Skocz do zawartości

Strefa komfortu mnie gniecie.


Rekomendowane odpowiedzi

Siemka bracia! 

 

Dawno się nie udzielałem bo zająłem się mega sobą w tamtym roku , pochwalę się , że spełniłem parę swoich najwiekszych marzeń w 2022r , odwiedziłem Amerykę południową i byłem 3 krotnie w Azji! W tym spełniłem największe z marzeń czyli zwiedziłem Japonię , wszystko na własną rękę!

 

Jestem mega usatysfakcjonowany z tego , że jak zająłem się sobą to wszystko zaczęło się układać coraz lepiej , przejrzyjcie moje posty z początku jak byłem na forum a miejsce gdzie jesteś teraz to lata świetlne , uczę się dalej języka , zdam o zdrowie , ćwiczę 6x w tygodniu , ale bez zarzynania się , co najlepsze pomimo w ciul intensywnego roku , skończyłem go z poduszką finansową w kwocie 30k zł , mam spłacone mieszkanie , ale no właśnie ale..

 

Pamiętacie akcje z mieszkaniem u mnie , bratem itp? Rodzinę wyjebalem z życia jest coraz lepiej ,ale zostały pojebane sąsiadki , to jedyny minus mojego życia toksyczne środowisko życia sąsiedzkiego , podjalem wkoncu kroki żeby sprzedać mieszkanie , mam potencjalnego kupca za kasę która chce otrzymać , tylko problem w tym że za kwotę gdzie sprzedam mieszkanie na wsi kupię jak dołożę oszczędności mala kawalerkę w mieście gdzie pracuje.

 

 I włączyła mi się mega strefa komfortu , nie chce mi się wynajac mieszkania , sprzedać mojego i szukać nowego czy dobierać kredytu , pomimo że wiem że tego potrzebuje i ruszę jeszcze dalej z życiem bo czasami czuję że jestem na skraju wykończenia przez sąsiadki w bloku i poprostu wewnętrznie czuję że to już nie mój klimat , nie potrafię się zebrać żeby dokończyć wszystkie formalności.

 

W głowie mam dziwny głos który mówi mi że coś złego się stanie , że wyląduje na bruku chuj wie co, co jest absurdalne patrząc na moją sytuację finansową i to że chce zmienić miejsce zamieszkania na lepsze. Panowie co byście doradzili , jakiś kop w dupę? To jest fascynujące że przerabiając kupę spraw w głowie w niektórych aspektach życia dalej pojawiają się dziwne krytyczne głosy , które wywołują irracjonalne leki , praca nad sobą to praca na całe życie! 

 

 

I tak mam zajebiste życie dzieki forum , i tak chce coś zmienić i znowu przyszedłem po kopa motywacji od starej i nowej załogi , dużo osobo pewnie mnie nawet nie pamięta , pozdro bracia!

  • Like 6
  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Turop napisał:

W głowie mam dziwny głos który mówi mi że coś złego się stanie , że wyląduje na bruku chuj wie co, co jest absurdalne patrząc na moją sytuację finansową i to że chce zmienić miejsce zamieszkania na lepsze.

To normalne i też tak często miałem i mam nadal, mi pomaga rozpisanie odręcznie na kartce plusów, minusów działania i na logikę wybór tego co finalnie będzie dla mnie najlepsze. Zawsze można podpytać znajomych co sadzą, ale to już w sytuacji gdzie naprawdę pusta głowa.

 

Podświadomość woli spokój i pewność, bo ma za zadanie - aby Cię uchronić, żebyś sobie normalnie żył, z kolei nowe rzeczy to wyzwanie i niepewność, stąd pewnie te rozkminy i niepokój. 

 

Przypomnij sobie wcześniejsze takie akcje, przeanalizuj co zrobiłeś i jak się skończyły. W moim wypadku "ryzyko" (tak naprawdę sam sobie to wmawiałem, że jest ryzykiem) opłacało się. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Turop napisał:

Panowie co byście doradzili , jakiś kop w dupę? T

Zamiana łeb w łeb + dopłata.

 

Sprzedanie i posiadanie wyłącznie kasy to obecnie ryzyko.

Zwłaszcza przy nadchodzącym(potencjalnym) znaczniku sprawności cieplnej domów/mieszkań.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tornado napisał:

Zamiana łeb w łeb + dopłata.

 

Sprzedanie i posiadanie wyłącznie kasy to obecnie ryzyko.

Zwłaszcza przy nadchodzącym(potencjalnym) znaczniku sprawności cieplnej domów/mieszkań.

Mało kto chce się wymienić na mieszkanie na wsi , ciężko będzie z gotówki się boje bo inflacja bardziej sprzedaż odrazu dobranie kredytu i kupno następnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.