Skocz do zawartości

Silne, niezależne wyzwolone kobiety - jak to wygląda w rzeczywistości


Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio zmuszony czynnikami zewnętrznymi (L4 - o tym napiszę jak się sprawy zakończą) zapełniam czas Youtubem. Trafiłem na fajny kanał o mężczyźnie z ojcem, którzy budują drewniany dom w leśnej głuszy.

 

Pokazane jest od samego początku do niemalże końca, Dom wygląda fantastycznie wraz z przyległościami.

 

I tak oglądam i oglądam poszczególne odcinki i tylko oni dwoje - ojciec i ten mężczyzna. Na sam koniec budowy i urządzeniu "lokalu" wprowadzana jest pańcia z dzieckiem -dwie miłości w jego życiu.

 

Przez całą budowę pracował sam z ojcem. Pańcia przyszła na gotowe.

 

Nigdzie nie było widać aby pańcia rąbała drewno, cięła deski, itd itp. a przecież jako silne niezależne wyzwolone kobiety to powinny się tym zajmować bez problemu.

 

No jak, w tych czasach taki faszystowski i patriarchalny podział ról nie przystoi.

 

Ktoś powie, że pańcia słaba i nie ma mięśni. Droga otwarta na siłownię, może pańcia tam zdobyć tężyznę fizyczną. Przecież mężczyzna, który nie ćwiczy również nie ma mięśni.

 

Na tym przykładzie widać kto buduje cywilizację, zapewnia ochronę, dach nad głową i warunki przetrwania - i nie są to pańcie.

 

Współczesne trendy formatujące mężczyzn na peezdy, po prostu działają na szkodę samych kobiet, które nie mają oparcia w mężczyźnie z koczkiem na głowie, tatuażem na dupci i szafką pełną kosmetyków.

 

Potem takie pańcie rozgłaszają, że nie ma prawdziwych mężczyzn i nie mają kogo wybrać na męża.

 

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, rarek2 napisał:

Przez całą budowę pracował sam z ojcem. Pańcia przyszła na gotowe.

 

Nigdzie nie było widać aby pańcia rąbała drewno, cięła deski,

 

Jeden z moich ulubionych kanałów ma podobną tematykę. Tam człowiek buduje sam, gdzieś w dziczy. 

Kiedyś się zdziwiłem, bo dotarła do niego żona z corkami w odwiedziny, na święta. 

 

Nie wiem co stoi za takim stanem rzeczy, ale po liczbie wyświetleń obu kanałów można wnioskować, że Panowie mieli świetny pomysł i utrzymują się z hobby.

Do domów rodzinnych, mogących być całkiem blisko, mogą zaglądać nawet codziennie, bądź weekendami.

 

Gdybym się zdecydował w taki sposób spędzać swój czas (a cholernie mnie to pociaga, choć bez nagrywania jak wbijam kazdy gwoźdź;), też wolałbym być w tym lesie samemu i ewentualnie mieć gdzie wracać po ciężkim dniu lub na weekend, niż doglądać czy mi się kobieta nie pocięła jakimś ostrym narzędziem, nie zrobiła sobie krzywdy na budowie. 

Wydaje mi się że to mamy w genach- chcemy się trudzić, pocić i zdobywać, czasem w ciężkich warunkach, ale też chcemy móc wracać do domu gdzie jest czysto, miło, ciepło i przyjemnie. Tam ładować baterie. 

 

Jednemu wystarczy raz na kilka tygodni, inny potrzebuje codziennie. A żony w tym czasie też mają swoje zajęcia. A przynajmniej mieć powinny. 

 

Jeszcze jedna sprawa. Patrząc na to jak urządzony jest dom na pokazanym przez Ciebie filmiku, to będzie domek wypoczynkowy a nie chata do  życia. 

Wtedy układ byłby inny, część sypialniana powinna być na górze. Na dole miejsce byłoby potrzebne na część dzienną i "roboczą".

 

 Czyli tutaj chodzi bardziej o kanał YouTube i budowanie czegoś do spędzania wolnego czasu, może też pod wynajem. Główny dom już gdzieś jest. 

 

 

Kanał, o ktorym wspominałem: 

 

https://m.youtube.com/c/ShawnJamesMySelfReliance/featured

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kobiety zamiast chodowac sobie przysłowiowe "jaja" powinny wyhodować sobie wdzięk... 

 

Mało jest kobiecych kobiet a taka zmysłowa kobieta jest mega atrakcyjna jak dla mnie. 

 

 

Był tu gdzieś fajny temat na temat równego wkładu w związek. 

 

Ja po jego przeczytaniu zacząłem robić wrzutki przy okazji pępkowego. 

Ostatnio seria bombelkow u różnych znajomych więc ściskam kumpla i jego dziewczynę i mówię "urodziliśmy to dziecko" 🤣🤣🤣🤣🤣

Samiczki widać że oburzone 😁

Na co ja odpowiadam że wy wszystko wspólnie, mieszkanie, samochód więc dziecko też razem xD

  • Like 3
  • Dzięki 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, rarek2 napisał:

Pańcia przyszła na gotowe.

Facet zaprasza facetke do swojej rzeczywistości....Tak było jest i będzie.

A meN.

....przerosnięty hlooopaczek ma rzeczywistość w srajfonie i tam niedorozwinięte julkikulki.

Czyli dynda w chmurze.

 

Tak bez pierdololo NIE POLECAM aby samica brała czynny udział w KONSTRUKTACH/PROJEKTACH/WYTWÓRCZOŚCI REALNEJ.....trują dupę, jazgoczą i wszystko psują ZANIM zbudują....A tempo często spada wielokrotnie.

 

WIKINGOWIE byli w Ameryce przed columbem....TERAZ TEŻ ODKRYWACIE AMERYKĘ NA NOWO?   

 

Rdzenni amerykanie (indianie) też.

I co?

Pstro.....wzięło się i zdechło.

 

Edytowane przez Tornado
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.