Jump to content

yrl

Starszy Użytkownik
 • Content Count

  1,229
 • Joined

 • Last visited

 • Donations

  30.00 PLN 

Community Reputation

2,561 Świetna

About yrl

 • Rank
  Chorąży

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,386 profile views
 1. Coś w tym jest. Jak zauważy że nie działa to na faceta to od razu przestaje. Myślę że całe życie kobiet to przebywanie w fałszu.
 2. Ciekawe ile osób uderzyło do niej na priv? teraz to skrzynkę rozwali
 3. Raz poznałem ukrainkę ale że tak powiem że od dupy strony. Szczupła, fajna dziewczyna. Ja bym celował w koreanki, chinki czy małpiatki.
 4. Dziewczyny kleją się do czadów czaicie? kleją się boki zrywać
 5. Kanał wydaje się ciekawy. Oglądasz go, warto? Czy kolejny koleś z wybujałym ego?
 6. Aż przypomniał się portal internetowy dla bezdomnych za 50 mln złotych na który praktycznie nikt nie wchodził 2014 albo 2015 rok.
 7. Miałem zaproponować coś podobnego jak @maroon. Spakuj się i zacznij nowe życie w Argentynie czy Australii. Niektórzy to naprawdę mają prze*ebane. Współczuję stary.
 8. I ciekawe że spodobał się jak już babon osiągnął 30 Aż mi się zawsze w takim momencie przypomina piękna historia Grosika https://przegladsportowy.onet.pl/mundial-2022/polska/gdy-zakochal-sie-w-dziewczynie-z-dzieckiem-mama-nie-byla-zadowolona/4rcl4m5
 9. Gdyby nagle chłop zaczął zarabiać 3 k miesięcznie i większość dnia spędzał z rodziną to szybko by się skończyło to małżeństwo
 10. yrl

  W co aktualnie gracie?

  @Dworzanin.Herzoga Też lubię sobie jego streamy gdzieś tam w tle puścić. Co do Przystani to się zgadzam. Mój ulubiony bohater to ten co klonuje 2 razy za pierwszym razem. A aktualnie gram sobie w Titan Quest. Bardzo fajna i długa gra. Wyżej cenię niż Diablo.
 11. yrl

  W co aktualnie gracie?

  Mnie tam nigdy miasto Wrota Żywiołów nie kręciło. Ja gram w modyfikację HotA. Obczaj sobie nowy zamek Factory.
 12. yrl

  W co aktualnie gracie?

  Też lubię Jebusa. Ale fajną opcją jest tworzyć własne szablony. Odkąd to odkryłem to staram się coś tam dłubać. Robisz szablon a komp sam tworzy mapę.
 13. A mi na fb wyskoczyła grupa w stylu "randki z samotnymi matkami". I było tam całkiem sporo osób. Nie wiem czy pospermić czy kręcić bekę. Przez ten cały red pill odruchowo zacząłem pisać "madki"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.