Skocz do zawartości

Wydłużenie wędzidełka penisa - pare pytań


M1KO

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

 

W miniony poniedziałek po 27latach swojego życia miałem wykonany zabieg który jeszcze te pare lat temu nie był dla mnie tak oczywisty. 

Do 21 roku życia byłem prawiczkiem, potem pojawił się związek który trwał 4lata, a w trakcie którego rozpoznałem swój kłopot którym właśnie było te zbyt krótkie węzidełko. Z racji, że wszystko było git, napletek złaził ale ciężko, a nawet przy morderczym grzmotobiciu nic sie nie nadrywało , skóra schodziła ale zatrzymywała się zaraz za żółędziem powodując tym samym lekki ucisk (załupek) który powodował szybsze podniecenie ale nie powodował problemów z jego zsunięciem spowrotem na swoje miejsce. 

 

Tak więc wzdrygnąłem na to ramionami i ruchałem ile wlezie.

 

Jak to bywa przeważnie z pierwszymi związkami nie wytrzymują próby czasu więc w trakcie mojej żałoby po tej relacji zacząłem zastanawiać się na poważnie o wykonaniu tego zabiegu...

Moje myśli rozproszyła pewna niewiasta, potem następna i trafiłem teraz na okres kiedy jestem dłuższy czas singlem i miałem okazje na wykonanie tego zabiegu. (wcześniej żadna nie narzekała na jakość stosunków jedynie ta druga zwróciła uwagę, że " to coś powinno się zsuwać w dół" :lol:)

 

Na pierwszej wizycie u urologa, a trafiłem na faceta który jednocześnie był chirurgiem wykonującym zabieg zdiagnozował mnie następująco; 

"ROZPOZNANIE:

Opisowe:

Krótkie węzidełko

Zasadnicze: N47 - Nadmiar napletka, stulejka i załupek"

 

No i dzisiaj 2 dni po wyk. zabiegu kiedy nie musze już wymieniać bandaży zacząłem obserwować pistolero i zrodziło się parę pytań w mojej głowie na które nie mogę znaleźć odpowiedzi w internecie ani na tym forum dlatego chciałbym was bracia zapytać i rozwiać pewne wątpliwości ;

 

1) Węzidełko jest rozcięte i zaszyte poprawnie, ale kiedy sciągam skóre z sprzętu po przeciwnej stronie robi się fałd skóry to znaczy zawija sie ona w rulonik co według mnie jest właśnie spowodowane zbyt małym ujściem napletka

 

2) Dzisiaj testowałem sprzęta na twardo i jest progres w ściąganiu skóry ale kłopot jakby ten sam tzn jak ściagam napletek to po przeciwnej stronie jest zbyt wąsko i wywija się to w rulonik i zatrzymuje zaraz za żołędziem- czy tak to już będzie czy w trakcie stosunków się to w jakiś sposób rozciagnie unormuje no nie wiem

 

3) Czy ten fałd skórny jest to już jakby efekt tego, że przez całe moje życie ten napletek był na tyle ciasno, że się to już nie rozciągnie i jedynym rozwiązaniem będzie obrzezanie częściowe/całkowite?

 

4) Czy na wizyte do tego urologa umówić się w planowanym terminie czekając, aż wszystko się elegancko wygoi i wtedy ew. zakomunikować problemz a do tego czasu zaczekać i zobaczyć jaki bedzie efekt np. za tydzień/ półtora?

 

Generalnie nie mam zastrzeżeń do tego faceta. Wydał się naprawde fachowy, chciałem to robić prywatnie ale on znalazł najszybszy termin i wykonał to na nfz co też mi dało jasny obraz tego, że nie jest pazerny na pieniądze tylko chce autentycznie pomóc człowiekowi 

 

Co począć bracia ? :unsure:

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo rozpoznanie dwa lata temu i operację półtora miesiąca później z tym, że węzidełko zostało całkowicie usunięte, nadmiar napletka też.

Max. 1/4 żołędzia jest pokryta tym napletkiem, który pozostał.

 

Tak, zostaw sprzęt w spokoju i daj mu się wygoić. Zakładam, że masz szwy rozpuszczalne, więc dopóki się nie rozpuszczą, doputy nic nie rób i czekaj spokojnie na termin u urologa. W między czasie spryskuj rany Octaniseptem i zmieniaj często opatrunki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak kutas jest twardy, to skóra na nim powinna być napięta jak plandeka na tirze. Pewne ruchy są dozwolone, ale nie wyobrażam sobie aby dziewczyna mi robiła ręką nasuwając i zsuwając napletek. Żołądź powinien zawsze pozostawać odsłonięty gdy penis jest w stanie erekcji. Jeśli coś jest nie tak i w tym stanie pojawiają się jakieś fałdki, zalecam obrzezanie częściowe lub całkowite.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż musiałem sobie ten załupek wygooglać.

Jak byłem młodszy to miałem stulejkę i naplet zsuwał się max do połowy a dalej bolało. Jako gownoarz wstydziłem się tego i jak zaczęły się pierwsze sexy to ruchałem i tak. Pewnego dnia było ostrzej i nagle ał, coś, zabolało, poszło kilka kropel krwi i w tym sposób się rozdziewiczylem, bo od tej pory wszystko zsuwa się jak należy 😜

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, adann96 napisał(a):

Miałem to samo rozpoznanie dwa lata temu i operację półtora miesiąca później z tym, że węzidełko zostało całkowicie usunięte, nadmiar napletka też.

Max. 1/4 żołędzia jest pokryta tym napletkiem, który pozostał.

 

Tak, zostaw sprzęt w spokoju i daj mu się wygoić. Zakładam, że masz szwy rozpuszczalne, więc dopóki się nie rozpuszczą, doputy nic nie rób i czekaj spokojnie na termin u urologa. W między czasie spryskuj rany Octaniseptem i zmieniaj często opatrunki.

Okay, czyli Ty zdecydowałeś się na obrzezanie częściowe ? Była to Twoja decyzja zakomunikowana lekarzowi czy on zaproponował mimo wszystko częściowe nad całkowitym?

Godzinę temu, HeadBolt napisał(a):

Jak kutas jest twardy, to skóra na nim powinna być napięta jak plandeka na tirze. Pewne ruchy są dozwolone, ale nie wyobrażam sobie aby dziewczyna mi robiła ręką nasuwając i zsuwając napletek. Żołądź powinien zawsze pozostawać odsłonięty gdy penis jest w stanie erekcji. Jeśli coś jest nie tak i w tym stanie pojawiają się jakieś fałdki, zalecam obrzezanie częściowe lub całkowite.

 

No człowiek przez tyle lat oglądania mózgojebnych filmików z różnych portali dla mózgojebów chciałby mięc wkońcu węża jak z obrazka :D 

 

Czyli generalnie jakby to delikatnie określić sprawa jest chujowa bo pomimo wykonania zabiegu problem pozostanie nadal.. Ale tak jak mi tu zalecacie poczekam, poobserwuje może po okresie rekonwalenstencji coś się nawinie pomiędzy nogi to wtedy bede miał full review.

 

Zalety i wady obrzezania całkowitego na tym forum już zdążyłem się doczytać. Z racji, moich podejrzeń (a ciało swoje znam) to bedzie lipton i tak więc będe musiał poważnie sie zastanowić czy zostawić troche skóraka czy pożegnać się z nim na zawsze :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Rnext zmienił(a) tytuł na Wydłużenie wędzidełka penisa - pare pytań
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.