Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

yrl

Użytkownik
 • Content Count

  127
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

119 Świetna

About yrl

 • Rank
  Szeregowiec

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Albo fora internetowe z tematami typu: "jak wrobić faceta w ciążę".
 2. yrl

  Czytnik e-book

  Kindle to klasa sama w sobie. A może PocketBook Color? Kolorowe czytniki dopiero raczkują no i cena wysoka.
 3. Zgadzam się w 100%. A najlepsze cyrki w pracy się dzieją jak przychodzi młoda samica.
 4. https://www.youtube.com/watch?v=Ra9uyqpbSbM Właśnie niedawno natknąłem się na tę historię. Oczywiście standard, chłopa dopada słabość/choroba to pani już szuka innej gałęzi.
 5. Chyba zacznę lajkowac fotki koleżanek na fb 🙂
 6. yrl

  Shakes & Fidget

  Grałem w to dość długo. Teraz szkoda mi czasu. Mimo wszystko grę bardzo miło wspominam.
 7. Aktualnie czytam "Tajemnice podświadomości" Walerij Sienielnikow. Jak ktoś ma czytnik ebook to na publio jest bardzo ciekawa promocja.https://www.publio.pl/promocja-ebooki-redesign-spelniamywaszeczytelniczemarzenia-wrzesien2020 aktualna tylko dziś. Ja z niej wybieram "21 lekcji na XXI wiek" i "Ziemiomorze" bo już mam z 5 książek w kolejce do przeczytania.
 8. Zgadzam się z tezą postawioną w tytule. W czasach liceum miałem nawet swój fanclub złożony z dziewczyn rok/dwa lata młodszych. Łaziły za mną cały czas, robiły zdjęcia (całe szczęście telefony wtedy miały aparaty 0,3 mpix). I mimo że znalazłoby się tam kilka "7" ja wolałem zdobywać inne dziewczyny. Na studiach było podobnie tylko że trochę mniej tych chętnych dziewczyn. W pracy też miałem taką koleżankę ze którą dłuższy czas łaziłem i latałem na orbicie. W pewnym momencie dałem sobie z nią spokój i sytuacja się odwróciła. Teraz to ona do mnie przychodzi/dzwoni. No i tak jakby z automatu wydaje mi się mniej atrakcyjna. Według mnie to facet powinien zdobywać a kobieta dawać delikatne sygnały że próba podrywu się powiedzie i przede wszystkim nie wydziwiać i utrudniać. Jakie to prawdziwe. Zgadzam się w 100%. Mam w pracy głównie kobiety i często słyszę aby jak się chichrają. A jak któraś do mnie przychodzi pogadać to nie ma tam merytorycznej dyskusji tylko granie na emocjach. Męczy mnie już taki sposób konwersacji ale mam go dobrze opanowanego. Mimo wszystko trochę to dziwne że np. 27 letnie dziewczyny zachowują się jak dzieci (czerwienią się, robią się nagrzane, psocą oraz piszczą jak małe dziewczynki). Przynajmniej wiem że wzbudzam w nich pozytywne emocje.
 9. yrl

  W co aktualnie gracie?

  Aktualnie gram w GTA V i końca nie widać. Gram sobie tylko w weekendy i też nie za długo. Takiego Wiedźmina 3 z dodatkami to ogrywałem pół roku. A w szafce leży tyle gier do zagrania. W międzyczasie skończyłem na ps4 Erica interaktywny film w konwencji mrocznego thrillera. Dłużej ta gra mi się ściągała niż ją przechodziłem ale spodobała mi się i przejdę ją jeszcze raz żeby zobaczyć inne wątki.
 10. Nie wiem czemu ale rozbawiło mnie to. Pani po ścianie narzeka na tych złych facetów
 11. https://www.onet.pl/film/onetfilm/tomasz-komenda-oswiadczyl-sie-ukochanej-na-premierze-filmu-o-nim/xg57jz6,681c1dfa
 12. Raz dziewczynę pocałowaleś, ona stwierdziła że to nie to a Ty nazywasz ją swoją ex? Czegoś tu nie rozumiem. No chyba że chodzi o jakąś inną. Równie dobrze mogę nazwać Różala swoim najlepszym kumplem bo często robi zakupy w tym samym markecie co ja 🙂
 13. Chwyć ją za dłoń, pocałuj i odejdźcie w stronę zachodzącego słońca 🙂
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.