Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  267
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

265 Świetna

About yrl

 • Rank
  Starszy Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

340 profile views
 1. Ostatnio oglądałem taki filmik na którym koleś opowiadał co się dzieje w Japonii. Większość młodych facetów do 30 roku życia wcale nie ma zamiaru wchodzić w jakąkolwiek interakcje z kobietami. Dochodzi do tego że babeczki same zaczepiają na ulicach i podrywają kolesi.
 2. https://www.youtube.com/channel/UCo2drA7n6c3fQ48XChKitkg Nikt nie ogląda? Młody człowiek a bardzo ciekawie mówi o Red Pill.
 3. Albo z kawalerkami za 300 zł i divami na wynajem? Czy jakoś tak.
 4. Co to za wielki blog na pół strony. To już @mac na forum pisze dłuższe posty niż ten jej wpis.
 5. Dobre to Ale te dziewczyny lubią wbijać szpileczki.
 6. Biorąc pod uwagę jak szybko to idzie to wszystko możliwe. Gdyby rok temu ktoś powiedział mi jak będzie wyglądał 2020 to bym nie uwierzył. Teraz ktoś z rządu zapowiedział że maseczki zostaną z nami na zawsze. Ta pandemia coraz bardziej śmierdzi.
 7. Ja mam część symptomów WWO. Głównie zachwycanie się sztuką czy odczuwanie emocji innych. Ale też z drugiej strony ból mi niestraszny oraz lubię pracę w stresie bo mnie motywuje. Czyli pewnie to nie to.
 8. Laptopa wyczyściłem z kurzu. Znaczy się nie ja tylko kolega. 4 dyszki cała operacja kosztowała. Cena bardzo dobra.
 9. @TheWalrus Polecam ten kanał https://www.youtube.com/channel/UCMzJWhlS8m2abuiLAflhfbA Bardzo sympatyczny gość. O ile dobrze pamiętam to część pandemii spędził w kamperze gdzieś w Portugalii.
 10. yrl

  Shakes & Fidget

  W piątek startuje nowy serwer. A co mi tam, zagram. Jakoś zawsze mnie po pracy relaksowała ta gierka. I można było pogadać z ludźmi z gildii.
 11. Miałem wstawić film na którym go Szarpanki ładnie wyjaśnił ale widzę że ma pusty kanał 😕
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.