Jump to content

Zachodni "postęp", feminizm i "tolerancja" w praktyce


Jednorożec

Recommended Posts

Drodzy bracia i siostry!

W końcu się stało....

Wydaje się, że równouprawnieniu podporządkowane są już wszystkie grupy społeczne i cel feministek został osiągnięty.

Ale nie...

 

Została jeszcze jedna nienawrócona grupa, a mianowicie.... kobiety.

Także w imię tolerancji, nie mówi się już "wagina", tylko "dodatkowa dziura". A to po to, żeby ludzie alfabetu nie czuli się urażeni.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Pozostaje robić swoje, świat potrzebuje silnych mężczyzn. A dziwolągi wykończą się same, jak to mówią - chcącemu nie dzieje się krzywda. Są inne kraje, paszport i żegnamy Europę.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

W punkt powiedziała:

 

https://fb.watch/mI1_bp68Bj/ 

 

I zacytuję tylko Englerta.

 

Jan Englert:

"Żyjemy w czasach, w których wszyscy się obnażamy. Zupełnie bezwstydnie. I nie mówię tu o obnażeniu fizycznym, tylko psychicznym. Mam z tym prawdziwy kłopot. Internet doprowadził nas do tego, że informujemy, co jemy, co wydalamy, gdzie jesteśmy na wakacjach i o kolejnych podbojach miłosnych. Wszystko stało się własnością publiczną. Daje to złudne poczucie, że jesteśmy obywatelami świata. Że ktoś o nas usłyszy. Ścigamy się na ilość lików, na ilość followersów. To się obecnie przekłada na castingi. Niedawno jedna z moich aktorek poszła na casting. Wyszedł pan, wywołał je nazwisko i powiedział: "Proszę pani, ale pani nie ma w ogóle followersów!". 

Faktycznie nie miała, więc jej podziękowali. Casting polega teraz nie na szukaniu umiejętności, tylko polubień. Facet, który na oczach widzów zjada kocie odchody i robi inne obrzydliwe rzeczy ma pięć milionów fanów. 

Jego sprawa, że to robi, niech tam. Tyle, że ludzie z dużą liczbą followersów zarabiają krocie na kontraktach z firmami, które się poprzez nich reklamują. 

Kłopot polega na tym, że ilość zaczyna wygrywać z jakością tego, co robimy. Nie jest ważne, czy to co robimy ma wartość, tylko czy da się to komuś opchnąć. 

Poziom oferty zaczyna się dostosowywać do niewykształconej większości. Do masy. Do miernoty. 

Wszystko zaczyna równać w dół. 

Kiedyś próbowaliśmy wejść na drabiny, na których górowali mistrzowie. 

Teraz odwrotnie, mistrzom każe się schodzić w dół, żeby stali się dostępni dla tych, co stoją pod drabiną…”

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.