Skocz do zawartości

Wyszłam za mąż dla pieniędzy.....


Rekomendowane odpowiedzi

22 minuty temu, Libertyn napisał:

I brak dzieci. Nie zapominaj. 

To nie zapomnienie - dzieci nie są tu celowo wymienione jako problem, gdyż część mężczyzn chce je mieć i wychowywać.

 

Przy okazji, jeżeli już mówimy o liczbie mnogiej, to najlepiej nie więcej niż jedno na jedną partnerkę.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Gościu napisał:

To nie zapomnienie - dzieci nie są tu celowo wymienione jako problem, gdyż część mężczyzn chce je mieć i wychowywać.

Ale bez związku i mieszkania razem to niemożliwe. 

47 minut temu, Gościu napisał:

Przy okazji, jeżeli już mówimy o liczbie mnogiej, to najlepiej nie więcej niż jedno na jedną partnerkę.

Tak. i pewnie jedno na partnera. Pani chce 2? To jedno od @Gościu, drugie od randoma.
I @Gościu się zgodzi o ile nie jest hipokrytą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, zychu napisał:

Bidulka. Chciała chłopa wyruchać, a chłop wyruchał ją.

 

I to podwójnie 🤣

2 godziny temu, bassfreak napisał:

Niektóre baby jak takie małe dzieci we mgle.

 

 

Niektóre??

 

1. Aj rozwiodłam się i teraz nie mam gdzie mieszkać

2. Aj rozwiodłam się i miałam być wolna, rozchwytywana a kasa miała się lać strumieniami a tu tylko bolce na dwa razy albo nieudaczniki

3. Aj rozwiodłam się i jestem bez pracy ... co ja teraz mam robić?? Przecież nie pójdę pod latarnię jestem wartościowa przecież

4. Aj rozwiodłam się i kochane alimenciki się niedługo skończą, co ja zrobię, za co będę żyć. Będę się musiała dzieciom zwalić na głowę, przecież ja taka biedna. Pewnie spierdolę dzieciom życie żądając od nich wiecznie kasy bo mamusia nie ma na chlebek. Bedę udawała, że jestem ciężko chora to szybciej dadzą kasę

5. Aj rozwiodłam się, bo mam od dzieciństwa fazy maniakalno depresyjne, ale teraz wszystkim mówię, że jestem zdrowa i genetyczna nieuleczalna choroba na którą cierpiałam od dzieciństwa zniknęła jak się wczoraj obudziłam. I też napisałam o moim szczęściu do sądu w czasie rozwodu i mi uwierzyli razem z cymbałami z OZSS. A mogłam iść na ugodę i dostać rentę "na głowę" bo mam niezłą dokumentację leczenia psychiatrycznego bo moje koleżanki maja takie renty i ciągną jakoś.

6. Aj rozwiodłam się i mam problem bo od 10 lat nie spłacam kredytu hipotecznego i już sie długu nazbierało 60 tys zł. Co robić, co robić. A przecież ja taka zajebista i wszyscy powinni za mnie płacić,  a nikt nie chce.

 

 

Niektóre???

 

  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Libertyn napisał:

Ale bez związku i mieszkania razem to niemożliwe. 

Masz podane "małżeństwo" nie związek, nieformalny możesz mieć o ile nie zmieni się prawo jak na zachodzie "fałszywe zeznanie i jesteś uznany mężem" :D

Natomiast "wspólny" lokal lub mieszkanie u mężczyzny to samobój, inne opcje typu u kobiety lub na wynajmie ujdą.

 

Cytat

Tak. i pewnie jedno na partnera. Pani chce 2? To jedno od @Gościu, drugie od randoma.
I @Gościu się zgodzi o ile nie jest hipokrytą

Piszesz jak rasowa siostra próbująca postawić znak równości pomiędzy mężczyzną i kobietą - nie ma nic takiego i raczej nie będzie :D 
Jeżeli madka wyalienuje dziecko, to można zajać się drugim z inną kobietą (pierwsze niestety idzie przez madkę "na straty").

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomniała mi się historia jak to dwie panie, z wyglądu nie pustelniczki ani nie zakonnice, przyszły do kantoru wymiany walut, jedna z nich miała kilka banknotów z egzotycznymi napisami i wysokimi nominałami. Po obejrzeniu banknotów, gość z okienka stwierdził, że wszystkie te banknoty razem to na nasze będzie 3,50 PLN.

 

- Eeeeee, Kryśka ja nie mogę! Wygląda na to, że dałaś dupy za 3,50!

- Wychodzi na to, że zostałam zgwałcona.

  • Haha 10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.