Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  436
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

576 Świetna

About yrl

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

586 profile views
 1. Koleżanka z pracy wpadła rano do mojego gabinetu z takim żalem że tak rzadko ją odwiedzam no to postanowiłem w wolnej chwili zajrzeć bo jednak lubimy się i nawet bywa urocza. Z 15 minut z takim zapałem opowiadała mi jakieś pierdoły a ja tylko myślałem co ja tu robię i czekałem tylko aż zadzwoni telefon żeby już sobie iść. Tu nawet nie chodzi o ten "specyficzny język" tylko te poruszane tematy. Co mnie obchodzi że ten się gniewa z tym itd. Kiedyś jedna poznana panna na Tinderze, jako że mieliśmy do siebie ponad 100km, wpadała na genialny pomysł żeby co tydzień na zmianę do siebie j
 2. Chodząc do liceum miałem swój funclub złożony z młodszych o rok i dwa lata dziewczyn. Cały czas za mną łaziły na przerwach i zaczepiały. Niektóre były brzydkie, inne nawet ładne. Żałuje jednej niewykorzystanej okazji. Była tam też taka urocza, cicha pieguska. Któregoś dnia napisała do mnie smsa zapraszając mnie do siebie na ciasto. Olałem ją ale teraz myślę że jednak musiała pokazać wtedy dużo odwagi zdobywając mój numer i pisząc smsa.
 3. yrl

  Panowie lipa

  Myślałem że to pieszczotliwe określenie sami wiecie czego 🙂
 4. Ja mam opaskę mi band 5. Budzi mnie wibracjami i przy okazji nie budzi całego domu. Dodatkowo pomoże Ci z uzależnieniem od telefonu bo powiadomienia z smsa czy messengera będą przychodziły na opaskę i jak nie będzie nic ważnego to nie będziesz sięgał po telefon. Dodatkowo smartfon może leżeć w innym pokoju co raczej też ma wpływ na zdrowie.
 5. Chodzą przecieki że jutro przedłużą obostrzenia na kolejne 2 tygodnie. Czyli pewnie wszystko ruszy dopiero od 4 maja. Jedyny plus tej całej pandemii jest taki że mam pracę rotacyjną i co 2 dzień mogę sobie odpocząć.
 6. Ty oglądasz Tracza a dla mnie główna na yt przygotowała takie coś: Tak się wkręciłem że już chyba wszystkie filmiki obejrzałem.
 7. Janosik to mój ulubiony serial. Mógłbym oglądać na okrągło. Co ciekawe też ostatnio zwróciłem uwagę na tą scenę. Jeszcze jedna jest dobra: jak Maryna przychodzi do Harnasia i dowiaduje się że jest nim Janosik. Ta jej mina w tej chwili. Już wtedy wiedziała że musi go omotać.
 8. @mac Nie podpuszczam ale gorąco polecam przeróbki z Sensacji XX wieku od tego allleg... znaczy się użytkownika:
 9. Niektóre kobietki są naprawdę dziwne. Rozmowa z jedną koleżanką z pracy wygląda jakbym grał w szachy. Ostatnio coś tam jej opowiadam jak byłem z Zakopcu w jakimś hotelu a ta oczywiście nie dała mi dokończyć i od razu z tekstem "a ja byłam w Bukowinie i w Zakopanem nie ma takich hoteli". Później stoimy w grupie i jedna koleżanka opowiada jak była we Włoszech i ją murzyni podrywali no i oczywiście ta koleżanka wyjeżdża z tekstem "a ja też byłam i cośtam". Nie wiem czy to jakiś kompleks niższości czy co. A to kiedyś była naprawdę fajna miał dziewczyna. Tylko jak przychodziła do pracy miała 2
 10. Zobaczymy czy któryś mi dziś zaimponuje i nie klęknie.
 11. Nadskakujące kukoldy nigdy nie będą szanowane i pożądane przez kobiety. U mnie zatrudnił się taki. Łysawy koło 40. I całe szczęście bo facetów w pracy mam bardzo mało i jak trzeba było coś naprawić czy przenieść to czasami leciały do mnie. Teraz widzę że nowy kolega się narzuca i jest wykorzystywany. W sumie lepiej niż by miał przyjść jakiś chad, ale z drugiej strony już na tyle poznałem prawdziwą naturę koleżanek z pracy że zbrzydły mi niesamowicie.
 12. Wiele ludzkich tragedii dzieje się za zamkniętymi drzwiami. Niektóre małżeństwa na pierwszy rzut oka wydają się idealne ale tak nie jest. Znajomy mojego braciaka kiedyś żalił się że jego żona od czasu do czasu wspomina że zabije siebie i dziecko. Gościu typowy simp, ona taka mocna 2 ale widać na fb że on jej słodzi cały czas. Może niektóre babki mają wgrany taki program że pomimo tego że mają rodzinę która je kocha to czegoś im brakuje w życiu.
 13. Zrób sobie test i zwolnią Cię z kwarantanny. Ja w tamtym tygodniu miałem naprawdę bliski kontakt z 2 osobami chorymi i całe szczęście mnie nie podali. A na kwarantannie już siedziałem jak lekarz mnie wysłał na test.
 14. yrl

  W co aktualnie gracie?

  Mam tak samo. Ogrywam juz Origins ze 4 miesiąc i pewnie połowy gry nie przeszedłem. Niestety mam taki nawyk że latam od znacznika do znacznika. Chciałbym już się zabrać za Horizon.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.