Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,140
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

2,294 Świetna

About yrl

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

2,288 profile views
 1. Macie szury ciekawy film. https://www.bitchute.com/video/yXc9hb2tsZ6W/
 2. Myślę że nic się nie zmieni. Nadal trudno jest w weekend o stolik w restauracji, ludzie dalej wydają bezsensownie kasę na pierdoły. Ja się jakoś tam zabezpieczyłem. Kasę mam odłożoną (wiem że tracę na inflacji), staram się żyć oszczędnie. Żadnych kredytów nie zaciągam. Boję się aby że będzie rujnowanie gospodarki do wyborów.
 3. Patrzysz się źle nie patrzysz jeszcze gorzej. Byłem wczoraj w hipermarkecie na zakupach. Jestem skupiony na zadaniu a nie oglądaniu się na prawo i lewo. Stoję w kolejce przy kasie i zaczęli obok otwierać kolejną. Jako że nie byłem sam i nie spieszyło mi się to nadal stałem w tej kolejce mimo że mogłem przeskoczyć do nowo otwartej bo byłem najbliżej. Kobieta za mną ruszyła do tej kolejki. Jakiś kolejny klient ustawił się za nią. No i mówi do niej że ma szczęście bo są duże kolejki. A ta babka z takim wyrzutem powiedziała głośno "ja to powinnam i tak iść bez kolejki bo je
 4. Tylko że takie tematy jak ten otwierają oczy. Od razu na dalszy plan idą tematy w stylu "spojrzała się na mnie a ja ją olałem" itd. Wiem że musi być różnorodność ale czasami dobrze jest zejść na ziemię i docenić co się ma.
 5. https://dziennikplocki.pl/333230/kolejna-kobieta-dala-sie-oszukac-amerykanskiemu-zolnierzowi-stracila-160-tys-zl/ 🙂
 6. Ja tam jakąś młodą chinkę bym przygarnął. Zupełnie inna cywilizacja chociaż może software podobny.
 7. Ostatnio do pracy przyszła zadbana babeczka. Dawałem jej coś koło 40 a okazało się że ma 49. Wiązać się? Dziękuję bardzo, ale raz z kija spuścić czemu nie. Inna sprawa że większość kobiet po 35 roku to już nie nadają się nawet do tego. Może w tym przypadku nie ma tragedii.
 8. Te cele i zamierzenia to sią materialne typu lepsze auto, dom czy np. nauka języka obcego?
 9. Wczoraj koleżanka z pracy powiedziała żeby chętnie wzięła ze mną ślub ale musiałbym po nim znaleźć sobie 2 etat bo w pracy mało zarabiamy Już nie mówiłem że musiałaby stracić ze 20 kg i w wieku 30 lat już dla mnie jest za stara.
 10. To razy byłem zmolestowany na plaży przez jednego milfa. Tak się gapiła na mnie że aż byłem w szoku. Była to plaża nudystów więc poczytuję to za komplement.
 11. Jak cały czas się na nią gapiłeś to nic dziwnego że co jakiś czas się odwracała i sprawdzała czy jeszcze się patrzysz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.