Skocz do zawartości

Witam.


KrólewskiPoker

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich uczestników forum.

 

Z twórczością Marka zetknąłem się po raz pierwszy kiedy publikował jeszcze posty w komentarzach na Onecie. Prehistoria przed powstaniem ecoego i samczego runa.

 

Nie jestem internetowym wymiataczem. W życiu napisałem pewnie z 10 postów włączając w to niniejszy, więc nie będę należał do najaktywniejszych osób na forum, chociaż może od czasu do czasu się wypowiem. Rejestracja tutaj jest raczej sposobem docenienia i wyrazu szacunku przede wszystkim do założyciela tego miejsca i idei forum, a także wielu z Was którzy macie wkład w jego funkcjonowanie. Być może mój skromny datek w postaci opłaty rejestracyjnej przyczyni się, choć w nieznacznym stopniu do finansowania tego unikatowego w skali kraju miejsca. Jest to jedno z ostatnich miejsc gdzie można wymieniać się poglądami i dyskutować bez cenzury.

 

Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich i gospodarza.

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Dzięki, że jesteś, za wsparcie i dobre słowo😉

Udanego korzystania z forum, zdobywania wiedzy i być może własnych przemyśleń, którymi podzielisz się z innymi.

Edytowane przez Iceman84PL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Spokojnie napisał(a):

Witaj! W sumie ciekawe by było jakbyś rozwinął swoje zainteresowanie tematem, z czego to wyniknęło, jak Twoje relacje. Zawsze mnie zastanawia na jakim etapie swojego życia ludzie przejrzeli na oczy. 

Nie było jednego konkretnego zdarzenia, które popchnęło by mnie do zainteresowania się szeroko pojętą tematyką redpilla, jak rozwód, ciężkie rozstanie itp. Zawsze byłem dosyć ciekawski, a w tym czego nas uczą w szkole i serwują w mediach głównego nurtu coś mi nie pasowało. Szukałem wiedzy na własną rękę, ale na tamten czas były to inne dziedziny: ekonomia, historia, a nie relacje damsko-męskie, psychologia czy samorozwój . Można powiedzieć czysty przypadek. Przeglądałem komentarze pod artykułem na onecie, zauważyłem post Marka, przeczytałem, uznałem jego przemyślenia za ciekawe, bardziej na zasadzie: " no może coś w tym jest co ten facet pisze" pogrzebie głębiej, czegoś ciekawego się dowiem. I tak od tamtej pory zawsze zaglądałem na strony prowadzone przez Marka, a teraz czytuje forum. Po latach już wiem, na podstawie obserwacji bliższego i dalszego otocznia, że jednak coś w tym było co facet pisał 🙂.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemano! 😎💪

 

W dniu 20.06.2023 o 23:43, KrólewskiPoker napisał(a):

Nie jestem internetowym wymiataczem. W życiu napisałem pewnie z 10 postów włączając w to niniejszy, więc nie będę należał do najaktywniejszych

Miałem podobnie do czasu założenia konta Tutaj. Daj sobie czas na rozkręcenie się. 😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.