Skocz do zawartości

Cześć


MariuszP

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, nie wiedziałem wcześniej o istnieniu tego forum, wczoraj tu trafiłem przez przypadek oglądając na YouTube jeden film Marka. Imię jak w nicku, w tej chwili jeszcze w małżeństwie od blisko 20 lat, całą historię opisałem w wątku. Moja droga psychicznego znęcania się przez żonę trwa z przerwami 2 lata (wcześniej było wszystko ok), teraz już jestem na wylocie. Przechodziłem w tym czasie różne stany, aż w końcu odbiłem się od dna (tak myślę) i na nowo zaczynam ogarniać rzeczywistość. W międzyczasie przyswoiłem tyle mądrości internetowych od pseudopsychologów, ale też i od tych profesjonalnych, że w końcu łeb spuchł mi jak wiadro, myślę że spokojnie mógłbym teraz podchodzić do doktoratu ze związków kobieta/mężczyzna. Z tych wszystkich złotych rad myślę, że najcenniejsza jest ta jedna: "Miej wyjebane, a będzie Ci dane". Pozdrawiam wszystkich.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.