Skocz do zawartości

Jakie cechy lub zachowania a może specyficzne "wierzenia" w płci PRZECIWNEJ was smucą czy też ranią?


Rekomendowane odpowiedzi

@Wielokropek

 

Wiesz co, nie nie mogę się na to zgodzić byś trwoniła na mnie swój czas. Bo jeżeli to tak jest rozbudowane to nie mam serca o takie coś prosić i nawet bym nie chciał bo źle bym się czuł - autentycznie.

 

Natomiast jest jedna sprawa, która mi i innym się może przydać a mianowicie jakiś krótki poradnik mniej więcej jak się zabrać za to i tak by można sobie było mniej więcej samemu ogarnąć podstawy. Widzisz ja nie wiedziałem, że mam tego skropiona w ascendencie a to jest ważne. Widzę, że jest jeszcze księżyc i descendent i chyba to też jest ważne ale jak to dalej czytać?

Może po prostu byłabyś tak uprzejma i rozpisała mniej więcej gdy zrobimy już sobię tą grafę z tej stronki na co zwracać uwagę i jakieś odnośniki do tego? Myślę, że to by było świetne.

Niech ludzie sobie pomogą Ci, którzy wykarasjaką chęci  imyślę, że możesz być takim kluczem dla ich pomoc. To by pomogło bardziej niż prywatna rozpiska dla mnie. Oprócz zaoszczędzonego czasu to skorzystają sobie inni w tym i ja sam. Nie musi to być wielkie, w gruncie rzeczy im prościej tym lepiej.

 

Ale to faktycznie jak znajdziesz sobie chęci, nic na siłę - nie pali się.

 

P.S przy okazji taką stronkę widzę i może być pomocniczna:

 

https://www.ofeminin.pl/horoskopy/czym-jest-ascendent-slonce-i-ksiezyc-jak-czytac-horoskop-podstawy-astrologii/3fh3rtx

Edytowane przez SzatanK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.