zły humor bo zimowa aura nie sprzyja 

to zróbcie sobie przerwę od forum i wróćcie kiedy ochłoniecie.

Tego właśnie bym sobie życzył - merytorycznej dyskusji, a nie wyzywania mnie bezmyślnego od simpów. Dawno już bym skończył temat z mojej strony, ale ktoś tutaj co rusz powracał żeby mnie i innych upokarzać. Ja z mojej strony kończę teraz i wolę się udzielać na forum w bardziej produktywny sposób.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Denzel napisał:

Weź się już nie błaźnij frendzlu....😂

Chuj cię obchodzi kogo pytałem i o co pytałem.

Jak odblokuję PW będę pisał do kobiet i chuj ci do tego.

 

1 godzinę temu, Denzel napisał:

Jeszcze raz...po raz kolejny przypominam ci frendzlu że nie jestem twoim kolegą.

Za Aushwitz przeprosiłem i poprosiłem o usunięcie tematu więc o ch...ci do mnie chodzi?

 

1 godzinę temu, Denzel napisał:

Mariusz Bo Ten frajer umie tylko obgadywać i czepiać się innych a sam siebie nie widzi.

 

Godzinę temu, Denzel napisał:

Spierdalaj pajacu. 

 

Godzinę temu, Denzel napisał:

Możesz mnie co najwyżej cmoknąć w beret synu wiatru i kurzu tzw. tumanie.

Sajonara dzbanku

Kolego, uspokój się bo szybko poleci ban.

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak kończąc wątek - wiecie Panowie co jest gorsze od napalonego faceta - napalona lesbijka.

Koleżanka w bloku taka parkę miała lesbijek - jedna agresywny wygląd i chód na chłopa a jak widziała zgrabne babki to śliniła się i mierzyła jak to ona określiła gorzej niż pedofil dziecko.

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.