Skocz do zawartości

Jakie uprawnienia warto zrobić?


Jan III Wspaniały

Rekomendowane odpowiedzi

@SzatanK zastanawiałem się czy dać to w inwestowanie czy zarabianie. W końcu chce zainwestować to w siebie, to poszedł w ten dział 😂. 8 tyś drogą nie chodzi i jak ktoś chce mi je dać w prezencie w postaci jakiś uprawnień, które swoją drogą mogę wyrabiać w czasie mojej pracy, bo nie wspomniałem to why not? 🙂.

 

Jutro usiądę sobie i powypisuję sobie jaki papier można ogarnąć, najlepiej na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

@SzatanK zastanawiałem się czy dać to w inwestowanie czy zarabianie

Pozostań w "inwestycje i hazard" czyli jak jest 🤣

Godzinę temu, Jan III Wspaniały napisał:

Jutro usiądę sobie i powypisuję sobie jaki papier można ogarnąć, najlepiej na miejscu.

Pewnie, mądrze 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Magos Dominus napisał:

granicą i tak będziesz musiał zrobić od nowa.

A kurs spawacza ? Popracować w zawodzie w Polsce z 2 lata, żeby zdobyć doświadczenie, potem wyjechać, zarobki wielokrotnie wyższe.

21 godzin temu, Jan III Wspaniały napisał:

Niedługo będę się żegnać z naszym pochmurnym krajem i uciekam gdzie pieprz rośnie.

Nie odpowiedziałeś mi, czy masz inżyniera z wykształcenia ? Jak masz to możesz zrobić naprawdę fajne uprawnienia i zarabiać dużo większe pieniądze niż jako wózkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Druid o spawaczu też myślę, ale rozmawiałem z ojcem i mi odradził jak chce mieć jajca zdrowe 🙂. Ponoć niezbyt dobrze organizm znosi promieniowanie ale muszę się wczytać dokładnie co i jak.

 

Nie mam inżyniera, mam wyższe po gówno kierunku i wojskowe wykształcenie. Ja nie mam aż takiego ciśnienia na kasę, bo mi jej nie brakuje. To ma być coś prostego, w miarę przyjemnego, które będzie awaryjnie.

Chyba zrobię na widłaki, te większe, ciekawsze i myślę nad żurawiami/dźwigami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy, gdzie wyjeżdzasz.

Jak na przykład, do Chorwacji, Hiszpanii, Włoch, robisz uprawnienia na instruktora nurkowania, kupujesz nierucha z garazem, w którym montujesz kompresor, do tego zestaw butli i sprzętu, mała łódka i robisz wypożyczalnię sprzętu do nurkowania. Masz ochotę, otwierasz, pakujesz ludzi na łódkę, wypływacie kawałek od plaży i kasujesz turystów za powietrze ;)  

Edytowane przez LSD
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.