Skocz do zawartości

Polska odpowiedź na Conchite Wurst


Assasyn

Rekomendowane odpowiedzi

No tak, ten ładna chłopak jedzie na Eurowizje...

Cóz, nie jestem nostradamusem, ale podejrzewam ze Szpak wygra Euroburdel

..

Nie ze wzgledu na piosenke, ale ze wzgledu na styl...Takze Panowie, promowanie dewiacji, zboczen i innych karykatur w modzie...

Najpierw Pan/i Wurst, teraz Szpak, jako idealna ideologiczna odpowiedź a wlasciwie kolejny element ukladanki w tej szopce...

 

 

http://www.radiozet.pl/Rozrywka/O-tym-sie-mowi/Eurowizja-2016.-Michal-Szpak-jedzie-na-Eurowizje-00019689

Edytowane przez Assasyn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie ze wzgledu na piosenke, ale ze wzgledu na styl...Takze Panowie, promowanie dewiacji, zboczen i innych karykatur w modzie...

 Nie rozumiem o co chodzi. Michał Szpak promuje jakiś ruch LGBT czy jakieś zboczenia? Coś mnie ominęło ? Mógłbyś przybliżyć te sytuacje? Jeżeli tak to trochę lipa, bo pokładałem w nim spore nadzieje, albowiem utalentowany chłopak z niego.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TasteThePain napisał:

 Nie rozumiem o co chodzi. Michał Szpak promuje jakiś ruch LGBT czy jakieś zboczenia? Coś mnie ominęło ? Mógłbyś przybliżyć te sytuacje? Jeżeli tak to trochę lipa, bo pokładałem w nim spore nadzieje, albowiem utalentowany chłopak z niego.
 

Nie dostrzegajac tej "promocji" stylu, osoby jaką jest Pan Szpak jestes w gronie ludzi którzy popieraja coś takiego...No bo skoro nic nie dostrzegasz to znaczy że Ci pasi...

Utalentowany czy nie? Pewnie tak...Aczkolwiek nigdy jego nie sluchalem, nie mniej jednak w swoim poscie nie skrytykowalem a nawet nie wspomnialem o jego zdolnosciach woklanych, bo nie o tym jest mój temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Nie dostrzegajac tej "promocji" stylu, osoby jaką jest Pan Szpak jestes w gronie ludzi którzy popieraja coś takiego...No bo skoro nic nie dostrzegasz to znaczy że Ci pasi...


Co mi pasi rzekomo? Nie podałeś żadnych argumentów, ale już zdążyłeś mnie wrzucić do worka zboczeńców i dewiatów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TasteThePain napisał:

 

 

Przed chwilą, TasteThePain napisał:


Co mi pasi rzekomo? Nie podałeś żadnych argumentów, ale już zdążyłeś mnie wrzucić do worka zboczeńców i dewiatów?

Koncowa część Twojego postu jest odpowiedzia na część początkowo ?

To jest argument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasuje mi promocja chorych zboczeń, daleko mi od tego. Niemniej jednak nadal nie rozumiem o co chodzi z tym stwierdzeniem, że wygrana Szpaka jest promocją zboczeń? Trochę poszukałem po internecie, ale nigdzie nie ma informacji potwierdzających, że Szpak jest homosiem, pedofilem albo trans, albo żeby robił jakieś publiczne orgie. Domyślam się, że chodzi o to, że facet ma za mało testosteronu, ale czy to jest równoznaczne ze zboczeniem? Nie wydaje mi się. Przecież nie będziemy zabijać facetów, którym nie rosną włosy na klacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To podam Ci argument kolejny, bo widze że jeszcze nie łapiesz...

Koleś nazywa sie MICHAŁ SZPAK...Michal jest męzczyzna, tak mniemam, czyli powinien wygladac jak mezczyzna, zachowywac jak mezczyzna i ubierac jak mezczyzna...

Ja nie dostrzegam w nim zadnejnz w/w...Wrecz przeciwnie, i to wlasnie jest promowanie jak okresliles "Chorych zboczen" kwestia jego orientacji seksualnej, to sprawa drugorzędna. Uprzedzam i odpowiadam na Twoje kolejne pytanie, moze nie powinno sie oceniac ludzi po wygladzie zewnetrznym, co kto komu prawda? No wlasnie, nie reagujac na tego typu dewiacje pt Szpak, dajemy przyzwolenia na tego typu akcje, dzieki temu mamy coraz wiecej takich "Ono". Druga sprawa, Szpak jest popularny, to oddzialywuje na mlodziez, a nie od dzis wiadomo ze mlodziez bardzo czesto dostosowuje sie do idoli z TV, kolo sie zamyka ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy, że ogolilibyśmy go na łyso, przecinek w wypowiedzi zastąpili słowem "kuźwa", zapisali na siłkę,  kupili patriotyczną odzież i mielibyśmy stereotypowego prawdziwego mężczyznę, a do tego wzór dla młodzieży. Nie, nie mielibyśmy, bo i wtedy zawsze się znajdzie jakaś luka i ktoś kto jest specjalistą od oceniania kto jest prawdziwym mężczyzną, a kto nie, znajdzie dziurę w całym i zrobi z niego pedała. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale ja osobiście nie jestem w stanie wyolbrzymić sprawy do tego stopnia jak ty. Dla mnie to po prostu kreacja artystyczna, taką sobie wybrał i mam do tego dystans. Facet jest niegroźny dla społeczeństwa.

Cytat

No wlasnie, nie reagujac na tego typu dewiacje pt Szpak, dajemy przyzwolenia na tego typu akcje, dzieki temu mamy coraz wiecej takich "Ono"


Na pewno codziennie mierzy się z ogromna nienawiścią skierowaną w jego stronę przez "prawdziwych". Tego możesz być pewien. Wybierając taki styl bycia, na pewno nie ma kolorowo, więc na Twoim miejscu nie martwiłbym się o to, że nikt mu nie dowali :)

Cytat

Szpak jest popularny, to oddzialywuje na mlodziez, a nie od dzis wiadomo ze mlodziez bardzo czesto dostosowuje sie do idoli z TV, kolo sie zamyka ?


Dokładnie. Co to by było jakby młodzież naśladowała swojego idola i uczyła się od niego uczyć śpiewać, tworzyć, mieć ambicje i być sobą. To byłoby straszne !

Wolę jego niż jakąś agresywną patole, bo nienawiścią i agresją jeszcze nikt nigdy nie zbudował nic wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, TasteThePain napisał:

Czyli wystarczy, że ogolilibyśmy go na łyso, przecinek w wypowiedzi zastąpili słowem "kuźwa", zapisali na siłkę,  kupili patriotyczną odzież i mielibyśmy stereotypowego prawdziwego mężczyznę, a do tego wzór dla młodzieży. Nie, nie mielibyśmy, bo i wtedy zawsze się znajdzie jakaś luka i ktoś kto jest specjalistą od oceniania kto jest prawdziwym mężczyzną, a kto nie, znajdzie dziurę w całym i zrobi z niego pedała. Rozumiem Twój punkt widzenia, ale ja osobiście nie jestem w stanie wyolbrzymić sprawy do tego stopnia jak ty. Dla mnie to po prostu kreacja artystyczna, taką sobie wybrał i mam do tego dystans. Facet jest niegroźny dla społeczeństwa.


Na pewno codziennie mierzy się z ogromna nienawiścią skierowaną w jego stronę przez "prawdziwych". Tego możesz być pewien. Wybierając taki styl bycia, na pewno nie ma kolorowo, więc na Twoim miejscu nie martwiłbym się o to, że nikt mu nie dowali :)


Dokładnie. Co to by było jakby młodzież naśladowała swojego idola i uczyła się od niego uczyć śpiewać, tworzyć, mieć ambicje i być sobą. To byłoby straszne !

Wolę jego niż jakąś agresywną patole, bo nienawiścią i agresją jeszcze nikt nigdy nie zbudował nic wartościowego.

Jesli dla Ciebie wzorem jest wlasnie ktos taki jak łysy dres to nie ma sprawy...Hue hue, zart...

Taka kreacja? Wybral sobie? No ok, niech mu tam bedzie, ale wiesz...jakis powod ze cos takiego wybral zawsze jest...Conchita Wurst gez musial miec jakis powod zeby tak wygladac...

 

No wiesz, wszystkim nie dogodzisz...?

 

Hehehe, widze ze dalej brniesz w zaparte, nie czytasz moich postow dokladnie, nie zarzucilem mu ani razy braku zdolnosci wokalnych, chodzilo mi bardziej o "sciaganie" wizerunku, co by to bylo jakby co drugi spotkany na ulicy wygladal by jak Szpak? Ja mysle ze spoleczenstwo by reagowalo...

To tak jak w tej anegdocie, kure przebrali za papuge, wrzucili do kurnika i zostala zadziobana...

 

Szpak a najlepiej to Conchita tez jest agresywny/a, w tym sensie ze promuje i narzuca styl ktory jest, sam rozumiesz, troche pojebany...Agresywne promowanie badz narzucanie takiego wizerunku w mediach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, ten cały Conchita to jest chyba znany z tego, że jest.... znany. Sztucznie, przez przypadek wyniesiony, gwiazda jednego dnia i tyle. Wszyscy już o nim zapomnieli. Widziałeś kiedyś młodych facetów ubierających się jak on? Bo ja też nie.

Czytam Twoje posty bardzo dokładnie, inaczej dyskusja nie miałaby sensu, nie osądzaj mnie tak :P Tak jak mówiłem, ja rozumiem o co Ci chodzi, ale nie jestem w stanie podnieść tego do takiej rangi, aby wyobrażać sobie, że co drugi tak będzie chodził, bo żaden nie będzie tak chodził, jestem pewien. Michał Szpak jest już jakiś czas znany, ale jakoś nie widzę, aby faceci się na nim wzorowali i nigdy się nie doczekam. Ty też zresztą. Taki skrajny przypadek nie może stać się normą. O to się nie martwię.

Idąc tym tropem bardziej groźni są modele jak Rafał Maślak czy Maciej Musiał, którzy niby są hetero, niby mają powodzenie u kobiet, ale ich styl bycia jest strasznie zniewieściały i o ile nie jesteś gwiazdą i tym samym nie broni Cię status społeczny, to kopiując ten ciotkowaty styl, w relacjach damsko-męskich czeka delikwenta jedynie friendzone, mentalna stulejka i kompleksy. To są realni liderzy modowi  na których wzoruje się co drugi młody facecik. Diabeł tkwi w szczegółach moim zdaniem, a nie w takich skrajnych przykładach jak Szpak, bo jego nikt nie bierze na poważnie w tych kwestiach. Jest jak ciekawostka i tyle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, juz zaczynasz pisać jak czlowiek ? Jest znany z tego ze jest znany, praktycznie z dnia na dzien, nie zastanawialo Ciebie dlaczego? No wlasnie...

 

Absolutnie Ciebie, istoty ludzkiej nie oceniam, bo kim ja jestem?

Ocenic moge jedynie Twoje wpisy i argumenty...

 

Bo Szpak jest z Polski, tu tego typu akcje dewiacje sa na szczescie szybko sprowadzane do parteru, zobaczymy jak długo...

 

Każdy sztucznie promowany "ktoś" w mediach jest promowany po cos, najczesciej dostają sie tam ludzie którzy toleruja zachowania typu

 

LGBT

Zwiazki jednoplciowe

Gender nie gender

Hedonistyczne podejscie do zycia

Bazowanie i promowanie najnizszych instynktów

Media to ogromna sila destabilizacji i kondycji moralnej spoleczenstwa, pokazywani są Ci ktorzy w jakis sposob moga wplynac na dokrecenie śruby...

 

Zadales pytanie czy widzialem podobnie ubierajacychbsie fo Pani/a Wurst?

Odpowiedz tak; Wurst to Austria, swiat "Zachodni" W tym ze swiecie mieszkam jakis czas i uwierz mi na słowo ze podobnych dewiantów, kolorowych nie wiadomo co, spotykam czesto na ulicach brytyjskich i belgijskich miast ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Każdy sztucznie promowany "ktoś" w mediach jest promowany po cos, najczesciej dostają sie tam ludzie którzy toleruja zachowania typu

 

LGBT

Zwiazki jednoplciowe

Gender nie gender

Hedonistyczne podejscie do zycia

Bazowanie i promowanie najnizszych instynktów

Media to ogromna sila destabilizacji i kondycji moralnej spoleczenstwa, pokazywani są Ci ktorzy w jakis sposob moga wplynac na dokrecenie śruby...


Zależy jakiej telewizji. Myślisz, że w telewizji Republika albo Trwam, albo teraz TVP tacy są promowani? ;) Raczej zupełnie inni, ale moim zdaniem wcale nie lepsi.

 

 

 

Cytat

Zadales pytanie czy widzialem podobnie ubierajacychbsie fo Pani/a Wurst?

Odpowiedz tak; Wurst to Austria, swiat "Zachodni" W tym ze swiecie mieszkam jakis czas i uwierz mi na słowo ze podobnych dewiantów, kolorowych nie wiadomo co, spotykam czesto na ulicach brytyjskich i belgijskich miast ?

Myślisz, że 20 lat temu nie było na zachodzie ludzi, którzy się tak ubierali ? Tylko teraz jest taki trend? I akurat od Eurowizji? Przecież nieważne jakie rządy są prawicowe, czy lewicowe, zboczeńcy byli i będą. Wątpie aby teraz to się raptem zmieniło. Po prostu w dobie internetu, jedynym niezależnym medium, informacje o takich występkach są na wyciągniecie ręki. Kiedyś jak radia i telewizja dyktowały Ci co masz usłyszeć i widzieć, wiele rzeczy było zamiatanych pod dywan, ukrywanych, ale to nie znaczy że takich rzeczy nie było już kiedyś, bo były. Zawsze będzie jakiś malusieńki odsetek takich ludzi, jakie czasy by nie były, ale to nie może być tak, że co drugi będzie wyglądał jak Szpak. Choćby ustawowo chcieli to wprowadzić, a kto się nie dostosuje to kara śmierci.

Dla mnie to tylko i wyłącznie kolejny wyolbrzymiony temat. Tania sensacja. Polacy dostali od mediów temat do dyskusji, a w tym czasie w rządzie pewnie przepychają jakieś "niewygodne" ustawy. Nie widzę innej opcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież większość kawałków na tym czymś nie jest wcale związane z muzyką więc nawet nie wartosię do tego odnosić.
Eurowizja to na dobrą sprawę cyrk, także wysłanie tam klauna jest w pełni uzasadnione.

 

aha i żebym nie wyszedł na homofoba, ksenofoba itp. Bo liczy się równość!

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.