Skocz do zawartości

Sportowy smartłocz


ManBehindTheSun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu zegarka sportowego. Coś w stylu suunto, garmin czy coros. Ktoś z was może używał takowych i ma jakieś opinie? W internetach trochę tego jest ale nie wiadomo ile z tego to artykuły sponsorowane. Chodzi mi o coś wytrzymałego nie na zasadzie hjuałej czy samsung.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Polara. 

 

Pytanie, do czego potrzebujesz. U mnie do biegania i roweru polar wystarczy. Nawigacje ma bardzo słabą. Powiadomienia z telefonu są nieczytelne. 

 

Nie zalezalo mi na niczym innym jak treningi. Plusem jest niska waga. 

 

Porównując do garmina, to garmin ma na ogół więcej ciekawszych opcji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Garmin Instict 2. Posiadam wersję zwykłą ale jest też solar. Zegarek ładuje raz na 3-4 tygodnie. Nawet potrafi wyczuć czy piłeś piwo i wziąć pod uwagę przy ocenie regeneracji. 

Wejdz na fb na grupę Garmin Instinct Polska. Tam co chwilę jest handel prawie nowymi sztukami. Znajdziesz taniej niż w sklepie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.07.2023 o 15:23, yrl napisał(a):

Garmin Instict 2. Posiadam wersję zwykłą ale jest też solar. Zegarek ładuje raz na 3-4 tygodnie. Nawet potrafi wyczuć czy piłeś piwo i wziąć pod uwagę przy ocenie regeneracji. 

Wejdz na fb na grupę Garmin Instinct Polska. Tam co chwilę jest handel prawie nowymi sztukami. Znajdziesz taniej niż w sklepie.

Myślałem o nim. Jak wygląda tam kwestia nawigacji? Można wgrać trase z tel i pokieruje?

W dniu 15.07.2023 o 14:42, Atanda napisał(a):

Mam Polara. 

 

Pytanie, do czego potrzebujesz. U mnie do biegania i roweru polar wystarczy. Nawigacje ma bardzo słabą. Powiadomienia z telefonu są nieczytelne. 

 

Nie zalezalo mi na niczym innym jak treningi. Plusem jest niska waga. 

 

Porównując do garmina, to garmin ma na ogół więcej ciekawszych opcji. 

Właśnie po głowie mi chodzą mapy i ogólnie nawigacja. Tylko z drugiej strony na tych małych ekranach to pewnie i tak są mało czytelne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.