Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  619
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  0.00 PLN 

Community Reputation

960 Świetna

About yrl

 • Rank
  Sierżant

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

872 profile views
 1. Wchodzisz na otodom i szukasz w swoim mieście. Dodatkowo wcześniej była tabelka wstawiana ze średnią ceną na metr. W miastach powiatowych za 300k można spokojnie dostać te 50m2. Też czekam aż bańka pęknie. Mam dom ale jakieś dodatkowe mieszkanie czy 2 by się przydały.
 2. Posłuchaj kolego: od drzewiej na forum jest opcja wyrównaj do lewej.
 3. Szkoda że nie obstawiłeś. Właśnie dzięki takim detalom jak wrażenie na ważeniu można czasami ograć buka.
 4. Tu się mogę zgodzić że jak ktoś nie zdążył wybudować czy skończyć dom to teraz będzie miał dużo trudniej.
 5. Z pamięci to teraz nie powiem. Ale wydaje mi się że ostatnio ktoś w jakimś wątku wstawiał tą audycję. Nie wiem czy to nie był @Iceman84PL.
 6. Mnie zawsze ciekawiło czy 2 teorie nie są ze sobą sprzeczne. Kiedyś w audycji Marka spotkałem się z teorią że jeżeli czegoś bardzo pragniemy i stawiamy to przed Bogiem to wszechświat robi wszystko aby nam to zabrać. Rozpadają się związki, tracimy pieniądze itd. Z drugiej strony mamy afirmację i wizualizacje. Niby mamy myśleć o czymś i bardzo tego pragnąć i się ziści. Co do pytania o pozytywne nastawienie to wydaje mi się że każda myśl ma jakieś oddziaływanie energetyczne. Nieuwolnione i nieprzepracowane złe uczucia mogą odbić się na naszym zdrowiu.
 7. Również ssałem olej kokosowy i polecam. Na stany zapalne gardła dobre też są goździki. Bierzemy 3 i żujemy a później połykamy.
 8. Kolega z pracy mi opowiadał że u nich ksiądz na mszy powiedział że zaszczepieni muszą założyć maskę (szczególnie Ci co niedawno się szczepili) bo myślą że nie mogą roznosić wirusa.
 9. @EMKEJ @mac Panowie ale jakie dawki bierzecie? Bo są tam różne od 5 000 do nawet 50 000.
 10. @mac Ile tej witaminy d3 dla koni bierzesz? Duże te tabletki są? Łatwo je połknąć? Poczytałem trochę o tym d3 i pooglądałem filmy i faktycznie w komentarzach dużo ludzi poleca z tej podkowy. Na wiosnę jak badałem miałem 33. Chciałbym dojść do tych 50-60. Coraz bardziej skłaniam się do Witamina D3 + K2 MK-7 - 10.000 IU + 250mcg.
 11. Akcja normalnie jak z jakiegoś filmu A tak serio to czasami widzę takie sytuacje, nie wygląda to najlepiej. Kim jest ten drugi?
 12. Czy bezpiecznie jest branie 8000 witaminy d3 dziennie bez k2? Znalazłem coś takiego https://www.aptekaolmed.pl/produkt/ibuvit-d3-4000-iu-60-kapsulek,90934.html?utm_medium=referral&utm_source=ceneo&utm_campaign=niepromowane#readMore i myślę że wygodniej będzie łyknąć 2 tabletki dziennie niż bawić się w kropelki. Tylko nie ma w składzie K2.
 13. Zdecydowanie lornetka. Mam i to i to ale jakoś dziwnie mi się używa lunety.
 14. Ciekawy ten kanał który wrzuciłeś. Najlepsza była wypowiedź premiera chyba Australii który odpowiadając na pytanie dotyczące śmierci 2 zaszczepionych osób powiedział że każdy ma rozum i nikt ich do szczepienia nie zmuszał. A zaraz potem wypowiedzi innych osób że będą zmuszać do szczepień. https://www.bitchute.com/video/JtJlqjVD2Hp1/
 15. Przykro mi. Śluby dzielę na 2 kategorie: 1) z miłości 2) gdy panna młoda ma ponad 25 lat. Kto komu robi łaskę biorąc 33 letnią pannę. w punkt.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.