Jump to content
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble
Slate Blackcurrant Watermelon Strawberry Orange Banana Apple Emerald Chocolate Marble

yrl

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Donations

  0.00 PLN 
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

6 Neutralna

About yrl

 • Rank
  Kot

Profile Information

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. U mnie w pracy mam taką koleżankę co sobie o mnie przypomina tylko wtedy gdy o coś prosi Ale mam też drugą na którą zawsze mogę liczyć i pomaga bezinteresownie. Tak więc to zależy od człowieka. Jak na złość to ta pierwsza mi się podoba i przez 1,5 roku za nią latałem.
 2. yrl

  W co aktualnie gracie?

  Wiedźmin 3 Serca z Kamienia. Bardzo wciągnął mnie ten dodatek.
 3. Kiedyś na pewnym portalu poznałem dziewczynę co chyba z 50 takich zdjęć miała i wszystkie w takiej samej pozie. Taka max 5/10 a miała siebie za nie wiadomo co.
 4. Nie ma co pisać. Ale przynajmniej te kilka lat w akademiku pomogło mi wyjść z matrixa. Zobaczyłem że kobiety to wcale nie są takie wspaniałe istoty.
 5. Kiedyś na fb wyznałem miłość pewnej dziewczynie z którą rozmawiałem raptem kilka razy 😂 fakt znaliśmy się z widzenia i dużo ze sobą pisaliśmy a ja głupi myślałem że zostanie tą jedyną. Kolejny przykład. Byłem zbyt miły dla koleżanki z pracy i dawałem się wykorzystywać. Chociaż z drugiej strony mam tak że jak ktoś mnie o coś poprosi to staram się pomóc. A ta koleżanka to wręcz wymagała bo niby jej się należało. Na studiach jak mieszkałem w akademiku to potrafiły jakieś dziewczyny wpadać z ciastem i mnie częstowały a ja głupi nie kumałem o co tak naprawdę im chodziło 😂 Raz sąsiadka z pokoju przyszła po mnie żebym coś naprawił w jej laptopie. Pamiętaj jak dziś miała obcisłą podkoszulkę, brak stanika i sterczały jej sutki. Miałem ochotę się za nią zabrać ale bałem się zaryzykować. Teraz wiem że dużo okazji przeszło mi koło nosa.
 6. Ja bym wybrał 2. Mam uczulenie na roszczeniowe osoby. Oczywiście nie ma gwarancji że nie zmieni się jak poczuje kasę.
 7. 40 letni facet robi dramy o zaproszenie na fb. Szukaj innej panny bo ta już jest stracona.
 8. Cieszę się że trafiłem na audycje Marka a później na forum. Zagłębiając temat poczytałem również o redpill itd. 1. Pierwszy przykład to było małżeństwo brata. Krótko mówiąc nie trwało za długo i stracił na nim ze 100 tys. Myślałem że trafił na wyjątkowo wredną i cyniczną osobę, ale czytając trochę forum widzę że to częstsze przypadki. 2. Zauważyłem że nie ma co być zbyt miłym dla dziewczyn bo one to wykorzystują. Do chwili gdy coś od nas chcą to są miłe a później zmiana o 180 stopni. U mnie w pracy jest stosunek dziewczyn 10 do 1 więc po obserwacjach już mogę wyciągnąć dużo wniosków.
 9. Dziś po 39 dniach w nofap zrobiłem przerwę. Porno nie oglądam i nie jestem od niego uzależniony, więc nie wiem czy dalej próbować zrobić te 90 dni czy np. pozwolić sobie fapnąć raz na 10 czy 14 dni. Co do zmian jakie zauważyłem to na pewno niższy głos i zdrowsze włosy (zmiany odczułem już po jakichś 4 dniach więc stosunkowo szybko). Co do psychiki to wcześniej nie miałem problemu z zagadaniem do kobiet czy utrzymywaniem kontaktu wzrokowego. Nawet zaryzykuje stwierdzenie, że na nofapie miałem tak jakby mniej siły, chęci do roboty i więcej agresji. Przesadnego ciśnienie na walenie nie miałem i aż byłem zdziwiony jak łatwo mi to szło. Chyba popęd mi się obniżył. Przez ten czas nie miałem polucji i zrobiłem to żeby uniknąć jej gdy będę w gościach albo w hotelu bo mogłoby to być krępujące Co do innych rzeczy to od kilku miesięcy odstawiłem cukier. Czasami pozwolę sobie na jakąś drożdżówkę do kawy ale cukierki, ciastka czy napoje gazowane już nie. Ograniczyłem też fluor.
 10. Trzymaj się chłopie i uciekaj z tego bagna. U mojego brata podobna historia ale w porę się opamiętał. Wiadomo jak człowiek był zakochany to nie zwracał uwagi na symptomy.
 11. Też mam tak że często dziewczyny mnie skanują od dołu do góry. Traktuje to jako komplement 😉
 12. "Władcy Polski. Historia na nowo opowiedziana" - Maciejewska Beata , Maciorowski Mirosław.
 13. yrl

  Witam

  Witam wszystkich. Jakieś 2 tygodnie temu trafiłem na yt na filmy Pana Marka. Postanowiłem się zarejestrować żeby brać samców rosła w siłę. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.