Skocz do zawartości

Lewizna


Rekomendowane odpowiedzi

46 minut temu, Morfeusz napisał(a):

@elogejter W Irlandii były badania pokazujące, że ok 30% dzieci jest ze zdrad.

Świata nie zmienisz, nie naprawisz, a nie masz 100% pewności czy to dziecko jest:

  • Twoje,
  • męża, 
  • jednego z pozostałych kochanków. Nie łódź się, że jesteś jedyny i wyjątkowy w tych czasach dla kobiety...

Odpuść, zapomnij, odetnij kontakt. 

 

 

Pomyliłeś wątek. O mężatce w ciąży być może z kochankiem jest inny, ten jest o robieniu loda w samochodzie na bocznicy będąc w związku z borderką  😅

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, elogejter napisał(a):

Panie Marku a gdzie jakaś puenta ? Na co to pytanie o wiek ?

Małolata brzmi jak nieletnia. 

 

 

 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Od jakiegoś czasu nie dawała mi spokoju taka małolatka, pisała do mnie non stop pisała, ja często odpisywałem zdawkowo, po dwóch dniach, tygodniu.

Niech no zgadne. Magicznie się zmaterializowała Ci się na kolanach a Ty wcale, ale to wcale nie robiłeś niczego by nawiązać z nią kontakt

 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Ok wczoraj doszło do spotkania w wiadomym celu, takie też były ustalenia ale widać po niej że chce coś więcej

No shit Sherlock. Każda niemal chce czegoś więcej. Ma nadzieję na coś więcej. Pewnie też słyszała jak narzekasz na obecną. 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

 

- ale obiecujesz że się będziesz odzywał?

- chcesz żebym go polizała ale odezwiesz się jutro obiecujesz?

Chwalisz się czy żalisz? 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

- mówię, że obiecać nic nie mogę, ale spoko to jedziemy do domu, na to małolata że nie, rozebrała mnie, opierdolila tak jak trzeba, wszystko polknela, zapaliłem po i odwiozłem ją

Biedna nieceniąca się kretynka natrafiła na nieodpowiednią osobę

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

To zaczęła mi jeczec czemu tak szybko i żebyśmy posiedzieli, kurwa nawet nie ma z nią o czym gadać,

A próbowałeś? Czy z góry na nie? Zabawiłeś się zabawką to można ją na półkę odłożyć

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

odwiozłem ją na przystanek coś tam pierdolila że się pewnie już nie odezwę, co one mają w głowach?

Emocje. Ty tej lasce robisz bagno w głowie. Obwinia się o to że jest niezbyt(cokolwiek) i nie zasługuje i musi się postarać i próbuje to robić. Idę o zakład że to typ samotnicy z kiepskiej rodziny. 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Albo zaprasza mnie na jakiś odpust żebym przyjechał

Chce kuźwa spędzić czas z facetem który jej jakoś imponuje, poznać go, budować relacje. Ale trafiła na toksyka

 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Mówię jej, że ja nie będę z tobą po odpustach chodził, tylko z tobą inne rzeczy będę robił.

Jakby miała poczucie wartości to by Ci sprzedała liścia i kazała spierdalać. 

3 godziny temu, elogejter napisał(a):

Ogólnie widać to że jak babie zależy to możesz być chujem i robić z nią co chcesz a ta i tak będzie latać za Tobą

Do czasu. A potem są męskie płacze na toksyczne polki mające się za niewiadomo co. 

A one stawiają poprzeczke wysoko by odsiać takich elogejterów

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Libertyn napisał(a):

Emocje. Ty tej lasce robisz bagno w głowie. Obwinia się o to że jest niezbyt(cokolwiek) i nie zasługuje i musi się postarać i próbuje to robić. Idę o zakład że to typ samotnicy z kiepskiej rodziny. 

Z tego co mi wiadomo to ona jest zaręczona, niby usunęła? Albo schowała przddemna zdjęcia z typem na tablicy bo u niego dalej widnieje wszystko na profilu, związek i wspólne zdjęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@elogejternie obraź się, ale trafił swój na swojego. Nie potrafisz zakonczyć szkodliwej i toksycznej dla siebie relacji, a szukasz sobie przygód na boku. Ona podobnie, jeśli ma narzeczonego, to ukrywa go przed Tobą jednocześnie sama szukając przygód na boku. Chociaż jak to kobieta mistrzyni racjonalizacji wytłumaczy sobie, że jednorazowy łodzik w samochodzie to akurat się nie liczy.

  • Like 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.