Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Posts

  1,421
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

5,616 profile views

yrl's Achievements

Starszy chorąży

Starszy chorąży (11/23)

3k

Reputation

 1. Aktualnie czytam Hyperion. Ale mam już 3 kolejne książki historyczne w kolejce: 1) Wschodzące Słońce. Schyłek i upadek Cesarstwa Japonii 1936-1945. 2) Bombowce nad Europą 1939-1945 3) Podwodne asy Pacyfiku 1941-1945. Patrole najsłynniejszych dowódców okrętów podwodnych U.S. Navy
 2. Mam podobnie. Im bliżej Jezusa tym więcej pozytywnych akcji w moim życiu. Ciężko to wytłumaczyć ale dosłownie wszystko mi się układa jakbym chciał. Pamiętam że Marek nagrywał audycje o krokodylach i były dość ciekawe. Edit. Ewentualnie może to Tulpa. Poczytaj o tym.
 3. Który kraj jest najlepszy do przeczekania zawieruchy? Portugalia wydaje się ciekawa albo jakaś grecka wyspa. No i Wietnam oczywiście. Kiedyś bym powiedział Kanada, Australia i Nowa Zelandia ale mają tam antyspołeczne rządy.
 4. No właśnie. A niektórzy wprost chcą wpychać putina w ziemię
 5. Jak powiedzieć komuś że jest brzydki nie mówiąc mu że jest brzydki? Może faktycznie przy chadzie by chciały go dla siebie.
 6. Też mam podobny styl. Szef dzwoni coś mówi a ja: ok albo będzie załatwione i odkładam słuchawkę. Kiedyś tak z jedną znajomą zrobiłem a ta oddzwoniła z pretensjami że się rozłączyłem.
 7. Kiedyś koleżance z pracy kupiłem prezent. Jakaś herbata w ozdobnej bombce. Ładnie to wyglądało i widząc w sklepie pomyślałem że zrobię jej przyjemność. Dałem jej prezent i nawet się ucieszyła ale za 10 minut wysyła mi zdjęcie że otwierała i ta herbata ze środka wysypała jej się na podłogę. I ta jej taka głupia radość "haha wysypało mi się". Już nigdy więcej nic jej nie kupiłem.
 8. A chciałbyś chodzić na wywiadówki jako 60 latek? Dla kobiet max- 30 lat, dla mężczyzn - 40 lat.
 9. Ja zacząłem pić rozcięczony sok z grejpfruta i też zaczynam czuć zęby. Chyba trzeba będzie zainwestować w słomki bambusowe.
 10. Regulamin. Rozdział IV. Prawa i obowiązki Użytkownika. Pkt. 20. Nie wolno nadużywać dużych liter (krzyczeć). Jestem zszokowany jak widzę tą mapę z rozwodami. Naprawdę aż taki duży % rozwodów jest?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.