Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,310
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,071 profile views

yrl's Achievements

Chorąży

Chorąży (10/23)

2.8k

Reputation

 1. Startując do pewnej pracy miałem taki test jak na tym zdjęciu. Zrobiłem 49 poprawnych odpowiedzi na 50. Na to jedno pytanie nawet nie strzelałem. Zostawiłem bez odpowiedzi. Mina pani psycholog jak zobaczyła wynik bezcenna. Spytała się tylko czym się zajmuję.
 2. Niedawno kupiłem Garmin Instinct 2. Kroki mierzy, spalone kcal też. Można zapisać sobie na gps miejsce startu i nawigować do punktu. Alarm przed burzą też ma. Ewentualnie jakiś inny garmin z kolorowym wyświetlaczem żeby można było podejrzeć sobie mapę. W górach z nim jeszcze nie byłem.
 3. Szkoda chłopa. Na początku yt było nas kilku którzy rozkręcaliśmy różnego rodzaju letsplaye. Pamiętam pierwsze forum temu dedykowane. Spoko chłopak był, który naprawdę wkładał w to serce. Można było z nim normalnie pogadać. No ale 15 lat temu dałem sobie spokój, usunąłem filmy tak skończyła się kariera
 4. https://twitter.com/Piechocinski/status/1662468274364514305?s=20
 5. Pewnie wielu. One sie z tym nawet nie kryją.
 6. Kiedyś był taki filmik gdzie kobieta z kaczymi ustami (ale tak do przesady) mówiła że ludzie się za nią oglądają na ulicy bo jej zazdroszczą i podziwiają. One chyba naprawdę tak myślą.
 7. Najpierw chciałem powiedzieć że 10 baniek. Ale z drugiej strony kasę można stracić w jednej chwili a dzięki wiedzy można odkryć co jest w życiu najważniejsze.
 8. No ja tak mam niestety że zdarza mi się. Może jestem narcyzem i jak ktoś coś robi nie po mojej myśli to podświadomie chcę go ukarać.
 9. Spróbuj yfood. Strasznie słodki ale chyba najlepszy w smaku z tego typu pożywienia.
 10. Tak na poczatku liczenia kalorii to byłem w szoku jak mało przyjmuję. Człowiek myślał że się objada a był cały czas na deficycie. Teraz zacząłem podjadać a to orzeszki a to jakiś jogurt. Co ciekawe jedząc zdrową żywność i tak wychodzi mi za duże spożycie soli czy cukru. To co taki gościu na fastfoodach może powiedzieć.
 11. Rób co chcesz w granicach praw i prawa naturalnego. Chociaż jako prawnik widzę że wiele regulacji można obejść. Chodziło mi bardziej o światopogląd czy przekonania. Tego nie wiesz jak te relacje by się potoczyły gdybyś był uczynnym misiem. Pani może z dnia na dzień zacząć przeszkadzać wszystko. Ale dzięki temu zdobyłeś doświadczenie i w przyszłości możesz podjąć inną decyzję w relacji. Właśnie o to mi chodziło z tym życiem jak się chcę. Nie osądzam Cię ani nie narzucam swoich przekonań bo mój sposób życia i myślenia może nie być dla Ciebie najlepszy. Różne pigułki powinny dawać ogólny obraz a każdy musi dojść do prawdy sam.
 12. Za dużo filozofowania. Przytoczony wątek dobrze wyjaśnił kolega @Dworzanin.Herzoga wstawiając film z Dnia Świra: moja racja jest mojsza niż twojsza. Każdy ma prawo żyć jak chce a takie uogólnianie że ktoś powinien żyć tak czy inaczej niczego nie wnosi tylko kłótnię.
 13. 3 lata minęły a ja nadal trzymam wagę. Ostatnio zainstalowałem sobie apkę i wprowadzam każdy zjedzony produkt. Przy maksymalnym dopchaniu się to wychodzi mi max 2700 kalorii. Żeby przytyć powinno być 3k. Nie wiem czy wy się tak zajadacie że na ulicy 3/4 osób jest chorobliwie otyłych. Już nawet zaczynam ograniczać spacery żeby tego nie spalać. Zegarek mi mówi że spalam ok 2000 kcal. dziennie, więc powolutku powinno iść w górę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.