Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  919
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

1,642 Świetna

About yrl

 • Rank
  Młodszy chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,753 profile views
 1. https://www.onet.pl/styl-zycia/onetkobieta/przyjal-ukrainke-pod-swoj-dach-po-10-dniach-zostawil-dla-niej-rodzine/yhbqj1y,2b83378a Jednak wydaje mi się że starsza ladniejsza.
 2. Ja już nie jem słodyczy od kilku miesięcy i wcale mnie do nich nie ciągnie. A zawsze w domu mam jakieś ptasie mleczko czy inne cukierki.
 3. Macie rację że praca z kobietami to straszna rzecz. Przez długi czas byłem rodzynkiem w pracy i miałem okazję napatrzyć się na to wszystko. Teraz mamy więcej facetów i już jest lepiej. Aczkolwiek jeden z nich stał się bardzo sfeminizowany. Tak już się robi jak cały czas przebywa się z kobietami i stara się im przypodobać. Najbardziej mnie wkurza niesłowność. Obiecują że coś zrobią i oczywiście zapominają. Pogadać, pożartować mogę, ale staram się mieć z nimi jak najmniej wspólnego w sprawach zawodowych bo wiem że wszystko ja będę musiał ogarniać.
 4. Potrzebowała atencji i podbicia ego to się kręciła blisko. Może oceniła Cię jako słabego samca i nabrała niechęci. Zamiast latać za nią i błagać o uwagę od dzisiaj bądź obojętny.
 5. Bardzo mądrze napisany post. Praktycznie robię to samo. Dodatkowo dochodzi u mnie duchowość (bo jednak jestem wierzący). Ostatnio wyjąłem kij z tyłka i tak po ludzku w sercu przebaczyłem jednej osobie. Złe emocje utrzymywane w sobie niszczyły mnie. Spacery na łonie natury, dobra książka i picie dużej ilości wody. Czego chcieć więcej?
 6. https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/rzad-indii-nieoczekiwanie-zakazuje-eksportu-pszenicy/bb4kptx,79cfc278 Coraz bardziej straszą niedoborami żywności. Rozumiem że to chodzi głównie o kraje Afryki. No bo przecież mając kilka ha (które obrabia zaprzyjaźniony sąsiad) i dużo warzyw i owoców mi raczej głód nie grozi.
 7. Może zrób jakąś internetową zbiórkę. Dużo zdrowia. Trzymaj się.
 8. Błogosławię dzień w którym poznałem RP. Myślę że w skali kraju dużo jest takich przypadków jak ten kolega. Jeszcze ma okazję się wycofać.
 9. To umarł czy nie? Szkoda by było gościa.
 10. Wczoraj była promocja na ebooka. 13 zł chyba. Nie kupiłem bo pewnie jakieś pierdy a i tak mam co czytać.
 11. To od razu załóż takiego z profilem Klaudiusza. Bogaty chad szukający miłości. Ciekawe czy któraś z p0lek by zaatakowała na pw
 12. Nażarłem się jak świnia. W 2 tygodnie 3,5 kg przytyłem. I staram się ćwiczyć żeby to szło w mięśnie a nie brzucha. Do wakacji chciałbym przytyć jeszcze 3,5 kg i utrzymywać BMI na poziomie 21,5. Dodatkowo wyrobiłem sobie nawyk picia dużej ilości wody. I tradycyjnie czytam dużo książek i oglądam filmy na yt o red pillu.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.