Skocz do zawartości

Nominacja na przestępcę


Rekomendowane odpowiedzi

14 minut temu, wrotycz napisał(a):

 

Czyli kto, w tej konkretnej sytuacji?

 

Jakiś smyk, zatrzymany, któremu grozi wyrok. Pan prorok po niego posyła. I smyk ( któremu grozi wyrok ) przypomina sobie, że był świadkiem jak xxx popełniał czyn zabroniony. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tmr ale w tej historii nic takiego nie ma. Nie rozumiem w ogóle tej wstawki.

Rozumiem, że takie rzeczy się zdarzają ale tu o niczym takim nie ma mowy. Prokuratura znalazła sobie łatwy cel a sąd zamiast sądzić tylko przyklepał prokuratorski wysryw.

Prokuratury w naszym nieszczęśliwym kraju są po to żeby ludzi wsadzać a nie żeby dociekać prawdy. Ale to nie ma związku że sprawą.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.08.2023 o 14:11, wrotycz napisał(a):

 

Polskim światem. W krajach prawa tak zasadniczo nie jest. To tylko w krajach totalitarnych, takich jak Polska.

 

Niestety.

Czasem sobie wchodzę na stronę UŁ. W którym to byłem popełniłem mgr. Patrzę jak rozwinęły się kariery moich wykładowców, osób, z którymi studiowałem. Katedra taka,owaka, Zakład taki....to teoretyczny świat obrzygany i kompletnie nie przystający do tego co nam fundują rządzący. Abstakcja. Utopia. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.